Dodaj do ulubionych

natura resort pogorzelica

07.02.13, 09:27
Kto był w nowym ośrodku natura resort w pogorzelicy?
Obserwuj wątek
    • zuza.7 Re: natura resort pogorzelica 14.02.13, 18:05
      ja wlasnie zrobilam rezerwacje. szczerze mowiac bardzo spodobala mi sie ich oferta- cenia ludzi z dziecmi smile i nie kaza za 3 latka placic..co niestety w szczycie sezonu zdarza sie czesto..zastanawialam sie nad Natura i Sandra Spa ale cenowo wyszli znacznie lepiej...chetnie dowiem sie jak bylo tam rok temu- glownie chodzi o jedzenie i droge nad morze.
      • adelkad Re: natura resort pogorzelica 20.02.13, 12:47
        Zarezerwowaliśmy już pobyt wakacyjny. Obiekt wygląda pięknie; szczególnie przekonuje nas komfort pokoi z aneksem kuchennym (z dzieciaczkiem to niezbędne) oraz otoczenie lasu. mam nadzieje że z dala od takatów pieszych i kababów. Zobaczymy czy się sprawdzi "w realu" wink Brak informacji nadal w sieci o ośrodku...
    • kitty8273 Re: natura resort pogorzelica 23.03.13, 12:38
      Witam. W ubiegłym roku spędziłam tam dwa tygodnie z dwójką małych dzieci. Wysoki standard wyposażenia apartamentów, położenie ośrodka cudowne, wprost wymarzone dla rodzin z dziećmi. Dojście do plaży zajmowało nam 13 minut. Do zobaczenia w lipcu, ponieważ również tego roku spędzamy tam wakacje smile
          • kotikotek76 Re: natura resort pogorzelica 29.03.13, 18:23
            Ja byłam w ubiegłym roku z moim 3 - letnim synem oraz z przyjaciółmi, którzy także byli z 3 - letnim dzieckiem. Polecam ten ośrodek, wszystko jest na wysokim poziomie, aneks kuchenny wyposażony jest w podstawowe przybory pozwalające przygotować posiłek. Panie w recepcji miłe i chętne do pomocy w razie jakiś problemów. Teren ośrodka jest czysty, zadbany i bezpieczny. Dla rodzin z dziećmi polecam pokoje na parterze, gdyż można siedzieć na tarasie i popijać kawkę, dzieci biegają po ośrodku ale cały czas mamy je na oku i w razie czego można szybko interweniować.
    • kitty8273 Re: natura resort pogorzelica 04.04.13, 15:52
      Na temat wyżywienia nie mogę się wypowiadać, ponieważ w ubiegłym roku części gastronomicznej nie było. Wiem, że w zeszłym roku mieli plany rozbudowy i z tego, co mi wiadomo, zostały one zrealizowane, bo osobiście też mam wykupiony pobyt z pełnym wyżywieniem.
    • ajan4939 Re: natura resort pogorzelica 15.04.13, 11:13
      Witam!
      My również spędzamy tam urlop w lipcu 2013 r. Zabieramy ze sobą 4,5 latkę i 1,5 rocznego synka. Sami jesteśmy ciekawi jak tam będzie. Jedziemy tam po raz pierwszy i mamy obawy.Jesteśmy ciekawi czy wszystko będzie tak jak zapewniają organizatorzy, szczególnie zależy nam na sali zabaw wewnątrz budynku - ewentualność na niepogodę, głównie z tego powodu wybraliśmy ten ośrodek.
      • mama_na_wakacjach Re: natura resort pogorzelica 16.04.13, 18:44
        My tez jedziemy i tez sie zastanawiamy jak bedzie. Wszystko wyglada cudnie oby rzeczywistosc pokryla sie z opiniami ze strony smile
        Wyglada na to ze dzieciakow w lipcu bedzie sporo! Do zobaczenia wiec.
        My wybieramy sie od 29go czerwca, wrzucimy opinie po przyjezdzie smile
        • adelkad Re: natura resort pogorzelica 17.04.13, 09:50
          A nasza rodzina wybiera się tam w połowie czerwca. Liczymy na słońce! Jeśli się nie uda czekają nas deszczowe spacery po lesie... No chyba, że spadnie śnieg... obecnie wszystko jest możliwe wink
              • 10radek opinia 26.04.13, 12:38
                Witam, Byłem w 2012 w czercu z żoną i dzieckiem 3 letnim i jadę rówenież w 2013 w czerwcu. Także to wystarczy za opinie. Ośrodek połozony na uboczu w lasku sosnowym najlepsze apartamenty to moim zdaniem pierwsze piętro z widokiem na lasek sosnowy, bardzo miła obsługa jednak do plaży kawałek drogi jest i cześć pod stomą górkę crying ale ujdzie. W 2012 jeszcze nie było wyżywienia także na ten temat się nie wypowiem. same apartamenty czyste zrobione ze smakiem. Na osierodku czuć luz i nie widać obsługi która pilnuje na każdy kroku (jak to się cześto zdaje w pokojach gościnnych) wink Ważne moim zdaniem aby zabrać rowery bo wszędzie jest dość daleko. Pozdrawiam Ps cenowo też przyzwoicie bo szukałem alternatywy w tym roku ale był problem crying także chętnie pojadę i w tym roku.
      • pilis11 Re: natura resort pogorzelica 04.06.13, 15:00
        Witam,
        spędziłam w Natura Resort ostatni weekend maja. Całość prezentuje się jak na zdjęciach, bez przekłamania-czysto, zadbana zieleń, cisza.Apartament kompletnie wyposażony, w szczególności aneks kuchenny (osoby przygotowujące posiłki mają do dyspozycji niezbędne podstawy). Wyżywienie: w przeważającej części należy wykupić min. jeden posiłek. Śniadania i obiady w formie bufetu. Śniadania urozmaicone, obiadokolacje-szału nie ma, ale nie ma też co narzekać, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie - mi brakowało świeżych warzyw i ryb (w końcu jesteśmy nad morzem). Do plaży spacerkiem jakieś 10 minut. Do "centrum", czyli poza sezonem dwóch czynnych sklepów około 20 minut. Sala zabaw dla dzieci-mała, ale akurat nie było dużo dzieci i spokojnie się mieściły, obok drink barsmile Na miejscu jest też spa-nie korzystałam.Polecam wypożyczenie rowerów i drogę w lesie za stadniną koni -bardzo urokliwie.
    • d.d.00 atrakcje pogorzelicy i okolic 10.06.13, 19:31
      Też nie mogę doczekać się urlopu i opinii o ośrodku!

Ostatnio zastanawiałam się nad atrakcjami Pogorzelicy i okolic, gdy miałam naście lat to jeździłam tam na obozy ale z dzieciem małym to wiadomo-inaczej, więc czuje się, jakbym jechała tam pierwszy raz wink

Czy ktoś szukał jakiś atrakcji, gdzie by można się z potomkiem udać? Wiadomo, kolej wąskotorowa i latarnia w Niechorzu, ale coś jeszcze? Proszę o podpowiedzi smile
        • adelkad Re: natura resort pogorzelica 24.06.13, 11:34
          Witam!
          Wróciliśmy ze wspaniałych wakacji wink na prawdę jesteśmy zadowoleni z tego, co oferuje Natura Resort: spokój, czystość, dobre jedzenie (szczególnie śniadania, obiady na 5 z minusem), plac zabaw i klub malucha - dziecko zachwyconewink). To najważniejsze. My - rodzice, też wypoczęliśmy dzięki dużemu tarasowi, na którym, po zaśnięciu dziecka sączyliśmy wino z widokiem na las. Przyjemnie. Relaksująco. ale polecam jedynie rodzinom z dziećmi.
          Minusy: komary.
          • walor4 Re: natura resort pogorzelica 24.06.13, 14:51
            Witam,
            ciekawią mnie te komary!myślałem,że nad morzem jest ich niewiele a wręcz wogóle!
            co było nie tak z tymi obiadami,że ocena -5?Czy korzystaliście z basenu i brodzika dla dzieci i czy woda była podgrzewana?Jak z dojściem nad morze?czy te 10 min jak podają totak trzeba przyjąć?Napisz jak możesz jak sama miejscowość robi wrażenie?Ja wyjeżdżam w najbliższą niedzielę z tąd tak nudzę!
            Pozdrawiam
            • adelkad Re: natura resort pogorzelica 24.06.13, 15:14
              1. komary... może to kwestia tego, że to środek lasu - nie wiem, ale byływink
              2. z basenu nie korzystaliśmy, byliśmy nad morzem ciągle, bo pogoda była wspaniała.
              3. obiady - to kwestia gustu; raz zupełnie nie smakowały nam schabowe, innym razem kotleciki jakieś dziwne, ale poza tym było na prawdę smacznie. Inni wczasowicze byli raczej w 100% zadowoleni. Szczególnie miło, że jedzenie jest różnorodne, dla dzieci super. Brakowało mi bardzo ryb.
              4. nad morze jest ok. 15 min - jest tam specjalna ścieżka prowadząca na plażę...
              5. plaża w pogorzelicy jest przepiękna: duża, czysta. na prawdę sielanka.
              w pogorzelicy jest jeden mały deptak, reszta to dawne ośrodki wczasowe. Generalnie wszystko osadzone w lesie. My skupilismy się na przyrodzie (las, morze, plaża). Unikaliśmy zabudowańwink

Jedziemy tam w przyszłym roku - to chyba najlepsza rekomendacjawink
              • walor4 Re: natura resort pogorzelica 24.06.13, 21:04
                dzięki za wyczerpujące odpowiedzi!Może przez te 2 tygodnie jak bęziemy to podadzą chociaż raz rybkę?!w zasadzie najważniejsza to jest pogoda,bo jak jej nie będzie to lipa!Pamiętasz ile mogła mieć temp.wody w morzu?
    • d.d.00 niemowlę w natura resort pogorzelica 25.06.13, 12:15
      Tak się zastanawiam bo i opinie Natura Resort i fotki wskazują na to, że to miejsce idealne dla dzieci, ale jak jest z niemowlętami? Bo my będziemy tam z 9 ms szkrabem. Ostatnio byliśmy w hotelu przyjaznym dzieciom i byłam troszkę rozczarowana bo jedyną rzeczą jaka mu przypasowała była (tylko jedna na stanie) zabawka typu sorter, reszta niestety dla większych dzieci. Czy ktoś będący już w Pogorzelicy może mi coś o tym napisać?
    • d.d.00 Re: natura resort pogorzelica 02.07.13, 20:28
      Dziwna sprawa. Weszlam sobie dziś na stronę natury bo chciałam podesłać link do nich koleżance, zajrzałam w zakładkę cennik i zdziwienie. W terminie w którym jadę jest cena 120, a w marcu cena 120 obowiązywała do 19 sierpnia, teraz jest do 25 sierpnia. WTF? Ktoś może się orientował o co chodzi?
      • dzyynn Re: natura resort pogorzelica 03.07.13, 07:04
        Faktycznie, wydłużyli o kilka dni sezon A, kosztem sezonu B. Widzę, że zmienili również termin animacji dla dzieci w Klubie Malucha (wydłużyli z 20.08 do 25.08), co mnie osobiście cieszy, bo moja córka załapie się na kilka dni zabaw z animatorką.
        Niestety basen zewnętrzny jest podgrzewany tak jak wcześniej, czyli tylko do 20.08, a szkoda, bo mogliby również przedłużyć ten termin.
        Dobrze, że mam potwierdzenie rezerwacji ze starymi cenami smile
    • tomasz3791 Re: natura resort pogorzelica 14.07.13, 09:42
      Witam, wybieramy się na urlop od 20.07 do Natura Resort. Czytaliśmy wcześniej opinie, strona www też budziła zaufanie wiec dokonaliśmy rezerwacji. Tak się złożyło że miałem okazję być służbowo w okolicy więc podjechałem do ośrodka na wizję lokalną. Wyglądało wszystko super - pani w recepcji bardzo miła oprowadziła mnie po całym ośrodku i wszystko jest tak jak opisują to na www. Apartamenty super, restauracja, basen wszystko zgodne z opisem. Wszystkich którzy się wybierają do Natury mogę uspokoić jest naprawdę bardzo ładnie. Szczególnie dla dzieci bardzo bezpiecznie miejsce na wakacje - plac zabaw itp.
      Do zobaczenia w Pogorzelicy.
    • urlopowicz12 Re: natura resort pogorzelica 14.07.13, 10:36
      ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
      Właśnie kończymy pobyt rodzinny w Natura Resort i nie jesteśmy zadowoleni i więcej tu nie wrócimy. Po pierwsze łóżka tzn. sofa rozkładana niewygodna, krótka!, śnadania mało urozmaicone, obiady porażka!, wszędzie bardzo daleko do plaży, nawet na lody świderki trzeba biec 20 min!!!. Dla naszej 4-os rodziny był duży problem, nie daj Bóg wracać z plaży po mleko dla dziecka, albo pampers (40 min drogi!). Wejście najbliższe na plażę bez jakichkolwiek atrakcji i to jest plaża DLA PSÓW!!! Obok mojego dziecka, załatwiał się jakiś owczarek!!! Właścicielka tłumaczyła: "jest tabliczka przed wejściem,że tu można wejść z psem)... to prawda. Co do samego ośrodka, pokój malucha zamykany na klucz,jakbym chciał coś ukraść! nie można wejść kiedy się chce, jak się dopominasz, patrzą na ciebie spod byka, w południe nie można dziecku zupy zamówić, bo to NIE RESTAURACJA TYLKO STOŁÓWKA, obiad od 16! Dla moich dzieci od śniadania (godz 8 do 16 to za długo!!!, a do najbliższej restauracji 0,5 godziny szybkiego spaceru!. Do sauny wejść nie mogę, bo musi się uzbierać ileś tam osób, i nigdy się nie uzbierało kiedy ja chciałem!!! W pokojach nie sprzątają, w basenie lodowata woda i czasami otwarty, a czasami nie, zasłonięty roletą. Gimnastyka poranna też nie wypaliła! Jak żona chciała iść to "nie było trenera i można się zapisać, ale nie wiadomo kiedy się odbędzie! ZA TE PIENIĄDZE JEDŹCIE W INNE MIEJSCE! DOBRZE WAM RADZĘ!
      • wczsowiczka13 Re: natura resort pogorzelica 14.07.13, 16:23
        Właśnie wróciłam z pobytu w natura resort w Pogorzelicy i ze zdumieniem czytam opinie urlopowicza12. mam wrażenie ze byliśmy w zupełnie innych ośrodkach, totalne bzdury, nieprawda, tendencyjne i krzywdzące opinie,poczynając od tego ze raczej to nie wina ośrodka jakie panują warunki na,plaży,rownie dobrze moze pan obwinic Nature o globalne ocieplenie,trzeba bylo jechac do egiptu czy bulgarii, choc ludzie pana pokroju z pewnoscia i tak obwiniali by hotel o jaszczurke przebiegajaca pod nogami podczas spaceru, lub o za goraca temeperature powietrza, swoja droga to plaza w pogorzelicy ma niebieska flagę jako jedna z nielicznych w Polsce..byłam tu z mężem i niespełna trzyletnim dzieckiem,które codziennie rano i wieczorem brało udział w animacjach,pozdrowienia dla animatorki.Jedzenie urozmaicone, kazdy mogl znalezc cos dla siebie i zawsze cos slodkiego dla dzieciakow, a odnoszac sie do gimnastyki porannej to ja co prawda nie chodzilam ale widzialm ze luddzie cwiczyli..Podsumowując pana urlopowicza12 to proponuje nigdzie nie wybierać sie na wakacje,bo zawsze moze sie znaleźć jakis ptak który narobi panu na głowę, jak mówi staropolskie przysłowie "nie ma jak w domu"! Ja jadę z pewnością w przyszłym roku,a moze jeszcze w tym,zachęcam wszystkich!
        • adelkad Re: natura resort pogorzelica 15.07.13, 12:25
          Też szokuje mnie negatywna opinia, która nie pokrywa się z prawdą. Wygląda na to, że Państwo narzekający na psy chodzące po plaży i pampersy pozostawione w pokoju hotelowym (ja - może to dziwne, ale biorę pampersy dla dzieciątka zawsze ze sobą), relaksują się narzekając - może jest to jakiś sposób na wakacje, nie znam go...
          natura resort i plaża są na prawdę godne polecenia! Nie jest to las vegas pełen knajp i wesołych miasteczek, ale właśnie to jest piękne!!! Natura i czystość
          • wczasowicz20 Re: natura resort pogorzelica 15.07.13, 22:10
            Ja również właśnie wróciłam z Natura Resort. Podpisuję się pod opinią urlopowicza12. Zdaję sobie sprawę, ze nasze głosy stanowią mniejszość, ale postanowiłam się podzielić swoimi spostrzeżeniami. Trudno mieć pretensje o usytuowanie ośrodka. W ofercie jest napisane - 7 minut do plaży. Jednak zapomniano dodać, że marszem, a z małym dzieckiem i sprzętem plażowym zajmuje to przynajmniej jeszcze raz tyle i to pod górkę i po schodach. Jest tam bardzo czysto, zadbana zieleń, cisza, spokój, rano słychać śpiew ptaków. Jednak sam charakter ośrodka jako azylu dla dzieci to spora dawka iluzji. Plac zabaw zbyt mały jak na taką liczbę przebywających tam dzieci (100 apartamentów). Pokój maluszka - otwarty w wyznaczonych godzinach - tylko dla garstki. Gdyby rodzice chcieli sprawdzić, co robią ich pociechy, nie mają racji tam wejść, bo po prostu się nie zmieszczą - ciasto i ze skosami. Animacje to np. dyskoteka ze znudzonym i nie zaangażowanym DJ-em, projekcja filmu, itp. Posiłki - owszem szwedzki stół, ale zbyt późno. Małe dziecko nie wytrzyma od godz. 8,00 do 16,00.
            W ciągu mojego 2-tygodniowego pobytu nie odbyła się ani jedna gimnastyka poranna, ale może nie udało mi się na nią zapisać. Podsumowując - ceny nie najniższe, obietnice na stronie zachęcające, jednak rzeczywistość lekko odbiega od oferty. Warto przed wyjazdem się zastanowić, czy jednak Natura Resort?
                • mama_na_wakacjach Re: natura resort pogorzelica 17.07.13, 09:52
                  My spedzilismy fantastyczny tydzien w natura resort.

osrodek jes piekny, czysty, i od plazy jakies 10-15 min( ja mialam dwojke dziecki lat 5 i 2 bez wozka smile )
                  Dojscie do plazy idealne z dziecmi, nie ma tysiaca naciagaczy z tandeta, zaledwie jeden sklepik, lody i kiosk. Droga przez las. Faktycznie z wozkiem trzeba sie troche pogimnastykowac ale w wakacjach troche ruchu nie zaszkodzi. Do przezycia.

Wyzywienie bardzo fajne, szczegolnie z dziecmi.Wszystko swieze i smaczne, raczej bez ekstrawagancji ale zawsze wybor mies, wedlin, kasza, ryz lub ziemniaki, ladnie podane. Woda dla dzieciakow, super.
                  Byloby wygodniej gdyby byly tace bo troche ciezko z dziecmi zorganizowac posilek ale to w sumie drobiazg.

Klub malucha maly ale wszystkie dzieci sie miescily. Animacje moze faktycznie bez szalu ale ja moich dzieci nie moglam wyrwac stamtad , czyli chyba nie bylo zle. Tylko dyskoteka kiepska sad

Gimnastyka tez srednio zorganiozowana, trzeba sie zapisywac, potem sie okazuje ze za malo osob( jakby to robilo jakas roznice czy pani cwiczy z jedna czy z 5cioma osobami) i w rezultacie mnie sie nie udalo ani razu sad

Apartament super, aczkolwiek nie polecam na drugim pietrze z malymi dziecmi - nie ma windy i trzeba sie nabiegac.

Te minusy to tylko drobiazgi, ja chetnie tam wroce. Mozna z dzieciakami pojsc na jagody zaraz przy osrodku, na spacer po lesie, poszalec na placu zabaw albo po prostu pojsc na plaze. I na prawde nie jest daleko, ja bywalam nawet 3 razy dziennie!

Obsluga mila, spa bardzo fajne, czego chciec wiecej?

Polecam, bylo super!

• agatka.111 Re: natura resort pogorzelica 18.07.13, 11:21
                    My już po wczasach, jesteśmy w miarę zadowoleni, ale raczej tam nie wrócimy. Apartamenty ładne, nowocześnie wyposażone, czyste. Plac zabaw fajnie położony wśród drzew, ale dość ubogi, nie ma nawet huśtawki. Klub malucha malutki na poddaszu na drugim piętrze (trzeba wchodzić z dzieciakami wysoko). Pani animatorka zaangażowana, bardzo sympatyczna, panowie ochroniarze uśmiechnięci również przesympatyczni. Śniadania smaczne, wszystko co potrzebne, tylko tłok straszny w restauracji, czasem trzeba czekać na stolik nad głowami jedzących i nie ma co liczyć na osobny stolik dla swojej rodziny, siedzimy "w kupie". Obiady jak dla nas nieciekawe, kurczak , gulasz i mielone na różne sposoby, jeśli ktoś chce zjeść rybkę nad morzem to w tym ośrodku nie ma co liczyć. Mnie brakowało kawki po obiedzie i jakiegoś ciasteczka dla dziecka na deser. Na koniec pobytu zrezygnowaliśmy z obiadów i chodziliśmy na pyszną fląderkę do centrum Pogorzelicy smile Generalnie jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy, to nie ma co liczyć, bo jest tam mnóstwo dzieci ( właściwie tylko rodziny z małymi dziećmi) stąd chaos i rumor. Lasy przepiękne, do morza dość daleko 15-20 min. Nasza mała córcia nie dawała rady, a już po szaleństwie na plaży do ośrodka trzeba było ją nieść tyle drogi. Bardzo nastawieni na zarabianie, przy basenie są stoliki w cieniu, ale przy nich ze swoim soczkiem nie siądziesz, bo nie wolno trzeba kupić u nich. Ogólnie ośrodek bardzo ładny, bezpieczny, ogrodzony, parking podziemny. Trochę bajerów działających tylko na zdjęciach i opisach na stronie internetowej np sauna zamknięta na klucz, albo jakuzzi zakryte smile W basenie raczej zimna jest woda i też jest mniejszy niż wydaje się na zdjęciach.
                • agatka.111 Re: natura resort pogorzelica 18.07.13, 11:46
                  Jeśli chodzi o dojście na plażę, jest bardzo stroma górka do pokonania tuż za ośrodkiem ( z wózkiem niebezpiecznie bardzo!) o której już wcześniej inni państwo wcześniej pisali. Na temat zamkniętej w dzień sali zabaw też było wyżej wspomniane jak i o gimnastyce porannej z której można korzystać tak jak i z sauny ( czyli musisz mieć fartawink nam się nie udało trafić.
                  Generalnie jest dość wysoki standard, tylko, że za taką cenę wymagania gości rosną i zapewne nie są to wczasy "all inclusive" bo jak chcesz kawę po obiedzie, to skacz piętro wyżej do klubokawiarni i sobie kup, a nie wymagania masz smile Wybierając się w to miejsce polecamy zabrać rowery, jest gdzie pojeździć i wszędzie bliżej i szybciej się dostaniesz. Fajnie wypoczęliśmy, ale za rok w tej cenie szukamy czegoś bliżej morza. Pozdrawiamy was wszystkich!
        • urlopowicz12 Re: natura resort pogorzelica 18.07.13, 18:39
          Chciałem się odnieść do pani wczasowiczki13. Pani wczasowiczka, czy żona właściciela? (nie skupia się pani na wyrażaniu opinii, tylko ubodła panią krytyka waszego ośrodka).Co rok jeżdżę nad nasze morze i zwykle jestem zadowolony, bo cena jest adekwatna do warunków. W Natura tak nie jest cena jak za hotel 4* a wiele niedociągnięć. Choć Pogorzelica to piękne zalesione miejsce i warto zobaczyć.
          • wczsowiczka13 Re: natura resort pogorzelica 30.07.13, 10:49
            Nie wczasowiczka13 to sam właściciel heh hehe big_grin, wie pan nie każdy lubi bez przerwy narzekać, ja wole zauważać pozytywne strony, a poza tym nie powiedziałam ze w Natura.. jest idealnie.. Zawsze mozna sie do czegos doczepic jak sie chce!Pozdrawiam
      • rodzinka93 Re: natura resort pogorzelica 19.07.13, 00:59
        Wczoraj skończyłam pobyt z rodziną w Natura Resort. Za rok wrócimy na pewno, więc chyba nie muszę nic dodawać więcej smile
        Nie zgodzę się z tymi negatywnymi opiniami, użytkowniku dd "opinia innych jest ważna ale nie na tyle by decydować o naszym wyborze". wink
        Jeśli chodzi o odległość do morza to faktycznie ok 15 min, ale taką informację otrzymałam przy robieniu rezerwacji więc się z tym liczyłam smile.
        Pani animatorka super, przy okazji pozdrawiam wink moje dziewczynki nie mogły się doczekać kolejnych zajęć.
        Apartamenty czyste nowe, łóżka wygodne wink. Jeśli chodzi o wyżywienie to wszystko bardzo dobre chociaż mógłby być jeszcze jakiś owoc do wyboru.
        Personel miły, widać , że się starają żeby goście byli zadowoleni.
        Na pewno polecę Natura Resort znajomym.
        Pozdrawiam i do zobaczenia za rok wink
        • wczasowicz20 Re: natura resort pogorzelica 27.07.13, 14:02
          Witam wszystkich wczasowiczów Natura Resort. Zrobiła się wielka cisza na tym wątku, a jedno co jest zauważalne, to to, że na każdą, choćby nawet częściową, negatywną informację, natychmiast pojawia się słodziutka jak miód, pozytywna riposta. Głęboko zastanawiające .... może przypadek, a może nie? ...
          • hiljo Re: natura resort pogorzelica 29.07.13, 12:21
            No to ja napiszę jeszcze z Natury wink
            Jak dla mnie miejsce super. Ośrodek rzeczywiście położony trochę daleko od plaży ale na to byliśmy przygotowani (na stronie pisze że 800 m i tyle jest) - z małym dzieckiem i wózkiem spacer zajmuje jakieś 15-20 min. Schodami na plażę nieco mnie przestraszyliście a jest to jeden podjazd, rzeczywiście dość stromy ale bez przesady - każdy wózek da radę wink , droga leśna to nie ścieżynka w lesie tylko szeroka na jakieś 3m wykostkowana ścieżka. W drodze tylko jedno stoisko z dmuchańcami, sklep spożywczy i lody/gofry - ale tak mała ilość tych "atrakcji" to dla mnie zaleta.
            Jedzenie bardzo ok, dość duży wybór, codziennie coś słodkiego dla dzieci (należniki, racuchy, budyń). Po przyjeżdzie wybiera się pory śniadań i obiadokolacji 8-16 lub 9-17. Mój czterolatek pomiędzy posiłkami dostawał jakąś drożdżówkę i spokojnie wytrzymywał.
            Gimnastyka jest codziennie rano.
            Apartamenty nowoczesne, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.
            Cała obsługa miła i pomocna w każdej sprawie.
            W animacjach mój syn nie uczestniczy (są w godz 10-12 i 18-20) bo najczęsciej jesteśmy wtedy na plaży lub spacerze ale wydaje się że dzieciaki są zadowolone. W dni pochmurne przed południem są wyświetlane bajki.
            Woda w basenie chyba raczej nie jest podgrzewana ale przy obecnych upałach zupełnie to nie przeszkadza. W barku przy basenie i klubokawiarni można kupić kawę , piwo, ciastka, chipsy - wszystko w normalnych (ale oczywiście nieco wyższych niż w spozywczaku) cenach.
            Jak dla mnie dwa minusy: brak windy (ale ja z cięzkim wózkiem wink ) oraz barzdo słaby zasięg wi-fi (zdecydowanie należałoby go rozszerzyć o apartamenty)
        • adelkad Re: natura resort pogorzelica 28.08.14, 12:52
          Drodzy, w Naturze jest na prawdę w porządku, może faktycznie trochę dręntwa obsługa - czy. pani menażer, ale reszta na doskonałym poziomie..natomiast mam wieści z innych części wybrzeża. Całym sercem polecam ośrodek w Mrzeżynie pod nazwą Apartamenty za Regą. Wspaniały, przebija Naturę Resort (dla mnie) dzięki zachowanej kameralności i niezwykle otwartej i elastycznej obsłudze. Kort tenisowy, boisko, super plac zabaw, designerska kawiarenka. Na prawdę fajnie. Tam wracamy!!!
    • ojciec3x Re: natura resort pogorzelica 29.07.13, 15:51
      Byłem z całą rodzinką w maju. Świetne warunki, super kuchnia (sugeruję dokupić chociaż w każdym pokoju jest aneks+sprzęt), plac zabaw dla dzieci, podziemny parking, dużo zieleni. Trochę się idzie do morza, ale bardzo fajne miejsce. Bardzo się starają : pokazy spa, ognisko. No i czyściutko - to ich II sezon. Polecam
    • aka-ka Re: natura resort pogorzelica 29.07.13, 23:01
      Teren faktycznie dość duży, zielony z placem zabaw dla dzieci. Basen i brodzik. Teren monitorowany, zamknięty. Jedzenie dość dobre ale mało urozmaicone ale to drobiazg. Apartamenty duże, ładne i czyste. Animacje dla dzieci 2 razy dziennie.
      Minusem jest odległość ok. 1 km do plaży ze schodami dość stromymi po drodze. Dla rodzin z wózkami załadowanymi na plażę są wyzwaniem...Szliśmy ok 15 minut na plażę z małym dzieckiem.
      • monicx Re: natura resort pogorzelica 04.08.13, 20:39
        Jestem tu aktualnie i niestety na każdym kroku czuje coraz wieksze rozczarowanie tym miejscem. I akurat mi nie przeszkadza ani odleglosc od plazy ani sama plaża.
        Niestety mam wrażenie że właściciele gdzies sie pogubili a ilosc różnych tablic z zakazami mnie już zaczyna śmieszyć.
        Na tak:
        - ładne mieszkania wyposażone we wszystko co potrzeba do mieszkania
        - duże balkony ze stołem i krzesłami
        - zadbany teren

Na nie:
        - stołówka przerobiona z sali konferencyjnej - mała, dwie tury na posilki, okropny grubas na "bramce" ktory patrzy tylko czy ktos czegos nie wynosi, nie wita gosci tylko ostentacyjnie odhacza nr pokoju, kelnerki sprzatając talerze zrzucają resztki na jeden talerz tuż przy innych którzy właśnie jedzą (obrzydliwość)
        - nie ma możliwosci zrobienia kanapki na wynos (bramka tego pilnuje smile, wiec wiecie jak ktos potrzebuje to lepiej skitrac w siate - żenada
        - bardzo nieprzyjemna ochrona na wjeździe - pewnie zależy od zmiany ale poki co fatalna
        - sauna i bania - tylko pro forma, w bani wylegarnia robakow, sauna jak ktos pisal powyżej niby jest ale nie ma szsns skorzystać bo musi sie uzbierac grupa
        - gimnastyka - poki co nie ma, ma byc niby od wtorku... tiaaaa
        - basen - woda może i podgrzewana ale do jakichs 18 C
        - maly plac zabaw
        - sala zabaw - pomyłka jakas... fatalne polożenie na poddaszu, strasznie małe, duszne i w zasadzie nie mozna tam dziecka zostawic, korzystanie oczywiscie w okreslonych godzinach

Generalnie - napewno tu nie wrocimy. Koszt pobytu jak w hotelu Gołębiewskim (4*) a obsługa i usługi na poziomie zwykłego pensjonatu.... Ani to hotel (brak wymiany recznikow czy uslugi sprzątania) ani osiedle mieszkań wakacyjnych (koniecznosc korzystania z wyżywienia). Rozwalił mnie też obszerny regulamin ktory na poczatku trzeba bylo podpisac. Kierownictwo niestety nie daje przykladu pracownikom - menagerka włącza sie do rozmowy bez przedstawienia się, chodzi ubrana jakby byla na wakacjach i występuje w roli że generalnie urlopowicze to z założenia złodzieje i wandale.....

Lubie jednak takie doświadczenia bo człowiek wtedy docenia inne miejsca które oferują za taką samą cenę nieporównywalnie lepsze usługi smile
        • monicx Re: natura resort pogorzelica 04.08.13, 21:07
          W ośrodku jest całkowity zakaz wprowadzania zwierząt - podpisujesz sie pod regulaminem byś o tym nie zapomniał - a co pani bożalsieboże menadżerka robi? A sobie spaceruje z pieskiem wzbudzając atrakcje wśród dzieci bo piesek rzeczywiście uroczy smile
          I to jest kwintesencja calego tego "resortu". Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie smile
          • urlopowiczka7 Re: natura resort pogorzelica 05.08.13, 19:17
            Wlasnie wrocilismy z 10-dniowego pobytu w Natura Resort i niestety bylismy troche zawiedzeni.
            Pogorzelica jest piekna - jestesmy tu prawie co roku wiec przetestowalismy ten nowy osrodek. Zgadzam sie z poprzednia opinia - moim zdaniem jest tam totalny brak dynamicznego szefa, gdyz obecna osoba przapomina raczej zrelaksowana wczasowiczke. Co nas jednak najbardziej denerwowalo to wamuszona pobutka o 8 rano glosna muzyka podczas porannej gimnastyki i brak cieszy nocnej (bar przy barze czynny do ostatniego goscia z radio Z na cala pare, oraz imprezujacy goscie na swoich balkonach do poznych godzin nocnych). Noc na sofie w dwojke nie nalezy do najwygodniejszych. Do pozytywu mozna zaliczyc zaangazowana animatorke oraz usmiechnieta obsluge. Ale to chyba juz ktos napisal. Osrodek jest wciaz w trakcie docierania, mam nadzieje ze moje uwagi na ankiecje zadowolenia gosci sie do tego troszeczke przyczyni.
        • romanxxxx Re: natura resort pogorzelica 06.08.13, 13:19
          Witam
          Czytając ten post, a także jestem tu aktualnie , nie rozumiem Pana podejścia do niektórych kwestii tego Ośrodka . Piszę "Pana" bo akurat byłem świadkiem chyba Pana wyjścia ze stołówki , gdy do Kierownika Ośrodka machał Pan wynoszonym naleśnikiem ze słowami "no i co mi zrobisz", a więc kojarzę Pana z opisem w poście.
          Stołówka rzeczywiście chyba nie pomieści wszystkich gości na jedną turę , ale mi akurat to nie przeszkadza, różnica w czasie wydawania posiłków nie jest zbyt duża. Każdy Ośrodek ma swój regulamin, nie tylko ten, i korzystając z nich powinniśmy się do takich Regulaminów stosować. Zapewne Pan wie, że idąc na posiłek i korzystając z Bufetu ma Pan możliwość wybierania potraw wg. własnego gustu i smaku , w ilościach takich jakie jest Pan w stanie zjeść. Nikt Panu nie patrzy w talerz ile Pan je ... natomiast wynoszenie posiłków na zewnątrz jest zabronione, to tak jakby Pan poszedł do kogoś w gości i podkradał jedzenie do kieszeni i potajemnie wynosił, to jest rzeczywiście żenada, kanapki na wynos można sobie kupić w wielu sklepach i smażalniach smile . Rzeczywiście kelnerki zgarniają resztki na jeden talerz aby jak najwięcej ich pomieścić na tacy, tylko zastanawiam się po co ludzie ładują tyle jedzenia na talerz, ze nie mogą tego zjeść, a przecież zawsze można sobie dołożyć, taka refleksja mi się nasunęła, i kelnerki nie miały by co "zrzucać" smile
          Jeśli chodzi o Bar to nie wiem jak Pan ale ja spożywam trunki na tarasie , aby nie było duszno i w godzinach wieczornych ... bardzo to lubię, dzieci nie mam ale chyba jest tam klub malucha, dzisiaj to sprawdzę, gdzie dzieci mogą przebywać jak rodzice raczą się trunkami dostępnymi w Barze.
          Poprosiłem Gospodarza obiektu aby sprawdził temperaturę wody w basenie ... 27 stopni, jak dla mnie to za ciepła ... smile
          Pozdrawiam pracowników Ochrony i Właścicielkę Obiektu z pieskiem , bo dla mnie są bardzo mili smile ... widocznie każdy tak ma jak sobie na to zasłuży ... Mama włożyła wiele trudu aby mnie wychować .. dobrze wychować big_grin
          pozdrawiam smile
          • monicx Re: natura resort pogorzelica 06.08.13, 14:28
            Za dużo Pan gdyba.... Bo jestem kobietą smile i też byłam świadkiem opisanej sytuacji i mam zgoła inne zdanie niż Pan gdyż bywam w wielu hotelach rowniez poza krajem i nigdy nie spotkałam się z tak kategorycznym zakazem zrobienia bułki na wynos dla dziecka. Bo mówimy tu o bułce w ręku a nie o talerzu pełnym żarcia. A Pani Menagerka - tak się sama nazwała jeśli jest właścicielka obiektu to jeszcze gorzej. Słoma z butów jej wychodzi i brak doświadczenia w branży hotelowej.
            • romanxxxx Re: natura resort pogorzelica 06.08.13, 15:18
              hmmm ... myślę że tak jak na całym Świecie wchodząc na stołówkę poprosiłaby Pani o kanapkę dla dziecka dostałaby ją Pani na pewno .. myślę że nawet zapakowaną , ale nie będę z Panią dyskutował ... bo jakby nie było kulturą Pani nie grzeszy ... nie było tematu
              Pozdrawiam mimo wszystko serdecznie
              • mjk1972 Re: natura resort pogorzelica 10.08.13, 17:30
                Jestem właśnie w natura resort podczas 9 dnia wakacji. I muszę sprostować krzywdzące opinie o tym ośrodku. Animacje dla dzieci super-pani animatorka jest uwielbiana przez dzieci nasze i znajomych, był dzień pirata, dzień czarów a pani jest mocno kreatywna i zaangazowana.pieknie położony ośrodek wsród starego drzewostanu, cisza, spokój. Ochrona skuteczna, ale stara sie być niewidoczna.jednak jest bardzo bezpiecznie. Wyżywienie smaczne i zdrowe, warzywa gotowane na chrupkie , nierozgotowane, zawsze coś dla dzieci, placuszki, naleśniki, budyn itp. Fantastyczne zupy. Personel życzliwy i stałe uśmiechnięty. Nie mam zastrzeżeń- są zawsze kiedy ich potrzebujesz, ale sie nie narzucają. Co do wynoszenia z posiłków- dla mnie to żenujące ,ze my Polacy nadal to robimy, w Pogorzelicy i innych ośrodkach Europy.czysto, fajny basen otwarty do późnych godzin ,a po zmroku podswietlany, a stosunek ceny do jakości - bardzo dobry. A moja rodzina dużo jeździ, zwiedza więc jeśli ktoś za te cenę żąda wyżywienia z 5 gwiazdkowego hotelu, to powinien zapłacić 3 razy tyle i jechać do amber baltic. Będzie zadowolony. Ubolewam, ze duży odsetek naszego narodu tak uwielbia narzekać. My na pewno tu wrócimy i mogę polecić naturę resort najbardziej wymagającym rodzicom. Ps. Droga na plaże zajmuje nam 7 minut z 7 -latka w klapkach, powloczaca nogami.
            • mjk1972 Re: natura resort pogorzelica 10.08.13, 17:34
              monicx napisała:

> Za dużo Pan gdyba.... Bo jestem kobietą smile i też byłam świadkiem opisanej sytua
              > cji i mam zgoła inne zdanie niż Pan gdyż bywam w wielu hotelach rowniez poza kr
              > ajem i nigdy nie spotkałam się z tak kategorycznym zakazem zrobienia bułki na w
              > ynos dla dziecka. Bo mówimy tu o bułce w ręku a nie o talerzu pełnym żarcia. A
              > Pani Menagerka - tak się sama nazwała jeśli jest właścicielka obiektu to jeszcz
              > e gorzej. Słoma z butów jej wychodzi i brak doświadczenia w branży hotelowej.
              Rownież jestem kobieta i wstydzę sie za panią sad
        • sandra1301 Re: natura resort pogorzelica 06.08.13, 14:53
          - nie ma możliwosci zrobienia kanapki na wynos (bramka tego pilnuje smile, wiec wi ecie jak ktos potrzebuje to lepiej skitrac w siate - żenada

ciekawe jak by się zachował gdybyś zrobiła kanapkę zlepkę i wyniosła ze stołówki po prostu trzymając w paszczywink
    • d.d.00 Re: natura resort pogorzelica 26.08.13, 21:53
      byliśmy i wróciliśmy bardzo zadowoleni!
      Apartamenty fajnie wyposażone, ośrodek w zieleni. Dużo atrakcji dla dzieci, animacje sympatycznie prowadzone. Jedzenie wyborne, wybór zwłaszcza na śniadaniach. Sala zabaw dla dzieci na 2 piętrze - jak ktoś zaszedł na 1 do jadali to do bawialni też dojdzie. tongue_out Widziałam, że kilka osób zabrało ze sobą kanapki, przy wychodzeniu z jadalni i nikt za nikim nie biegał więc nie rozumiem oburzenia. Jeśli się ktoś obraża o drogę nad morzę, o jej jakość to już raczej pretensje do gminy Rewal a nie do ośrodka.
      Na prawdę ośrodek super dla rodzin z dziećmi, właściwie nie widziałam tam ludzi bez dzieci smile
      • kasia12_345 Re: natura resort pogorzelica 03.09.13, 15:32
        My też jesteśmy po 2-tygodniowym pobycie i jeśłi chodzi o hotel, to naprawdę nam się podobało. Pretensje tak naprawdę można mieć tylko do pogody, a nie do miejsca.
        Warunki pobytowe naprawdę dobre, wyżywienie ok, teren duży (co prawda pewnego dnia pojawiły się tabliczki "Szanuj zieleń", ale nikt z wczasowiczów specjalnie się tym nie przejął), pokój zabaw faktycznie nieduży, ale większość dzieci i tak spędzała czas na dworze.
        Basen był już niestety w sierpniu zacieniony przez wysokie sosny.
        Droga na plażę może nieco długa, ale bliżej było tylko z leśnych campingów, a zaletą położenia hotelu jest oddalenie od centrum Pogorzelicy, które, jak to w sezonie, było głośne, pełne straganów i ludzi.
        Ogólnie polecam smile
        • d.d.00 Re: natura resort pogorzelica 03.09.13, 16:16
          kasia12_345 napisał(a):

> pewnego d
          > nia pojawiły się tabliczki "Szanuj zieleń", ale nikt z wczasowiczów specjalnie
          > się tym nie przejął),
          Przy takiej ilości dzieci,jaka tam przebywa, ich wieku i zabawach na trawie z panią animatorką tabliczki są bez sensu.
    • hanmus Re: natura resort pogorzelica 01.01.14, 18:13
      Witam,
      byliśmy w pierwszej połowie lipca 2013 r.
      Stanowczo odradzam pobyt w ośrodku. W moim przekonaniu cena nieadekwatna do jakości.
      Najbardziej surowo oceniam jedzenie, Śniadania- spory wybór, ale parówki i inne wędliny najtańsze jakie można chyba kupić. Obiady za to już jawnie "po taniości". Niesmaczne drugie dania, różne warianty potraw z mięsa mielonego, kurczak, brak dań z ryb ( ściśle mówiąc raz ryba smażona i raz śledz w śmietanie na 14 dni po
      obytu). Stołówka bardzo mała trzeba "polować " na stolik, naprawdę mało komfortowo. Mnós
      two rodzin z bardzo małymi dziećmi, więc klimat. spożwania posiłków....no łatwo się domyślić. Pokoje ładne, aneks dobrze wyposażony, taras duży, ale pokój ciemny, widok niezachwycający. Sofa rozkładana do spania potwornie niewygodna.
      Byliśmy z dziećmi w wieku 10 i 14 lat więc z animacji dla dzieci nie korzystaliśmy programowo.
      Bardzo niemiła droga na plażę około 10 minut drogi. Przechodzi się obok dwóch starych ośrodków ze zdewastowanymi domkami po których "hula wiatr", dla mnie przygnębiający widok.
      Plaża jest naprawdę ładna, ale sama Pogorzelica to juz tylko typowo Polska nadmorska "budlandia".
      Ogólnie pobyt w tym miejscu pozwolił nam docenić bardziej wakacje, na których byliśmy w innych miejscach za porównywalną cenę smile
      • adelkad Wakacje 2014 17.01.14, 10:03
        ...a co w tym roku?
        Drodzy forowicze! Proszę o polecenie innego ośrodka o podobnym standardzie nad pięknym polskim morzem. Z myślą o dzieciach i zacisznych zakątkach...
        Czy ktoś z Państwa orientuje się, jak wyglądają plaże po przejściu huraganu xawery? To chyba ważne w tym roku...
    • kingaurbi Re: natura resort pogorzelica 18.02.14, 14:59
      Witam,
      My również byliśmy w pierwszej połowie lipca w tym hotelu. Zdecydowanie już tam nie wrócimy.
      Same pokoje raczej małe, dobrze wyposażony aneks kuchenny. Rozkładana sofa - porażka. Bardzo wąska i krótka. Przewidziana jest dla dwóch dorosłych plus dziecko do 3 lat - marne szanse żeby się wyspać. Stołówka bardzo ciasna i ten wzrok "szeryfa" jak się ją opuszczało.
      Animacje bardzo fajne, basen też był ok. Droga nad morze to głównie schody w górę i w dół. Dojście z dziećmi zajmowało ok. 15 minut. Generalnie obsługa miła z wyjątkiem Pań w recepcji. Faktycznie właścicielka raczej "błyszczała" niż zarządzała.
      Reasumując koszt pobytu nie miał odbicia w jakości.

pozdrawiam
      • catargo Rusinowo Bajkowy Zakątek 02.05.14, 20:03
        A ja szczerze polecam jak ktoś szuka ośrodka nad morzem Bajkowy Zakątek w Rusinowie
        Cisza, spokój bezpieczeństwo i mnóstwo atrakcji dla dzieci i rodziców
        Baseny, boiska, fajny wypasiony plac zabaw i zabawki dla dzieci
        adam.jaroslawiec.pl/prezentacja/ Na prezentacji wszystko prawie widać
        Ośrodek z domkami 4 osobowymi więc dla rodzinki z 2 dzieci idealne
        z przyczepami też tam przyjeżdżają bo jest całe zaplecze pod przyczepy łacznie z pralnią
      • waldia Re: natura resort pogorzelica 08.08.14, 09:14
        My jesteśmy po turnusie: warunki super bardzo nam się podobało, jedzonko pyszne, miejsce dla dzieci super, moje dziecko było przeszczęśliwe. Jedna sprawa tylko mi się nie podobała, zostałam zaskoczona tuż po przyjeździe: pani w recepcji poinformowała mnie, że muszę zapłacić z góry całą sumę, mimo,że miałam zapłaconą rezerwację, moje prośby, że zapłacę w drugi dzień pobytu (wtedy miałam przelew z pracy- wypłatę) nic nie dałysad pani odpowiedziała, że nie da nam w taki razie klucza!!! Niezbyt miłe powitanie prawda, nie byłam poinformowana w meilu o takich warunkach. Moja rada najważniejsze rzeczy trzeba ujmować w meilach- najlepiej wytłuścić wink Musiałam na gwałt załatwiać przelewy, już nie mówiąc o zdenerwowaniu. Czy można biorąc pod uwagę prawa konsumenta żądać całą zapłatę z góry????? Jak myślicie???
        przecież usługa jakby nie została wykonana, rozumiem część funduszy np. na wyżywienie, ale reszta?? Poza tym natura spełniła wszystkie moje oczekiwania i jestem baaardzo zadowolona. Warto jechać z dziećmi.
    • mamafistaszkow Re: natura resort pogorzelica 26.08.14, 02:07
      Witam,
      Wróciliśmy z wakacji z tego ośrodka. Byliśmy już drugi raz. Obiektywnie ujmujac jest niestety więcej minusów. Otoczenie i idea ośrodka bardzo fajna, ale niestety nie utrzymuje stosunku jakości do ceny. Plusy: las, basen, wyżywienie, animacje dla dzieci, skromny plac zabaw ale jest, fajne zróżnicowane jedzenie
      Minusy: długa uciażliwa droga do morza dla maluchów, dla czteroosobowej rodziny kiepski komfort spania ( rozkładane waskie i krótkie wersalki), rowery 10 zł godzina niestety nie sprawne co okazuje się na wycieczce, personel przemęczony, spa to jedna studentka fizjoterapii niestety nie majaca podstaw kosmetologii.
      W 2014 doszedł nadmuchiwany plac zabaw na terenie ośrodka ale dodatkowo odpłatny.
      Największym minusem okazała się " coroczna" tajemnicza choroba żoładkowa ( rotawirus ) . W poprzednim roku myśleliśmy, że to przypadek.Nie zwróciliśmy uwagi jak po jedno dziecko przyjechała karetka.Wygodne dla nas było wytłumaczenie " wszędzie to się przecież zdarza". Niestety w tym roku po 5 dniach pobytu sytuacja się powtórzyła. Ponad 20 dzieci z goraczka .... Na koniec choroba zmogła sama animatorkę. Żałuję bo piękne miejsce . Proponowałabym poszukać w okolicy lepiej zorganizowanego miejsca w tej cenie.
      Pozdrawiam
      • wczasowicz20 Re: natura resort pogorzelica 27.08.14, 12:48
        Co masz na myśli mamofistaszków? Chodzi o wodę czy jedzenie. My byliśmy w Natura Resort w połowie lipca i nasz 3,5 - letni syn również miał duże problemy żołądkowe. Dziękuję, że poruszyłaś ten temat.
      • zmijazz Re: natura resort pogorzelica 05.09.14, 08:55
        Pytanie z innej beczki. Czy ktoś w ostatnim tygodniu sierpnia nie znalazł na terenie Natura Resort lub Pogorzelicy kart SD ze zdjęciami (dwie karty z pudełeczku plastykowym) ?? Jeśli tak bardzo proszę o kontakt.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka