Dodaj do ulubionych

Zapraszam na hipnoterapię - dogłębne uzdrowienie

15.11.21, 14:25
Kochani, widzę jak wiele osób tu na forum boryka się z problemami zaburzeń odżywiania. Jest mi bardzo przykro, że problem ten często jest bagatelizowany i traktowany taśmowo u terapeutów. Niestety w naszym kraju hipnoterapia albo nie jest znana albo jest przeznaczona tylko dla elit (wysokie ceny).

Ja jestem doświadczoną certyfikowaną hipnoterapeutką. Pomagam osobom wyleczyć się z traum różnego rodzaju, pomagam wyjść dogłębnie z zaburzeń odżywiania. Zaburzenia te związane są tak naprawdę z przyczynami, które miały miejsce w przeszłości (często w dzieciństwie), są powiązane z różnymi traumami, których nawet możemy nie być świadomi. Hipnoza to nie żadne cudowne dziwne zjawisko z filmów. To tak naprawdę praca z podświadomością, to głęboka konwersacja z klientem w stanie hipnozy i głębokiej relaksacji i stopniowe gruntowne uzdrawianie kolejnych traum, które doprowadzają do zaburzeń odżywiania. To nauka pokochania się na nowo.

Bardzo chciałabym pomóc osobom na to gotowym. Zapraszam do pytań, chętnie rozwieję wszelki wątpliwości. www.hypnovahipnoterapia.org
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka