Dodaj do ulubionych

Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie

18.04.09, 22:36
Chciałabym dowiedzieć się, czy ktoś był w ośrodku położonym 200m od Panoramy o
nazwie Ponderosa? Z powodu braku miejsc w Panoramie, właściciele zaproponowali
nam nocleg w innym ich ośrodku. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie???
Obserwuj wątek
    • wiolkum Re: Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie 19.04.09, 19:59
      rok temu byłam w Białogórze ale na kwaterze prywatnej, poznałam
      jednak dziewczynę która była z dwóletnim dzieckiem w Ponderosie.
      Mówiła że wszystko byłoby ok tylko jest tam trochę pokoi więc zależy
      na kogo się trafi po sąsiedzku. Ona miała grupę studentów więc
      trochę było libacji, byłyśmy tam w czerwcu. Pokoje moim zdaniem
      trochę ciemne
    • artyska79 Re: Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie 17.08.15, 09:53
      UWAGA!!!
      NIEUCZCIWY WŁAŚCICIEL!!!

Zarezerwowałam telefonicznie pobyt na 4 dni w pensjonacie Ponderosa dla jednej osoby. Właściciel przyjął zgłoszenie. Nie chciał zaliczki. Przyjechałam na miejsce z Warszawy, bez samochodu, z 2 przesiadkami i okazało się, że nie ma żadnej rezerwacji i nie ma dla mnie miejsca. Właściciel uprzejmym tonem powiedział: "Jest szczyt sezonu. Myślała Pani, ze będą na Panią czekały miejsca."
      No tak, myślałam, ze będą czekały skoro je zarezerwowałam.
      Ledwo udało mi się znaleźć inne miejsce na tak krótki okres, w szczycie sezonu. Trafiłam na przemiłą właścicielkę (domki letniskowe Topole), która powiedziała, że mnie nie zostawi i coś dla mnie znajdzie, że najwyżej będę spała u niej w salonie.
      Właściciel Ponderosy zupełnie ie przejął się moja sytuacją, to był mój, a nie jego problem.
    • mika331214 Re: Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie 09.07.16, 14:00
      Ostrzegam, przed nieuczciwym właścicielem . Jestem rowerzystką z Poznania i w listopadzie zamawialiśmy nocleg dla 7 osób na lipiec 2016 roku. Zostaliśmy zapewnieni że mamy rezerwacje. Po mimo naszych nalegań właściciel nie chciał przedpłaty. Teraz wiem że spowodowane to było chęcią zysku. Bo chcąc potwierdzić rezerwacje noclegu , tuż przed sezonem okazało się , że miejsc dla nas nie ma. Szkoda że chęć zysku właściciel przedkłada nad uczciwe zasady w biznesie. Rowerzyści z Poznania
      • sylvus83 Re: Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie 10.07.16, 23:30
        Zdecydowanie nie polecam Panoramy. Skusilismy się bo w cenie jest łóżeczko dla dziecka, wanienka,krzeselko do karmienia, możliwość korzystania z pralki, dwa place zabaw, zajęcia i animacje dla dzieci. Niestety plac zabaw to w połowie przestarzałe urządzenia z lat 90 a w połowie samorobki nie posiadające żadnych atestow i zwyczajnie niebezpieczne. Trampoluna zamuast siatki "zabezpieczona jest konstrukcją z rur a schodki zrobione są z krat. Moje dziecko z niej wypadło a właściciel odmówił zalizenia siatki. Nie zapytał o dziecko, zaczął krzyczeć i grozić ze jak cos się stanie to bedziemy się z nim sądzić. Hula hop zszywane jest zszywaczem, plastikowe krzesła naprawiane metalowymi blaszjami a sparcuałe deski łatane kawałkami płyt i paneli, z tych które zostały wystają wkręty. Łozka to stelaże zbite z desek z gąbką zamuast materaca, gaśnice są z 2005r, teren wokół" recepcji" przypomina zlomowisko które jest dopuszczobe do zabawy dla dzieci. Wisienką na torcie były karaluchy które pojawiły się na 3 dni przed naszym wyjazdem. Przyznać muszę że całość ratują mile panie ktore są od wszystkiego, prowadziły ciejawe zajecia dla dzieci. Natomiast nie warte jest to ceny 60zl/osobe,również za 1,5 roczne dziecko.
    • cikota Re: Panorama-Ponderosa Białogóra-opinie 12.07.20, 20:30
      Białogóra ... polecam wypoczynek nad morzem w "Panderosie" czyste przestronne jasne pokoje z pełnym wyposażeniem ... przemiła właścicielka pomocna w potrzebie...bardzo miło spędziłam tam razem z rodziną urlop...już czwarty raz ... szczerze polecam ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka