Dodaj do ulubionych

Rabka zdrój- warto jechać?

11.06.13, 22:08
Planuję wybrać się gdzieś z dziećmi pod koniec czerwca na kilka dni, chciałam żeby nie było bardzo daleko od naszego miejsca zamieszkania (Kraków) i żeby w razie niepogody było co robić. Mój wybór padł na Rabkę. Byłyście, polecacie, jest tam co robić, a ten Rabkoland to fajny jest?
Obserwuj wątek
    • biala_ladecka Re: Rabka zdrój- warto jechać? 12.06.13, 10:54
      Rabka jest super! Świetna baza wypadowa na mniejsze górki, na które spokojnie możesz się "powspinać" z dzieciakami. Ok. 50 min. i jesteś w Zakopanem. Z Rabki odjeżdża mnóstwo busów we wszystkich kierunkach. Park zdrojowy jest przepiękny (polecam desery w kawiarni przy tężni wink).
      Jeżeli chodzi o Rabkoland... mnie nie zachwycił, trochę kiczowaty ale córce się podoba wink
      Lepiej w razie deszczu na termy jakieś pojechać ale to już droższa impreza.
        • nikka11 Re: Rabka zdrój- warto jechać? 17.08.13, 10:21
          My właśnie wróciliśmy z Rabki i nas nie zachwyciła.
          Na plus
          Park bardzo ładny, tężnia, muzeum kolejnictwa,
          Na minus
          szlaki bardzo słabo oznaczone i bardzo brudne to po części wina turystów, ale gdzie są służby które sprzątają? Szlak na Luboń Wielki miejscami pozarastany krzakami. Rabka ogólnie brudna wystarczy wyjść poza park zdrojowy i potykamy się o śmieci, Rabkoland porażka
          Na pewno będąc w Rabce polecam Inwałd - wycieczka na cały dzień dzieciaki zachwycone, można jechać do Tatralandii i Białki (kompleksy basenów).
          My potraktowaliśmy Rabkę jako bazę wypadową, rano i wieczorem szliśmy do tężni i do pijalni wód (w kawiarni smile), a cały dzień gdzieś jeździliśmy, wędrowaliśmy. Nas Rabka nie zachwyciła jak to mówią niektórzy "nie ma tego klimatu smile", ale znam osoby które jeżdżą tam od wielu lat i są zachwycone. O gustach się nie dyskutuje.
          • noonka30 Re: Rabka zdrój- warto jechać? 18.08.13, 19:15
            Witam,
            mnie również nie zachwyciła. Rabka jest fajna może na kilka dni, ale nie raczej na dwa tygodnie urlopu. Byłam z wózkowym jeszcze dzieckiem i uważam, że miejscowość nie jest przyjazna wózkom. Bardzo wysokie progi. Tak jak pisała nikka, może to być baza wypadowa.
    • netfemme Re: Rabka zdrój- warto jechać? 20.08.13, 20:18
      Rabka jest fajna dla rodzin z dziećmi jak się ma kwaterę po stronie Parku Zdrojowego. Wtedy nie ma problemu z wózkiem ani ze spacerem po kolacji... kwatery po drugiej srtronie głównej drogi są - krótko mówiac do niczego- ale sama Rabka z Parkiem jest oksmile
      ja właśnie wróciłam z dziećmi (3, 5 i 7,5) i było super! ale kawatery typu Ela czy Ciegielski są za daleko od Parku .... jeśli ktos chce to służę namiary na prive na fajny pobyt w Rabcesmile
    • stokrotka445 Re: Rabka zdrój- warto jechać? 23.08.13, 11:28
      Rabka jest fajna na góra 2 dni. Rabkolad jest ok dla 4-7 latków, ogólnie nic ciekawego smile Traktowana jednak jako baza wypadowa - jest super. Polecam np. cudownie położoną stadninę "Bór" w Toporzysku, można spróbować jazdy konnej smile, czy termy w Szklarskiej Porębie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka