Dodaj do ulubionych

Jezus nadal uzdrawia!!!

21.01.06, 01:35
Jestem studentką 4 roku jednej z najlepszych uczelni w Polsce!!!Nikt o mojej
chorobie nie wiedział!!!I nikt nie wie, ze była!!Od 2 klasy LO przez prawie
cale studia z drobnymi przerwami!!!Ale gdy utyłam, znowu to robiłam!!!
Teraz też przytyłam, ale przysięgłam JEZUSOWI, ze to KONIEC!!Sobie
przysiegałam 1000-ce razy!!i nic z tego nie wychodzilo!!!
Teraz jestem silna!!!ON mi daje silę!!!
www.spichlerz.org Zajrzyjcie tam!!!!
Obserwuj wątek
    • smutna_i_coz Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 03.02.06, 23:58
      Jestem studenką 2 roku najstarszej z polskich uczelni w Polsce!!!!(oczywiście).
      I zaprawdę powiadam Ci: bredzisz, duby smalone parzysz, więc zadzwoń najlepiej
      do ojca redaktora z pewnością się ucieszy, poekscytuj się troszkę, poiluminuj se
      na antence... Twój głos tam będzie w sam raz na miejscu, idealnie wpisze się w
      mistyczną atmosferę tej jakże znanej rozgłośni.
        • martyna2525 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 04.02.06, 10:36
          To forum nie jest chyba sie na miejscu na takie "wyznania", poszukaj sobie
          bardziej tematycznych forum.
          Jak bedziesz chciała podyskutować na inny temat bardziej tematyczny , a raczej
          uzdrawiania terapeutycznego a nie religijnego to napisz coś chętnie poczytam.
          pozdrawiam
          Martyna
          • danjes Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 23.04.06, 06:50
            martyna2525,wiesz jaka jest roznica miedzy elunias2 a toba? Taka ze elunias2
            jest juz uwolniona od tego swinstwa i krzyczy z radosci a ty nadal siedzisz w
            tym bagnie i wyjesz z rozpaczy.
      • elunias2 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 04.02.06, 13:00
        Smutna!!!
        Jeżeli chodzi Ci o Radio Maryja, to chyba sie troche pomyliłaś!!Smieje sie z
        tej zalosnej radiostacji i napewno do nich nie zadzwonie!! A za Ciebie i innych
        wiecznie smutnych polaczkow bede sie modlic!!!Zycie jest jedno i nie mam
        zamiaru go spedzic z glowa w kiblu!!!
        Jesus is my Lord!!!!
          • amano_ai Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 04.02.06, 15:51
            elunias, Ty sie lepiej pomodl za siebie...chyba troche sie pogubilas, nie tedy
            droga, w ten sposob nikomu nie pomozesz, a z tego co widze to Twoje posty
            dzialaja wrecz zniechecajaco...a chyba nie chodzilo Ci o to zeby komus
            obrzydzic wiare w uzdrawiajaca moc Pana Jezusa?zreszta i tak Twoje wykrzykniki
            pojda na marne bo do wiary nikogo nie zmusisz,to jest sprawa osobista i trzeba
            do niej dotrzec samemu i ze szczerego serca, dopiero wtedy jest prawdziwa i
            moze dawac sily do walki z choroba.pozdrawiam
            • papilio.ego Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 15.02.06, 16:23
              A mnie bardzo zaciekawiło to, co napisałaś, bo wiesz-też mam ze sobą problemy.
              I też jestem osobą wierzącą, tyle, że uważam, że trzeba siły i zaparcia, żeby
              pokonać chorobę. Nie możesz pisać, że wystarczy zaufać Jemu i wszystko będzie
              ok, bo nie będzie. Wierzę i modlę się, ale mimo to mam problemy, bo jestem
              słaba.
              Cieszę się, że się modlisz za tych wszystkich, którzy jadą po Tobie-ja za
              Ciebie się też pomodlę.
        • kasiunia_8814 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 03.04.06, 16:16
          "wiecznie smutnych polaczkow" masz za złe że niektórzy najeżdzają na Twoją
          wiare?? Bo tak się składa, że Ty najechałaś na mój czuły punkt... Chcesz
          nawracać to sobie nawracaj ale od Polski to mi wara bo nie ręcze !!!
    • an_eczka1 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 06.02.06, 22:14
      a ja nie rozumiem waszego oburzenia, dziewcze promieniuje wiarą-i jej pewność co
      do słuszności swojej postawy budzi w tym naszym niepewnym haotycznym świecie
      zaufanie, przecierz nic złego nie robi, skrzydeł nie podcina, a wy tak ją z
      błotem mieszacie...

za mnie sie możesz pomodlić, bo innej rady chwilowo dla siebie nie widze:(
      • elunias2 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 16.03.06, 15:35
        Dziekuje za te slowa!!Bo gdy przeczytałam powyzsze komentarze to mi sie mocno
        smutno zrobiło!!Ale wierze w to, ze ktos uwierzy i da rade wyjsc z tej choroby
        dzieki Jezusowi!!! Dla Boga nie ma rzeczy niemozlwych, tylko trzeba prosic i
        mocno wierzyc!!!
    • zoska33 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 01.03.06, 20:47
      elunias2

prosze, napisz mi cos wiecej. Ja tez tylko wierze, ze Bog moze mnie uzdrowic.
      Sama jestem za slaba. Slyszalam swiadectwa ludzi wyleczonych z narkomanii.
      Prosze, powiedz mi jak mam sie modlic
      • normaaa A co wam to przeszkadza, że 03.03.06, 21:11
        dziewczyna mocno wierzy.
        A ze wypowiedz jest egzaltyowana to co ?
        Lepsze to nic przeklenstwa i wulgaryzmy które równiez sie zdarzaja.
        Jak jej to pomaga - to z Bogiem !
        Samej mi było wiele razy tak źle, ze odmawiałam Ojcze NAsz ale mi nie pomoglo :(
      • elunias2 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 16.03.06, 15:23
        Chciałam już wczesniej odpisac,ale nie mam netu na stancji!!!Daj mi swojgo
        maila, a napisze Ci o moim przebudzeniu i nawroceniu!!!Jestem teraz taka
        szczesliwa, wszystkim wokół chce krzyczec ze Jezus jest prawdziwym Bogiem!!!
        Wiem,ze niektorzy biorą mnie za wariatke!!Ale co tam!!!Ja chce wam pomóc!!
        Jedyna pomoca dla nas jest w Jezusie, a nie w psychologach!!
        Got is the greatest!!!
    • mott Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 18.04.06, 12:29
      Chcę się z Wami podzielić moją radością , pierwsze święta bez obżarstwa
      zakończonego w ... od wieeeelu lat :).
      Spokój wyciszenie , wiara , modlitwa ,Jezus uzdrawia , życie zaczyna się
      prostować SUPER
        • magda824 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 24.04.06, 22:45

Jestem pełna podziwu Twojej wytrwałości elunias2.Ja również wierzę w Boga i
          wierzę że mógłby mi pomóc ale jestem za słaba aby podjąć to wyzwanie.WIARA
          CZYNI CUDA -czyż nie!!!Bardzo proszę Cię o kontakt to mój numer gg-
          9649614.Pozdrawiam i gratuluje!!!!
          • truskawa007 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 25.04.06, 22:15
            Ja miałam problem z bulimią jakieś 5 lat temu, trwało to z rok, moze 2, juz nie
            pamietam.

Pewnego dnia z bezsilnosci, obrzydzenia do samej siebie i rozgoryczenia,
            uklęknęłam i modliłam się chyba przez pół godziny, jak w jakimś transie.
            Prosiłam, błagałam, aby Pomógł mi z tym skończyć. Nie stało się to od razu, ale
            po jakimś czasie po prostu przestałam to robić.. ot tak.. :-)))

• truskawa007 Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 25.04.06, 22:34
        Monim zdaniem wyleczenie się z bulimii nie polega na tym, zeby znaleźć w sobie
        siłę, żeby skończyć z atakami obżarstwa.

Ja skończyłam z bulimią tak, ze po prostu przestałam wymiotować po atakach
        obżarstwa. Po prostu kładłam się na łóżku i uspakajałam, ale nie biegłam od
        razu do toalety. Mówiłam sobie: trudno, troche teraz przytyje, nieważne. I w
        koncu przestałam się opychać. Nawet nie zauwazyłam kiedy. Myśle, ze to tylko
        kwestia zaakceptowania siebie. Pokochania tych kilku kilogramów więcej. Tu jest
        klucz.
        Teraz jestem zdrowa, waże może nie tyle, ile bym chciała, ale kocham swoje
        ciało. Duzo biegam, chodzę na basen, aerobik. Mam ładny, plaski, umięsniony
        brzuszek. I pomyslec, ze jeszcze kilka lat temu tak okropnie sie opychałam.
        Stracone lata..stracony czas.. Naprawde nie warto dziewczyny. Trzymam za was
        kciuki! Powodzenia!
        • znowu.sama Re: Jezus nadal uzdrawia!!! 02.05.06, 19:03
          Ja też wierzę, że będzie dobrze, dziś zjadłam bardzo dużo, ale wczoraj
          postanowiłam, ze nie dbam o to, nie ważę się itd,
          wieczorem się modliłam, prosiłam o przebaczenie i pomoc w powrocie do zdrowia,
          i dzisiaj jak na razie jest ok. Postanowiłam zaufać Bogu, bo bez Niego nie daję
          rady. Za jakiś czas dam znać jak się rozwija współpraca ;-) A serio, trzeba
          wierzyć, przecież od wieków wiadomo, że wiara przenosi góry :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka