Dodaj do ulubionych

Żłobek w gorzowie

18.08.10, 08:47
powiedzcie mi jak wygląda sprawa ze żłobkami w Gorzowie? Ile się czeka na
miejsce? I Ile jest ich w Gorzowie?
Obserwuj wątek
    • lelwek Re: Żłobek w gorzowie 18.08.10, 22:15
      Ja znam 2
      Żłobek Miejski nr 2 ul.Obotrycka 1 Tel.: (95) 7227101
      Żłobek nr 3 ul.Słoneczna 10, Tel.: (95) 7226750
      Jeśli chodzi o formalności trzeba dzwonić i się zapytać bo różnie to bywa.
    • tsaria Re: Żłobek w gorzowie 24.08.10, 18:41
      Jest jeszcze złobek na wróblewskiego. Ogólnie ciężko jest, żeby
      dziecko się do złobka dostało, pierwszeństwo mają samotne matki,
      następnie rodzice którzy oboje pracują. Jest dużo chętnych, a
      niestety tylko trzy żłobki w gorzowie i mało miejsc.Chyba podania
      się składało dokońca grudnia, ale zawsze warto spróbować i popytać.
    • tudja Re: Żłobek w gorzowie 04.12.10, 20:00
      Nie wiem czy to pytanie jeszcze aktualne. W moim przypadku było tak,iz nie miałam pojęcia,ze do żłobka najlepiej zapisac dziecko,gdy jest jeszcze w brzuchu. Sądziłam,iż tak duże miasto jest w stanie zapewnic w miare znośną liczbę miejsc dla maluchów. Gdy dowiedziałam się (w marcu) od innej mamy,ze zapisy są tylko w styczniu, to już wiedziałam,ze po ptokach. I tak też było, zostałam wysmiana wręcz w złobkach i tym samym zdana na siebie. Na szczęście pojawiły się w naszym miescie kluby malucha i tam skierowałam swe kroki i tam aktualnie uczeszcza moja córcia. Jesteśmy zadowoleni z miejsca i opieki.A w przyszłym roku,czyli już za miesiąc bedę próbowac dostać się do żłobka państwowego, których mamy bodajże 3 sztuki.
        • tudja Re: Żłobek w gorzowie 22.02.11, 23:46
          Tak często tu zaglądam..,że aż wstyd wink

Kraina Kubusia Puchatka - Na Piaskach. Wcześniej mieli siedzibę na Manhatanie.
          Ale już się szykuje do złożenia podania do państwowego złobka. Oby stał się cud i dziecko mi przyjęli. (choć przy tej statystyce powalającej to mi mina zrzędła )
          Albo sama się wezmę i otworzę klubik- tylko studiów kierunkowych mi brak. smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka