Dodaj do ulubionych

psy szczekaja a u progu Sw. Mikolaj

20.12.12, 21:29
nazywa sie RECESJA i "uderzy w nasz kRaj szybciej, niż ktokolwiek mógł przypuszczać...."

www.hotmoney.pl/Recesja-Polska-gospodarke-czekaja-trudne-chwile-a28788

Obserwuj wątek
      • warcholski Re: "Trudne chwile" w Polsce od 1939, hehehehe 20.12.12, 21:39
        wazne, ze Tusk Netforki maja Vizje
        a tu cala prawda cala dobe:

Gość 20:17 [25.08.2012]
        JA NIE MAM PRACY MOJA ŻONA NIE MA PRACY MÓJ SYN NIE MA PRACY
        ŻYJEMY JAK SIĘ DA
        W DUPIE MAM POLSKĘ PO- PIS- PSL- SLD I WSZYSTKIE INNE PARTIE
        W DUPIE MAM SWÓJ PATRIOTYZM JAK DO GARA NIE MA CO WŁOŻYĆ

www.hotmoney.pl/artykul/pieniadze-wszystko-drozeje-a-nasze-pensje-nadal-stoja-w-miejscu-27031
        Gość 10:52 [26.08.2012] napisal
        Czyli te wszystkie zapijaczone nierobyzostaną w Polsce... Szkoda sad

Kserkses 11:06 [26.08.2012] napisal

W Polsce nie da się już normalnie żyć. Zostaną tu tylko starzy, emeryci, politycy i ludzie po układzie. Mam 33 lata, wyższe wykształcenie, jestem inżynierem budownictwa, doświadczenie jako kierownik budowy i inspektor nadzoru inwestorskiego, ale nie jestem w układzie kolezenko-polityczno-mafij
        nym. Mam już dość tej Polski. Szykuje się do emigracji bez powrotu. Następuje upadek tego państwa, a właściwie już go prawie nie ma, jest tylko dla małej grupy tzw. elity, a reszta walczy już tylko o przeżycie.

www.hotmoney.pl/artykul/emigracja-kanada-juz-nie-chce-50-letnich-polakow-po-zawodowce-27035
          • warcholski zrowaski przy stole wigiljnym 20.12.12, 21:49
            Wierzę w jednego Tuska, ojca wszechuwielbianego, stworzyciela autostrad i stadionów, wszystkich dotacji z unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego pana ministra Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który przez Putina jest stworzony przed wszystkimi dlugami. Tusk z Tuska, europejskość z europejskości, fakty prawdziwe z TVN obiektywnego, przez Lisa stworzone i mówione, współistotne Tuskowi, a przez niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i naszego ogłupienia, zstapił z Kremla i za sprawa Putina Wielkiego przyjał miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas i pod namową Angeli został poklepany i pochwalony oraz ponownie wybrany dnia trzeciego jak oznajmia OBOP. I wstapił do rządu, siedzi po prawicy Bronka i powtórnie przyjdzie w chwale, a głupstwu jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Zdradka jej ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi, który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę, który mówi przez Olejnik i Bzdurczoka. Wierzę w jeden wielki, powszechny i europejski kryzys, wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów i oczekuję kromki chleba, szklanki wody oraz nowej edycji Tańca z gwiazdami w TVN.
            Amen.
    • warcholski kryzysu już nie będzie? emrytura + 4,4 proc. 21.12.12, 19:53

pieniadze.fakt.pl/Emerytura-w-2013-r-Podwyzka-kwotowa-a-procentowa-Emerytury-i-ich-wysokosc-Niskie-emerytury-Wysokie-emerytury,artykuly,192903,1.html
      wiec nie zabraknie tych pieniędzy już w styczniu:

- W Polsce nie ma tak dużych obniżek cen jak w USA, a poza tym są sklepy, które postępują nieuczciwie. Podnoszą znacznie cenę na jeden dzień, a potem obniżają ją do poprzedniego poziomu twierdząc, że cena jest obniżona na przykład o trzydzieści procent. Trzeba być stałym klientem, żeby nie dać się na to złapać - mówi Piotr Kuczyński, główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion. - Nie wolno ulegać presji i zawsze trzeba zadać sobie pytanie: czy warto wydawać pieniądze na wątpliwe prezenty i czy przypadkiem nie zabraknie tych pieniędzy już w styczniu...

pieniadze.fakt.pl/Za-sprzet-elektroniczny-czy-urzadzenia-domowe-mozemy-teraz-sporo-przeplacic,artykuly,193288,1.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka