Dodaj do ulubionych

Sea Park w Sarbsku k.Łeby-warto?

23.01.13, 19:45

Planuję wyjazd do Łeby w okresie letnim ,znalazłam w necie informacje o powstałym w 2012 r nowym parku z fokami.Drugi park to park dzikich zwierząt przy ul.Kolonialnej o nim tez chętnie dowiem się czegoś od Was no i jeszcze Łeba Park dinozaury który z tych trzech polecacie a który można sobie odpuścić?Czy ktoś z Was odwiedził te parki czy warto wybrać się tam z dziećmi ?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za każda inf.
Obserwuj wątek
    • elawe77 Re: Sea Park w Sarbsku k.Łeby-warto? 24.01.13, 08:13
      Jako stała bywalczyni Łeby, z tych trzech atrakcji mogę polecić Par Dinozaurów, tam chyba jest najwięcej atrakcji dla dzieci. Co do Sea Parku to byłam tam pierwszego dnia kiedy został otwarty i uważam że cena biletu jest nie adekwatna do atrakcji. Z tego co pamiętam bilet kosztował chyba 28 zł , a zwiedzania było na pół godziny, ale wtedy nie były czynne jeszcze wszystkie atrakcje, może dlatego byłam trochę rozczarowana. A co do parku dzikich zwierząt to taka średnia atrakcja , tych dzikich zwierząt jak na lekarstwo. Lama , kozy i ptaki. Dzieciom może się podobać.
      W Łebie w samym centrum przy budynku kina jest kino 7D, bardzo polecam, są faje seanse około 10-15 minutowe. Można sobie wybrać film. Moje dzieci były zachwycone tym kinem. Byliśmy tam chyba ze 3 razy. Ogólnie mogę polecić Łebę , mimo tłoku jaki tam panuje, to nie można się tam nudzić.
      W razie pytań służę pomocą na temat Łeby.
      Edyta.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka