Dodaj do ulubionych

Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży?

14.01.06, 10:14
Obserwuj wątek
    • lolinka2 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 14.01.06, 23:25
      dr Leszek Łagód, pracuje w szpitalu na Lubartowskiej, przyjmuje na Hempla
      bodajze (to się Femina nazywa???) i w Białej Podlaskiej oprócz tego.
      tel 605 101 661.
      Polecam z czystym sumieniem- kompetentny, sympatyczny i nadzwyczaj humanitarny.
      Znam go i leczę się u niego od 7 lat (w tej chwili podczas ciąży dojeżdżając z
      W-wy do Lublina, na poród pewnie tez tak pojadę) i, co potwierdził ostatnio mój
      pobyt w jednym z dobrych warszawskich szpitali na patologii ciąży, nigdzie
      indziej kogoś takiego nie znajdę. Dzięki niemu mam ten swój jedyny jajnik nadal,
      jedno 4-letnie dziecko i drugie w drodze...
          • g_kasia Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 12.02.06, 18:42
            monisia824 napisała:

> Basiu do listy lekarzy z jaczewskiego dopisuje DR woźniaka, przyjmuje prywatnie
            >
            > na jana sawy 8
            > przede wszystkim jest lekarzem kompetentnym i do kazdej klientki podchodzi
            > bardzo indywidualnie, swietnie czyta usg,
            > pozdr

Potwierdzam... prowadził moją drugą ciążę, czułam się traktowana wyjątkowo,
            jakbym była jego jedyną pacjentką. Kiedy miałam problemy z nerkami w szpitalu
            zrobiono mi usg przez urologa, on jednak nie znlazł niczego, dr Woźniak znalazł
            spory kamyk, który był przyczyną wszystkich kłopotów. Bardzo szybko i trafnie
            rozpoznał płeć dziecka, tak jak pisała monisia Woźniak jest cudownym lekarzem,
            którego można polecić z czystym sumieniem.
            Jeżeli chcesz namiary na niego to napisz maila na adres gazetowy
            pozdrawiam
      • monika1115 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 29.03.06, 15:07
        niedawno leżałam na patologii na sali dr Wajnberga (miałam zakładany szew).
        Widziałam go tylko przez chwilkę na wizytach i jak wypełniał mi wypis, a jak
        chciałam się czegoś dowiedzieć to musiałam pytać innych lekarzy (dr.W niebył
        zbyt informacyjny). A dziewczyny które ze mna leżały na sali mówiły że niejest
        to najlepszy lekarz
    • basia791 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 09.04.06, 07:57
      Tak przy okazji to chciałam napisać, że spędziłam kilka dni (6) teraz na
      Staszica na patologii, i nie będę tam rodzić, chyba że nie będzie wyboru.
      Trafiłam z ciężkimi wymiotami wyczerpana. Ani razu (oprócz wizyt oczywiście)
      nie podszedł do mnie żaden lekarz, nie mogłam się doprosić zrobienia USG,
      którego mi nie zrobiono a powinno, nie zbadano mi ani razu ciśnienia, i nie
      zapytano ani razu o temperaturę. Może i tam są dobrzy specjaliści , ale brak
      jest zainteresowania pacjentką, co nie jest tylko moją opinią, ale też
      dziewczyn leżących na sali (apropo sala 9 osobowa). Leżały tam różne przypadki
      i było parę nieprzyjemnych incydentów, ale nawet nie chcę o tym pisać. Mimo że
      na początku odrzucalam JAczewskiego, to teraz poważnie zastanawiam się nad tym
      szpitalem.
      • viola75 Re: Gdzie znajdę dobrą opiekę podczas ciąży? 09.04.06, 21:43
        Basiu, jestem w szoku...Ja będąc w ciąży leżałam na patologii na Lubarowskiej
        prawie 2 miesiące i ciśnienie miałam mierzone 3 razy dziennie, temperaturę 2
        razy dziennie. USG tez miałam robione w tym czasie chyba ze 3 razy, bo taka
        była potrzeba. Poza tym miałam zrobionych tyle badań, że doszłam do wniosku, że
        w całym swoim życiu nie byłam tak dokładnie przebadana. No i nie wypuścili mnie
        do domu dopóki nie byli pewni, że ze mną i z dzidziusiem jest wszystko w
        porządku. Na sali leżało nas 5 i wszystkie były tak traktowane. W każdym
        momencie można było porozmawiac z lekarzem. Ja osobiście jestem pod wrażeniem
        opieki na oddziale patologii na Lubartowskiej. I jak czytam opinie dziewczyn
        które leżały w innym szpitalu i były traktowane tak jak opisujesz to mi się to
        po prostu w głowie nie mieśći...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka