Dodaj do ulubionych

Przystanek św. Mikołaja - Drzewina - kpina!

17.12.12, 12:10
Wczoraj byliśmy w przystanku św. Mikołaja w Drzewinie k. Gdańska. Miał być to wyjazd niespodzianka dla dziecka. Bilet - pakiet rozszerzony, zakupiony na szczęście w groupon więc troszkę taniej.

Strona wygląda tak zachęcająco, że nie mogliśmy skorzystać z oferty i zakupiliśmy bilety. Przyjechaliśmy. Pogoda fatalna, no ale to nic. Jesteśmy nastawieni na przystanek św. Mikołaja. Na Mikołaja, elfy, dzwoneczki, renifery, lampki, choinki, radość, kolędy, ciasteczka itd.

Nic z tych rzeczy!!!!!!!!!!!!

Ponieważ dwie osoby z naszej wycieczki miały bilety na pakiet podstawowy - 17 zł na osobę!!! - poszliśmy najpierw tam. Przed wejściem jest szatnia, dalej jakiś tam bar gdzie można coś zjeść i napić się. Ok. całkiem nieźle. Idziemy dalej. Mijamy kilka pokoi, wszystkie prywatne - zakaz wstępu. W końcu jeden wolny, wchodzimy...siedzi Mikołaj na fotelu, robimy zdjęcie, idziemy dalej. Trzy pokoje zajęte przez warsztaty zdobienia bombek, kartek i kubków - dodatkowo płatne - każdy ok. 10 zł - nie kupiliśmy (po co?!) więc idziemy dalej. Mamy sklepik z ozdobami świątecznymi. Na większej sali w pełnym chaosie elfy spiewają kolędy. Za salą jest "kino" gdzie puszczają jakiś film dokumentalny o św. Mikołaju i bombkach.

I to wszystko za 17 zł - czyli nic. Na szczęście był pokój dla rodziny z dzieckiem, a ponieważ było z nami niemowlę przesiedzieliśmy tam większość czasu. Było przynajmniej cicho smile

No nic myślimy sobie, dalej będzie lepiej ale przeliczyliśmy się i to bardzo. iDziemy dalej, a tam tylko wpuszczają tych z pakietu rozszerzonego więc ja z córką idę, mąż z resztą zostaje na parkingu.

Idziemy pełne zadowolenia, że płacąc dodatkowe grube pieniądze zobaczymy w końcu coś ciekawego. Ma być żywa szopka, wioska lapońska i coś tam jeszcze. Przechodzimy przez wejście i widzimy namiot, a w środku ognisko - to coś robi za tę wioskę. Obok stoi jakaś buda z desek, a w niej koza i osioł - to robi za żywą szopkę.

Koniec wycieczki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kpina i żart z przyjeżdżających, szczególnie z dzieci. Dziecko zawiedzione i to bardzo. Nuda i bieda, a bilet rodzinny kosztuje 70 zł - pytam za co???!!!

Ludzie nie jedźcie tam. Jestem tak zła, że nie mogę jeszcze się otrząsnąć po tym.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka