Dodaj do ulubionych

Dlaczego nie lubie polakow

02.07.02, 22:59
....nie mylic z Polakami.
Obserwuj wątek
    • ertes Re: Dlaczego nie lubie polakow 02.07.02, 23:05
      Chleja wode i jest pelno pijakow.
      Kradna na potege: nawet w bialy dzien moga ukrasc samochod na skrzyzowaniu.
      Nie sprzataja - brudna w Polsce
      Klna co drugie slowo.
      Sa niegrzeczni dla siebie.
      Nie myja sie.
      Ciagle sie kloca.
      Sa zazdrosni.
      Pozwolili komuchom i kosciolowi rzadzic panstwem
      Maja kiepskie wyksztalcenie: bardzo niski procent ludzi po studiach w
      porownaniu do Europy zachodniej czy USA.
      Sa zarozumiali.

itp itp
        • Gość: mariusz Re: Dlaczego nie lubie polakow IP: *.reykir.is 03.07.02, 01:23
          rzadko zagladam na to forum bo zawsze czuje jakis niesmak po lekturze kilku
          postow,
          kiedys rozpoczalem watek, o tym ze ciesze sie iz wiekszosc autorow postow na
          tym forum wyemigrowalasmile))), spodziewasz sie jak mnie potraktowano smile)

jesli ktos obraza jakas nacje, uogolniajac, swiadczy o sobie

Pozdrawiam
          Mariusz
          • Gość: Jakub Re: Dlaczego nie lubie polakow IP: 2.4.STABLE* / 172.18.231.* 03.07.02, 10:16
            JA Nie napisze ze nie lubie polakow bo ich lubie ale jest kilka cech ktore mnie
            denerwuje do tego stopnia ze nie lubie mieszkac w polsce.

Więc jedna z tych cech jest Bieda Tak Bieda wyobras sobie ze polak nie potrafi
            sie niczego dorobic. Polak w znaczeniu ogolnym narodu . Co ma to zaraz to
            przepusci.
            Polak jest troche niedbaly i brudny Jako narod Nie dbamy o czystosc ani o
            pozadek.

Wkuza mnie ze polska jest narodem wicznej reformacji od mojego pradziadka cos
            wielkiego sie w polsce zmienia a przeciez koszty reformy sa ogromne i z tad
            wynika wiele wnioskow o ktorych pisaliscie wyzej.

Ale tak naprawde nie jest najgozej trzeba patrzec na to z innej strony
            porownajmy się z afganistanem .

Pozdrawiam Jakub
            • marsjanek czysty Jkaub 03.07.02, 16:46
              Gość portalu: Jakub napisał(a):

> JA Nie napisze ze nie lubie polakow bo ich lubie ale jest kilka cech ktore mnie
              >
              > denerwuje do tego stopnia ze nie lubie mieszkac w polsce.
              ==Dobra, wolno ci.
              >
              > Więc jedna z tych cech jest Bieda Tak Bieda wyobras sobie ze polak nie potrafi
              > sie niczego dorobic.
              ==ja sie dorobilem. A ty?

Polak w znaczeniu ogolnym narodu.
              ==Porozmawiajmy o mnie albo o tobie. Obaj mowimy po polsku. Albo o takich
              narodach jak Niemcy. Tylko bez uprzedzen w kazda strone.

Co ma to zaraz to przepusci.
              ==ja nie przepuszczam. A ty?

> Polak jest troche niedbaly i brudny Jako narod Nie dbamy o czystosc ani o
              > pozadek.
              ==jestem niedbaly. Cala Ameryka jest niedbala i lata w dzinsach i tenisowkach. Ty
              czysty, powiedz o swoich zebach i zdrowiu. Powidz jak ci sie wczoraj spalo. Nie
              przyp. sie o detale.
              >
              > Wkuza mnie ze polska jest narodem wicznej reformacji od mojego pradziadka cos
              > wielkiego sie w polsce zmienia a przeciez koszty reformy sa ogromne i z tad
              > wynika wiele wnioskow o ktorych pisaliscie wyzej.

== tylko osiol nie zmienia swojego zdania. Nie lubisz tego to wyp.j. Tak samo i
              ja zrobilem.
              >
              > Ale tak naprawde nie jest najgozej trzeba patrzec na to z innej strony
              > porownajmy się z afganistanem .

Porownaj sie np z Ameryka. Po co zaraz z Afganistanem. Jestes przykry. Poczekaj,
              troche a Tato ci powie co on o tym mysli. Bedzie fajno.
              >
              >
              >
              >
              > Pozdrawiam Jakub

==ja cie tez

Sprobuj wyrobic w sobie bardziej inteligentne spojerzenie na porownania
              miedzynarodowe.

Ktos bardzo ladnie powiedzial na forum ze Polska to w polowie kraj Niemcow
              mowiacych po polsku i Rosjan mowiacych po polsku. A reszta to transpozycja
              powyzszego. lubelskie..., qrva.
          • ertes Re: Dlaczego nie lubie polakow 03.07.02, 17:07
            Mariusz,

Tym razem to troche przesadzasz gdyz ja widzialem ten Twoj topic i musze
            przyznac, ze byl dosc ofensywny i obrazliwy wiec biorac pod uwage poziom
            niektorych tutaj nie ma sie co dziwic.
            • Gość: mariusz Re: Dlaczego nie lubie polakow IP: *.reykir.is 03.07.02, 17:52
              moj watek wynikal (i podtrzymuje) z moich wrazen po lekturze kilku postow,

jesli mialbym go kontynuowac to:
              zyczylbym sobie aby co niektorzy zapomnieli jezyka polskiego,
              bo przykro czytac co skrobia

w tym watku chcialem wrzucic jedynie swoje 3 grosze, ze Polacy sa rozni,
              podobnie jak Turcy, Amerykanie, Francuzi, Ukraincy czy Afganczycy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka