Dodaj do ulubionych

Czy są mamy z Grudziądza na listopad?

IP: *.* 04.09.02, 11:22
Witam przyszłe Mamy z Grudziądza!!Wprawdzie obecnie mieszkam w Warszawie (no już od 15 lat), ale poród chyba planuję w Grudziądzu.Czy są tutaj jakieś mamy z Grudziądza?Odezwijcie się...Pozdrawiam serdecznie,Joanna
Obserwuj wątek
    • Gość edziecko: india Re: Czy są mamy z Grudziądza na listopad? IP: *.* 05.09.02, 12:02
      Witaj!Ja mieszkam w Grudziądzu, więc "odzywam się" :).Wprawdzie nie mam na razie żadnego terminu (jeszcze :) ), ale za to "w dorobku" już 15-sto miesięcznego synka :love:Asiu, nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale poród w Grudziądzu planujesz (chyba :) ) ze względu na jakieś "stare związki" z G-dzem... Czyżbyś tu kiedyś mieszkała...?Pozdrawiam serdecznie i super, że ktoś pamięta jeszcze o Grudziądzu :bounce:Justyna :hello:PS. Czy "1410" to data urodzenia...? Ale ciekawe jajo ze mnie :grin: ...
      • Gość edziecko: kocik1410 Re: Czy są mamy z Grudziądza na listopad? IP: *.* 05.09.02, 18:26
        Witaj!!Jak miło, że z Grudziądza ktoś tu jest!! Obecnie mieszkają tam moi rodzice (ja mieszkałam tylko w Toruniu i Wwie), ale brałam tam ślub w zeszłym roku i w miarę możliwości bywam.Poród w Gru jeszcze nie jest na 100%, ale bardzo możliwy, gdyż: 1. rodzice 2. ojciec jest lekarzem w SzM. Alternatywą jest Karowa w Wwie. Zobaczymy jak wyjdzie.1410 - moje urodziny. Jaki był Twój poród, czy w Grudziądzu?Pozdrawiam serdecznie,Joanna
        • Gość edziecko: india Re: Czy są mamy z Grudziądza na listopad? IP: *.* 06.09.02, 11:17
          Cześć Joasiu!Nie wiem dlaczego, ale chyba z wrażenia nie napisałam wczoraj czemu pytam o te cyferki 1410... Moje "wrażenie" wczoraj było taaaaakie :) , bo ja właśnie urodziłam się 14 października :bounce:To dopiero, prawda... No, doznałabym - sama nie wiem czego, hihi... gdyby okazało się, że jesteśmy zodiakalnymi bliźniakami :grin:.... Eeee... To mało prawdopodobne, ale ja w każdym razie zawitałam na tym świecie w 76 :)Tak więc niezła niespodzianka... Nie dość, że ktoś o G-dz pyta, to jeszcze urodziny świętuje w ten sam dzień, co ja... :crazy:No tak, ja tu "ble, ble, ble", a Ty o poród pytasz... O moim by pisać i pisać, ale myślę, że głównie Cię interesuje poród w grudziądzkim szpitalu. Ja rodziłam w Bydgoszczy ("u Warmińskiego"), tak więc informacji z tzw. pierwszej ręki w sprawie samego porodu w g-dzkim szpitalu ode mnie nie uzyskasz, niestety (no, ale myślę, że z drugiej na pewno ;) )...Pozdrawiam Cię serdecznieJustyna :hello:
          • aniamr Re: Czy są mamy z Grudziądza na listopad? 29.07.03, 13:40
            Cześć dziewczyny. Ja również jestem z Grudziądza, ale od 4 lat mieszkam w
            Płocku. Często jednak odwiedzam rodzinne miasto, bo moja cała rodzina tam
            mieszka.
            Ja urodziłam się 11 października 1975 r. i miałam termin porodu w swoje
            urodziny. ńiestety córka trochę przedłużyła pobyt w brzuszku i urodziła sie 15
            pażdziernika 2003. Teraz ma 9,5 miesiąca.
            Pozdrawiam
            Ania

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka