Dodaj do ulubionych

7.45 A ja już mam na koncie 2 pączki......

03.02.05, 07:45
wole nie myśleć co bedzie potem
Obserwuj wątek
      • wodnik73 Re: 7.45 A ja już mam na koncie 2 pączki...... 03.02.05, 10:10
        Ja też takie lubię.
        Od koleżanki dostałam dziś takiego oblewanego czekoladą, a raczej wyrobem
        czekoladopodobnym, z jakąś paskudną marmoladą, suchy był, zaczęłam go jeść ale
        wywaliłam do kosza (jak nie widziała).
        Za to te świeżutkie,pyszne z lukrem leżą sobie na talerzu i czekają aż nabiorę
        na nie ochoty.

dziś 18 dzień...pozdrawiam słodko wszytkich
            • 30stka Re: 7.45 A ja już mam na koncie 2 pączki...... 03.02.05, 12:05
              Szczerze mówiąc to dopiero, jak zajrzałam dziś na forum to uświadomiłam sobie,
              że jest Tłusty Czwartek (tak to jest jak się siedzi w domu, "odcięta" od
              świata). Pomyślałam więc, że może pójdę do cukierni po pączki (ja też
              najbardziej lubię z różą i lukrem). Gdy poszłam do kuchni (mieszkam w dość
              dużym domu z teściami, kuchnię mamy wspólną) to okazało się, że teściu już
              zaczął szykować ciasto na pączki (ale ja tych jego pączków nie lubię, bo są
              jakieś okropnie ciężkostrawne), więc trochę mnie to zmartwiło. Powiedziałam
              więc, że idę po faworki, a w cukierni oprócz faworków kupiłam sobie jednego
              pączka - właśnie takiego ulubionego. Myślę, że na dziś to będzie już koniec
              tego świętowania (za faworkami nie przepadam, no a te pączki teścia są dla mnie
              niezjadliwe), ale wogóle mi to nie przeszkadza :-)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka