zachodniopomorskie nowe domki ???

18.07.12, 09:36
Witam
Proszę o namiary na ośrodek w miarę nowy lub po remoncie z domkami lub w pensjonacie (hotelu) z bezpośrednim wyjściem na trawę.
Głównie chodzi mi o ciekawy plac zabaw dla dzieci oraz możliwość rozpalenia grilla wieczorkiem.
z góry dziękuję, Karola
    • adam21.0 Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 18.07.12, 21:27
      zapraszamy www.adam.jaroslawiec.pl
      • wiolka75 Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 19.07.12, 12:27
        Ja juz chyba do znudzenia ale zdecydowanie polecam ośrodek Bursztyn Sianożety.

        Pisałm juz wielokrotnie o tym osrodku na tym forum.

        Idealny ośrodek jak dla mnie, dla rodzin z dziećmi, dla osób wymagającychsmile. Nowe drewniane domki, każdy mini ogródeczek wokoło domku z trawka i dywanem stokrotek, palc zabaw dla dzieci, z którego dzieciaki nie chcą wracać do domku, plaża tuż za wydmami (można powiedzieć śmiało, że za płotem ośrodka), ośrodek monitorowany, bardzo, ale to bardzo duzo zieleni. rano słychać panie koguta, ze wsi smile

        A i jeszcze wypożyczalnia rowerków dla dzieci, tudzież innych pojazdów, wypożyczalnia rowerów dla dorosłych,solarium sauna, duża restauracja, dobre jedzenie, miła obsługa.

        I właścieciele niesamowicie ciepłe i przyjazne osoby
        Ośrodek do którego chce się wracać smile)))

        Polecam zdecydowanie.
    • geminatores Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 21.07.12, 00:02
      Sprawdź CiekaweNoclegi.pl mają tam możliwość znalezienia specjalnie noclegów dla rodzin z dziećmi.
    • beatazet Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 24.07.12, 22:22
      Sianożety Imperial ....właśnie jest 22.20 siedzę na tarasie . Basen, atrakcje dla dzieci, place zabaw, do morza idę boso, grill przy każdym domku. Do Ustronia Morskiego 15 minut spacerkiem

      REWELACJA Q!!!!
      • vikama Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 24.07.12, 23:56
        ja też polecę wspomniane Sianożęty - z tym że osrodek Collins Beach - tuż obok Bursztynu poleconego przez wiolkę...smile nie powiem bo też wygląda ok
        ja niedawno wróciłam z collins beach i już tęsknię za tym klimatem.....
        zamknięty osrodek, monitoring, nowiusienkie domki, każdy domek z tych nowych ma swój ogrodeczek i kamiennego grilla, plac zabaw dla maluszków i dla straszych, bliziutko do plaży,( czystej plazy), wypożyczalnia owerów, bar ze smacznym jedzeniem na terenie ośrodka, cisza i spokój wokół - po prostu zakochałąm się w tym miejscusmile
        ciekawie wygląda też osrodek Wrzos wzdłuż ulicy obok collins i bursztynu, jak dla mnie te trzy osrodki najbardziej warte uwagismile POLECAM!!!!
        • dador1 Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 25.07.12, 10:19
          Ja również polecam Sianożety, potwierdzam wymienione wyżej trzy ośrodki, wyglądają bardzo fajnie, ja byłam w mniejszym ośrodku - Dimena 8 domków , mały plac zabaw, ale domki super wyposażone i do plaży 40 m, można chodzic na boso i w kostiumie, byłam bardzo zadowolona i dzieci (9 i 6 lat) również.

          Pozdrawiam
          Dorota
          • zielo-ny100 Re: zachodniopomorskie nowe domki ??? 10.06.13, 00:05
            Jak Sianożęty to tylko COLLINS BEACH.
            -przy plazy
            - nowiutenkie domki
            -czysciutko
            -monitoring
            -plac zabaw dla dzieci
            - pyszne jedzenie w barze z zielonym dachem, gdzie jest domowe jedzonko i swieze rybki


            ja wracam za rok na pewno!!!!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja