Dodaj do ulubionych

Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży?

14.01.06, 10:14
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 14.01.06, 23:25
      dr Leszek Łagód, pracuje w szpitalu na Lubartowskiej, przyjmuje na Hempla
      bodajze (to się Femina nazywa???) i w Białej Podlaskiej oprócz tego.
      tel 605 101 661.
      Polecam z czystym sumieniem- kompetentny, sympatyczny i nadzwyczaj humanitarny.
      Znam go i leczę się u niego od 7 lat (w tej chwili podczas ciąży dojeżdżając z
      W-wy do Lublina, na poród pewnie tez tak pojadę) i, co potwierdził ostatnio mój
      pobyt w jednym z dobrych warszawskich szpitali na patologii ciąży, nigdzie
      indziej kogoś takiego nie znajdę. Dzięki niemu mam ten swój jedyny jajnik nadal,
      jedno 4-letnie dziecko i drugie w drodze...
      • ewi.w Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 15.01.06, 18:41
        Basiu, jesli jestes z Lublina proponuje ci patologie ciazy przy Poliklinice na Jaczewskiego. Sa tam wspaniali specjalisci...np dr Bartosiewicz, dr Zych..Sama tam chodze wiec z czystym sercem polecam wink
        • monisia824 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 19.01.06, 18:22
          Basiu do listy lekarzy z jaczewskiego dopisuje DR woźniaka, przyjmuje prywatnie
          na jana sawy 8
          przede wszystkim jest lekarzem kompetentnym i do kazdej klientki podchodzi
          bardzo indywidualnie, swietnie czyta usg,
          pozdr
          • g_kasia Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 12.02.06, 18:42
            monisia824 napisała:

> Basiu do listy lekarzy z jaczewskiego dopisuje DR woźniaka, przyjmuje prywatnie
            >
            > na jana sawy 8
            > przede wszystkim jest lekarzem kompetentnym i do kazdej klientki podchodzi
            > bardzo indywidualnie, swietnie czyta usg,
            > pozdr

Potwierdzam... prowadził moją drugą ciążę, czułam się traktowana wyjątkowo,
            jakbym była jego jedyną pacjentką. Kiedy miałam problemy z nerkami w szpitalu
            zrobiono mi usg przez urologa, on jednak nie znlazł niczego, dr Woźniak znalazł
            spory kamyk, który był przyczyną wszystkich kłopotów. Bardzo szybko i trafnie
            rozpoznał płeć dziecka, tak jak pisała monisia Woźniak jest cudownym lekarzem,
            którego można polecić z czystym sumieniem.
            Jeżeli chcesz namiary na niego to napisz maila na adres gazetowy
            pozdrawiam
    • basia791 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 10.02.06, 17:46
      A co myślicie o Lubartowskich? Bo napewno nie pójdę ani na Kraśnickie ani na
      Jaczeskiego (no chyba że będą poważne komplikacje. Obecnie rozważam wybór
      między Lubartowską a Staszica. Gdzie lepiej?
      • anatemka Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 12.02.06, 11:23
        ja chodziłam do Stelmaszewskiej-Patyry z Lubartowskiej. Ale chodziłam
        prywatnie, byłam bardzo bardzo zadowolona. Nie wiem jak jest z wizytami
        państwowymi.
      • g_kasia Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 12.02.06, 18:44
        Na Lubartowskiej jest dobra opieka nad matką, ale lekarki pediatry są koszmarne,
        opieka nad dzieckiem fatalna... wiec suma sumarum nie polecam

Staszica źle mi się kojarzy...

Szkoda że nie chcesz rodzić na Jaczewskiego, bo tam jest naprawdę wspaniała
        opieka i nad matką i nad dzieckiem
        • gosiula83 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 20.03.06, 00:03
          ja zdecydowałam sie na lubartowska,
          bo jeszcze przes ciaza chodzilam do
          dr Skrzypczak-byłam bardzo zadowolona,
          a opieka w szpitalu- naprawde w porzadku
          połozna pielegniarki i pediatra, do nikogo nie miała zastrzezen

ale wydaje mi ze nie ma u nas szpitala idealnego albo
          dobra opieka nad dziecmi
          albo nad mlodymi mammami
          albo ladne wyposazenie,
          pozdrawiam
    • monikapk Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży?-Stasz 21.03.06, 02:10
      A moze na Staszica? jakie sa Wasze opinie. Dzieki
    • julia232 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 21.03.06, 18:40
      Chciałam zapytać czy któraś z fumorowiczek miała prowadzoną ciążę przez dr
      Marka Wajnberga?? Jeśli tak to proszę o opinie.Jest to lekarz z Lubartowskiej
      ale ja mam zamiar chodzić do niego prywatnie.
      • monika1115 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 29.03.06, 15:07
        niedawno leżałam na patologii na sali dr Wajnberga (miałam zakładany szew).
        Widziałam go tylko przez chwilkę na wizytach i jak wypełniał mi wypis, a jak
        chciałam się czegoś dowiedzieć to musiałam pytać innych lekarzy (dr.W niebył
        zbyt informacyjny). A dziewczyny które ze mna leżały na sali mówiły że niejest
        to najlepszy lekarz
    • basia791 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 26.03.06, 17:11
      A jeżeli mój lekarz prowadzący nie pracuje w żadnym z lubelskich szpitali i nie
      chodzę nigdzie prywatnie, to gdzie mogę liczyć na świetną opiekę (nie tylko za
      pieniądze zapłacone podczas wizyt?)
    • basia791 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 09.04.06, 07:57
      Tak przy okazji to chciałam napisać, że spędziłam kilka dni (6) teraz na
      Staszica na patologii, i nie będę tam rodzić, chyba że nie będzie wyboru.
      Trafiłam z ciężkimi wymiotami wyczerpana. Ani razu (oprócz wizyt oczywiście)
      nie podszedł do mnie żaden lekarz, nie mogłam się doprosić zrobienia USG,
      którego mi nie zrobiono a powinno, nie zbadano mi ani razu ciśnienia, i nie
      zapytano ani razu o temperaturę. Może i tam są dobrzy specjaliści , ale brak
      jest zainteresowania pacjentką, co nie jest tylko moją opinią, ale też
      dziewczyn leżących na sali (apropo sala 9 osobowa). Leżały tam różne przypadki
      i było parę nieprzyjemnych incydentów, ale nawet nie chcę o tym pisać. Mimo że
      na początku odrzucalam JAczewskiego, to teraz poważnie zastanawiam się nad tym
      szpitalem.
      • viola75 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 09.04.06, 21:43
        Basiu, jestem w szoku...Ja będąc w ciąży leżałam na patologii na Lubarowskiej
        prawie 2 miesiące i ciśnienie miałam mierzone 3 razy dziennie, temperaturę 2
        razy dziennie. USG tez miałam robione w tym czasie chyba ze 3 razy, bo taka
        była potrzeba. Poza tym miałam zrobionych tyle badań, że doszłam do wniosku, że
        w całym swoim życiu nie byłam tak dokładnie przebadana. No i nie wypuścili mnie
        do domu dopóki nie byli pewni, że ze mną i z dzidziusiem jest wszystko w
        porządku. Na sali leżało nas 5 i wszystkie były tak traktowane. W każdym
        momencie można było porozmawiac z lekarzem. Ja osobiście jestem pod wrażeniem
        opieki na oddziale patologii na Lubartowskiej. I jak czytam opinie dziewczyn
        które leżały w innym szpitalu i były traktowane tak jak opisujesz to mi się to
        po prostu w głowie nie mieśći...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka