Dodaj do ulubionych

wyniki badan krwi a bulimia...

15.03.06, 21:15

Witam. mam pytanie dotyczace wyników badan krwi i moczu. czy w takich
badaniach może wyjsc ze jestem chora na bulimie?? doadm ze nie wymiotuje tylko
naduzywam ziołowych środków przecz. i to w duzych ilościach,poza tym jem sporo
warzyw owoców i czuje sie ogólnie dobrze, tzn.nie jestem osłabiona itd.gorzej
z psychika. Nie przejmowała bym sie tym i nawet gdyby wyniki były złe poszła
bym do lekarza, ale moje wyniki zobacza osoy które wolałabym zeby sie nie
dowiedziały o mojej chorobie. prosze napiszcie jesli ktos ma podobny problem i
wie cos na ten temat. pozdrawiam.ally25

Obserwuj wątek
    • ally25 Re: wyniki badan krwi a bulimia... 16.03.06, 14:47
      dzieki. wiem ze to choroba duszy, ale własnie chodzi o to ze mój szef jest
      lekarzem a nie chciała bym zeby sie zorientował...nie wiem co mam robic...bo jak
      zaczna sie pytania o moje wyniki to chyba zrezygnuje z pracy nie wiedziała bym
      co odppowiedziec a to baardzo wscibski facet..:/pozdro....
      • martyna2525 Re: wyniki badan krwi a bulimia... 16.03.06, 21:14
        Ally25 nie przesadzaj, po pierwsze to są twoje wyniki i jemu nic do tego
        chyba, że jest twoim lekarzem.Po drugie to, że występują zaburzenia
        elektrolitowe nie swiadczy, że masz bulimie(w sensie takim,, że on tego nie
        bedzie wiedział).Ja wiele lat pracowałam w środowisku medycznym i nikt nic nie
        wiedział nawet widząc wyniki.Więc się martw, a swoją drogą to może mógł by ci
        pomóc.
        • ally25 Re: wyniki badan krwi a bulimia... 16.03.06, 22:40
          dzieki wielkie. troche mnie to uspokoilo:). a czy mógł by mi pomóc...hmmm na
          pewno w jakims stopniu tak, ale to człowiek który nie trzyma jezyka za zębami i
          dosc napatrzyłam sie jak traktuje pacjentow z góry, wiec raczej bym sie u niego
          nie chciała leczyc:P...buzka
    • swiatelkofundacja Re: wyniki badan krwi a bulimia... 10.03.15, 00:04
      Wynik badania krwi nie musi ujawnić Twojej choroby, pod warunkiem, że organizm nie jest wyniszczony. Nie musisz zatem obawiać się, że ktoś się dowie o Twojej bulimii. Ale nie lekceważ choroby, bo z nią trudno żyć na dłuższą metę. Mocno uzależnia i trudno z nią walczyć w samotności. Polecam kontakt z psychoterapeutą od zaburzeń odżywiania, a po więcej informacji zapraszam na stronę Fundacji Światło Dla Życia, która pomaga takim osobom, jak Ty.
    • ekspert_psychomedic Re: wyniki badan krwi a bulimia... 27.06.15, 13:15
      Witaj,
      wyniki badań nie ujawnią stricte konkretnego zaburzenia odżywiania się, ale z pewnością mogą zasugerować niedobory powstałe w organizmie w skutek nadmiernego przeczyszczania. Z Twojej wiadomości wynika, że zamykasz się na wsparcie ze strony bliskich osób, które mogłoby okazać się cenne w walce z chorobą. Życzę Ci odwagi w dotarciu do żródła problemu i otwarcia na pomoc. Bulimię można wyleczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka