Dodaj do ulubionych

doświadczenia z seronilem przy buli

27.05.07, 19:11
proszę was-napiszcie czy zauważyłyscie jakąs poprawę dzięki temu lekowi, czy były jakieś skutki uboczne i jakie są wasze doswiadczenia z tym lekiem. Nie chodzi mi tu o cytowanie ulotek ale napiszcie wasze osobiste z tym przeżycia.
Ja biorę od 2 dni, nie wiem co sądzić ani czego się spodziewać (nie chce się nastwić na zbyt wiele).
:)
Obserwuj wątek
    • nala007 Re: doświadczenia z seronilem przy buli 28.05.07, 14:53
      hm...ja biore bioxetin, ale mysle ze to ta sama grupa lekow, bo dzialanie obu
      polega na podwyzszaniu poziomu serotoniny...hormonu szczescia. tylko w
      bioxetinie jest to fluoksetyna, a w seronilu..cos innego chyba ?
      domyslam sie, ze bierzesz go na bulimie ?
      wiec generalnie u mnie przeszla deprecha i mialam duzo energii, a wczesniej to
      tylko bym spala, i ewentualnie jadla ;) czasem nie moglam spac w nocy, jak
      wzielam wieksza dawke, i mialam takie uczucie przepelniajacego szczescia i
      optymizmu, ostatnimi czasy czulam sie tak w dziecinstwie...wiec bardzo
      fajnie :) co do apetytu, to generalnie sie zmniejszyl, czasem nie moglam w
      siebie wmusic jednej kromki na sniadanie, czego zreszta nie robilam ;P po
      jakims czasie dzialanie sie troszke oslania, bo organizm sie przyzwyczaja...
      ale oceniam na 5.
      • kawoszka1 Re: doświadczenia z seronilem przy buli 28.05.07, 18:02
        Witam!
        Ja biorę seronil od 3 tygodni.
        Przez pierwszy tydzień miałam ogromne wahania nastroju-były takie dni, kiedy
        rozpierało mnie szczęście, euforia, były dni, kiedy byłam totalnie załamana.
        Teraz wszystko się ustabilizowało-przede wszystkim moja depresja odchodzi w
        niepamięć, co do apetytu-faktycznie jest mniejszy. mam wrażenie, że raczej
        trzeźwo myślę-stąd tak się nie objadam i mniej wymiotuję.
        Oczywiście sama farmakologia bez psychoterapii nic nie da.
        No i seronil i leki podobne są TYLKO na receptę-seronil jest odpowiednikiem leku
        o nazwie prozac.
        • ehes Re: doświadczenia z seronilem przy buli 28.05.07, 20:22
          ja narazie biorę dopiero od 4 dni i tez mam wahania nastroju; rano pełno optymizmu, radość życia a za chwile chęć zabicia się albo po rpostu złośc na cały świat. Mam nadzieję że w końcu ustabilizuje mi się humor i z tego co czytam to pochlebne recenzje zbiera ten lek :)
          ps.Seronil również zawiera fluoekstyne (chyba dobrze napisałam) :)
          narazie zmniejszenia apetytuoczywiscie nie zauważyłam ale na wnioski chyba za wcześnie co do mnie...
          dzięki wam za odpowiedź :*
          • witch_84 Re: doświadczenia z seronilem przy buli 28.05.07, 22:29
            tak seronil jak i prozac zawieraja fluoxetyne sa podawane przy leczeniu bulimii
            i depresji czego jesczez to nie wiem :P ja jadlam je kiedys przez okolo rok
            potem mialam przerwe i potem znowu przez jakies poltora roku je jem i wygladalo
            to tak za pierwszym razem jak jadlam te leki to bylo jeee mam mniejszy apetyt
            super no i schudlam moze z 2 kilogramy przez ten mniejszy apetyt ale wymiotowac
            oczywiscie wymiotowalam no tyle ze humor byl lepszy chociaz nie wiem czy to
            bylo dobre bo w szkole ogolnie wsyztsko olewalam bo i tak bedzie super... no a
            potem mialam male przeboje no i przestalam go jesc a bulimia trwala i trwala no
            i teraz juz jest druga faza tego jedzenia i szczerze to tym razem nie zauwazam
            zmniejszenia apetytu bo jak typowa bylimiczka jem jak jestem najedzona i bez
            apetytu jak dostaje jedzeniowego szalu to nie robi mi czy jestem glodna czy nie
            no ale fakt samopoczucie po nim jest lepsze... tylko czasem mnie brzuch boli
            jak zjem go tylko na lekkie sniadanie takze teraz nauczylam sie jesc jakas
            porzadna bulke z ciemnego pieczywa i dopiero po jakims czasie seronil bo
            inaczej wlansie mialam problemy takie typowo gastryczne :P takze ogolnie zeby
            sie z tego wydostac trzeba chciec a takie tabletki to jedynie drobna pomoc bo
            one nie sa cudownym srodkiem jak kiedys myslalam... ale tu wspomagacz tu
            psycholog i do wszystkiego silna chec pozbycia sie tego i na bank bedzie
            dobrze :)
    • isia_q Re: doświadczenia z seronilem przy buli 29.05.07, 14:55
      biorę seronil ponad miesiąc. poprawa była ale twała ok dwa tygodnie. obecnie
      czuję się fatalnie. obrzarstwo, tabletki, wymioty, sen, obrzarstwo,tabletki,
      wymioty, sen... itd...nie daje sobie rady mimo ze sama zwiekszyłam dawke leku.
      • m_o_n_i_k Re: doświadczenia z seronilem przy buli 31.05.07, 13:27
        biorąc seronil 2 dni nie poczujesz nic.
        Jest to dokładnie to samo co Fluoksetyna tylko różni się nazwa i ceną (jest
        droższy).
        Brałam przez pół roku, ale w momencie kiedy zmieniłam lekarza dostałam Setaloft
        i powiem, że zdecydowanie bardziej mi pomógł, więc jeśli masz taką możliwość to
        zapytaj o to lekarza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka