Dodaj do ulubionych

morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie

28.05.14, 22:41
słuchajcie, potrzebuję namiarów na jakiś ośrodek nad morzem, gdzie moglibyśmy pojechać w wysokim sezonie z dziećmi: 3 i 6 lat. Chciałabym żeby:
1. był fajny plac zabaw i sala zabaw wewnątrz,
2. było wyjście bezpośrednio na teren/do ogrodu, żebym za każdym razem kiedy maluchy będą chciały pobiegać po podwórku nie musiała z nimi schodzić z piętra
3. był to ośrodek lub pensjonat w małej miejscowości (żadne Mielno czy Władysławowo),
4. no i żeby cena nie była zabójcza

Jeśli macie miejscówkę, która przynajmniej niektóre warunki spełnia - podajcie, proszę.
Obserwuj wątek
    • etka09 Re: morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie 29.05.14, 20:58
      sama szukałam ostatnio, tylko mam dziecko 2.5 roku.
      zdecydowaliśmy się na pogorzelice, natura resort, płacimy za tydz z wyzywieniem 2660zł
      mieliśmy jeszcze do wyboru
      chomiczówka w łebie, ale kontakt z właścicielem był nieprzyjemny, jakby pracował za karę. Odpisał mi w mailu "boże widzisz i nie grzmisz" ponieważ dopytałam czy na pewno są balkony w pokojach... Obliczyli nam koszt na jakies 2300zł
      jest jeszcze ośrodek w łebie lech, w podobnej cenie
      polecam dzieciochatki, chyba wszystkie hotele miałam stąd.
      a i na gruponie były fajne oferty, ale jakos dla nas tak zbyt ryzykownie...
    • mama.gucia Re: morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie 29.05.14, 21:45
      Z czystym sumieniem moge polecic Posejdon w Łebie. My mieszkalismy w domku typu brda, choc chyba maja i pensjonat. Bylismy tam w zeszlym roku. Panie na recepcji super, do dogadania.
      Plac zabaw na zewnatrz swietny (drewniany), w domku pz oczywiscie nie ma. Domki moga byc parterowe albo ze schodami (strome) plus balkon. Za dodatkowa odplatnoscia mozna wypozyczyc rowery z fotelikiem lub ryksza, sa tez gokarty itp. Na zewnatrz czysciutko, krotko przystrzyzona trawka. Do morza idzie sie przez rzadki las i troche pod gorke przez piach. Nie pamietam ile wydalismy ale bylo tam super. Teren zamkniety, furtki otwierane na kody, internet w cenie.
      Z tego co wiem w sezonie maja stalych bywalcow, ktorzy zamawiaja dosc wczesnie.
      www.posejdon.pl/
      • mama.gucia cd.. 29.05.14, 21:51
        zapomnialam dodac, ze mozna ustawic tak tv w domku aby ogladac co twoje dziecko robi na placu zabaw (monitoring). Chyba w sezonie nie sa tani, my bylismy w majowke i ceny byly ok.
        • 1910ewa Re: cd.. 17.06.14, 18:14
          Polecam www.owraj.pl/-Ustronie Morskie byliśmy w zeszłym roku ,dla dzieci jest duży plac zabaw ,sala gier,dużo zieleni ,teren zamknięty ,blisko do plaży llub Grzybowo www.ametyst-grzybowo.pl/ też fajne miejsce -dla dzieci plac zabaw ,pokój zabaw ,teren ogrodzony ,byliśmy bardzo zadowoleni .
    • katarzynaagata0 Re: morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie 08.06.14, 21:09
      Witam polecamy nowo otwarty ośrodek Przystanek lato- sami mamy dwojkę dzieci więc wiemy czego potrzebasmile nasza miejscówka spełnia wiekszość Pani oczekiwań- plac zabaw wlasnie powstaje, domki z duzymi tarasami, przestronne, zadbane, sporo miejsca wokolo, teren ogrodzony, rowery do wypożyczenia, do morza 750 metrow leśna drózką, z boku miasteczka, blisko, ale cicho...Można zajrzeć na stronę: www.przystaneklato.pl
    • emma_me Re: morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie 18.06.14, 14:40
      hotel Lidia w Darłówku
      ale część bez windy, wtedy dziecko samo dotrze do bardzo dużej sali zabaw wewnątrz hotelu ( w sezonie z animatorkami)
      na plac zabaw na zewnątrz trzeba już dziecko zaprowadzić
      ale wszystko rekompensuje basen, z cieplutka wodą i morze tuż za wydmą wink
      moje dzieci pokochały to miejsce, ja również, bo wreszcie mogłam spokojnie wypocząć
      jedzenie jest przepyszne
    • m.sowinska85 Re: morze z dziećmi - mam wymagania - pomóżcie 29.06.14, 21:41
      Przypuszczam, że już się na coś zdecydowałaś... Wszystkim którzy mają podobne wymagania polecam Wille Kaskadę w Jastrzębiej Górze www.willakaskada.pl/ jestem 3 raz ijest rewelacyjnie. Za rok też wrócę, podobnie jak inni którzy wracają - tak się do nich przyzwyczailiśmy że dla nich też wracamysmile Dla tych, którzy w ostatniej chwili planują wakacje radzę spróbować! Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka