Dodaj do ulubionych

Mamy z Gorzowa jesteście tutaj?

IP: *.* 21.03.03, 14:46
Jestem mamą prawie 3 letniej Basi i 13 tyg."brzuszka".Czy sa tu jakieś mamy "bieżące i przyszłe" z Gorzowa? Chętnie nawiążę kontakt.Ania+Basia+"fasolka"
Obserwuj wątek
    • pewna_karola Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 09.04.03, 09:28
      Jestemsmile
      Mam na imię Karolina. Synek Marcel ma 18 miesięcy a ja jestem w 22 tygodniu
      ciążysmile
      Podam mój kontakt na gg:1117495
      lub nr. komórkowy:0692474914
      Jakbyś miała ochotę się spotkać tu na sieci lub normalnie np. na spacerze
      byłoby miło
      Pozdrawiam
      • magdalenka27 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 04.10.03, 18:47
        czesc dziewczyny
        narazie jestem ze strzelec kraj. ale od poczatku marca bede mama z gorzowa (
        kupilismy mieszkanie na osiedlu staszica)moj brzusio rozpoczal wlasnie 36
        tydzien i jak przeczytalam ze wy macie juz jeden porod za soba to pewnie macie
        tez jakies pprzekonanie co do szpitali w gorzowie. co myslicie o porodzie na
        warszawskiej? prosze odpiszciesmile magdalenka26@o2.pl
        pozdrowienia dla dzidziulkow i brzuszkow
        magda i 36 tyg. chyba amelka
        • zapka_qdlata hej Magdalenka 06.10.03, 18:44
          jestem ze Skwierzyny!Właśnie jestem w 6 tydodniu ciązy(licząc od ostatniej
          miesiączki).Jakbyśchciała się kiedyś spotkać....często jestem w Gorzowie(mam
          tam teściów i ginekologa)....Ja też będe rodzić w Gorzowie!Ale ja na Warszawską
          się nie załapię...przenoszą na Dekerta oddział ginekologiczno-położniczy(tak
          słyszałam)
          Mój numer gg to 2835912 .......jakby co się odezwijsmile
        • pewna_karola Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 09.10.03, 20:28
          Hej magdalenkosmile))
          Już mam dwa porody za sobąsmile udało się że mam parkęsmile))oboje rodziłam na
          warszawskiej i bardzo chwalę. jak chcesz to opowiem ci więcej o tym szpitalu,
          ale dziś muszę kończyć bo mała płacze. to moja komórka:0600226388 jakbyś
          chciała o coś spytać to śmiało, albo na skrzynke
          Pzdrawiam:0
    • jasik2 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 08.10.03, 11:18
      Hej!
      Jestem tu rzadko, ale jestem. Moja córeczka ma na imię Alicja i jutro skończy 6
      miesięcy. W dzień śpi tylko 2-2,5 godz. i poza tym jest bardzo absorbujaca więc
      nie mam za dużo czasu ale wieczorami chętnie bym pokonwersowała wink i wymieniła
      się doświadczeniami.
      Pozdrawiam.
      Asia i Ala
      • magdalenka27 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 19.10.03, 16:32
        witajcie.
        8 pazdziernika o 21,45 urodzilam moja sliczna coreczke( termin mialam na 7
        listopada, chyba nie mogla sie niunia doczekac az sie poznamysmile
        wazyla 2625g i miala 50 cm, dwa dni lezala w inkubatorze. po 10 dniach
        wypuscili nas wkoncu do domu i jestem teraz najszczesliwsza kobieta na
        swieciesmile)))
        pozdrawiam
        magdalenka i julianna ( 11 dnismile
        • jasik2 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 21.10.03, 20:10
          Serdeczne gratulacje!!!!!
          Faktycznie sie dziewczynce spieszyło na ten świat.
          Jak będziesz miała wolną chwilkę to napisz gdzie rodziłaś i jak było?
          Pozdrawiam serdecznie i życzę DUŻO ZDRÓWKA dla mamy i dzidzi.
          Asia
          • magdalenka27 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 23.10.03, 20:01
            witam
            decyzje o wyborze szpitala podjelam w ciagu 25 minut w samochodzie jadac ze
            strzelec do gorzowa. wybralam warszawska i nie zaluje. moze dlatego, ze porod
            byl expresowy i lekki to nie mam na co narzekac ale siostry polozne byly
            naprawde mile i lekarz zreszta tez ( ledwo zdazyl przybiec na sale tak szybko
            sie wszystko rozegralo). jkak moja julcie wyjeli po 2 dobach z inkubatora
            siostra oddzialowa zapropnowala mi przeniesienie sie na oddzial noworodkow.
            dostalam pojedyncza sale gzie mieszkalysmy z moja coreczka 8 dni. podobalo mi
            sie to, ze moj maz codziennie mogl do nas wchodzic i siedziec z nami godzinami.
            bez niego tyle dni w szpitalu , chyba bym wpadla w depresje. wazne jest to, ze
            wszystko co robia z dzieciaczkiem mowia mamie. kazde podanie lekarstwa i wogole
            wszystko pani ordynator na porannej wizycie tlumaczy. zal tylko, ze tych sal na
            noworodkach jest tylko trzy, a na poloznictwo mezowie nie maja wstepu. ale ja
            mialam szczesciesmile)))
            pozdrawiam ppppppppppppppppapaapap
        • laurka03 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 21.07.05, 15:00
          Ja tez urodziłam moją córeczkę 8 pażdziernika ale troszkę wcześniej od Ciebie
          bo o 11.20. Wyczytałam ze rodziłaś na warszawskiej ja niestety na dekerta
          (niestety bo nie wspominam tego mile).Gdybym pojechała na warszawską( a miałam
          tam bliżej- mieszkam na MieszkaI) to pewnie bysmysie poznały. Pozdrawiam
          serdecznie wszystkie mamusiesmile)
    • thrier Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 04.06.04, 21:47
      słuchajcie, to mój post sprzed ponad roku!!! Właśnie przypadkiem go
      znalazłam!!! Jesteście tu jeszcze??? Moja Basia ma 4 latka, a "fasolka" to
      aktualnie 8 miesięczna Marta. Sorki, że nie odpisywałam ale nie pracowałam a
      net miałam w pracy.A wogóle myślałam, że już nikt nigdy się nie odezwie!!!!!
      Nadal chciałabym nawiązać kontakt z innymi gorzowiankami...
    • mortyrka Do AnkaK 27.08.04, 12:07
      ja tez jestem mama 3 letniej córki i 25 tyg "brzuszka". Czy wysyłasz swoja
      córkę do przedszkola? Jak tak to do jakiego? Ja w Gorzowie będę mieszkała od
      pażdziernika a najwyzsza pora załatwić małej przedszkole. Pozdrawiam.pa
      • thrier Re: Do AnkaK 29.08.04, 20:49
        Mortyrka, ten post jest sprzed ponad półtora roku smile Napisałam go w
        zamierzchłych czasach jeszcze jako AnkaK teraz jestem jako thrier smile Basia
        chodzi do przedszkola już od 2 lat, Martusia za miesiąc kończy roczek. Moje GG
        6626029, jak masz ochotę na kontakt - zapraszam.
    • mortyrka Do thrier 02.09.04, 10:03
      Cześć. Dzięki za info o tych przedszkolach. Narazie jeszcze nie szukałam, bo
      nie wiem dokłdnie co i jak z mieszkaniem a wolałabym gdzies blisko domu. W
      piatek mąż mój idzie oglądac mieszkanie w Gorzowie przy Tesco gdzieś na nowym
      osiedlu. Na gg nigdy cie nie ma. Mam nadzieję, że pomożesz mi dobrac
      przedszkole blisko osiedla na którym zamieszkamy. Dokładnie wszystko bedę
      wiedziała w piątek. Wiem ,że to troche póżno na załatwianie przedszkola, ale
      mam nadzieje,że jeszcze coś znajdę. Pozdrawiam. Monika
      • thrier Re: Do thrier 02.09.04, 20:00
        Napisałam na GG do Ciebie, myślę że teraz będzie o tyle łatwiej że dzieci,
        które miały się zgłosić do przedszkola już przyszły i wiadomo ile jest wolnych
        miejsc. Twoje dziecię to rocznik 2001?pozdrawiam
      • akcept3 Re: Do thrier 04.09.04, 13:45
        cześc nie chcę Cię straszyć, ale w tym roku z przedszkolami w Gorzowie jest
        kipesko tzn, chodzi o miejsce w przedszkolach w okolicach Tesco. Dzieci są
        nawet wpisane na listy rezerowych, nawet ze żłobkiem jest problem żeby sie
        dostać. Nie piszesz po której stronie Tesco bedziecie mieszkać, więc trudno
        doradzić. Ogólnie najlepszą opnia cieszy sie przedszkole,, Tygrysa Pietrka" nie
        wiem dokładnie jak nazwya się ulica na której jest to przedszkole, ale
        orientacyjne namiary to na przeciwko kościoła na ulicy czereśniowej, koło
        sklepu BERTI.
        Powodzenia w szukaniu mieszkania i przedszkolasmile)
        • dorotka.marcelek Tygrys Pietrek 04.09.04, 17:24
          W tym przedszkolu pierszeństwo mają dzieci alergiczne, zwłaszcza na pokarmy.
          Tam miejsca są wypełnione zanim skończy się rekrutacja w innych przedszkolach.
          w stronę osiedla manhattan są 2 jeszcze przedszkola tylę że spory kawałek od
          tesco: na ul. szarych szeregów przy pętli tramwajowej i na ul. walczaka. To na
          walczaka jest bardziej polecane i jest obecnie przedszkolem "ekologicznym".
          Pozdrawiam Karolina
    • pretty01 Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 15.03.05, 15:10
      Cześć Dziewczyny! Jestem mamą 2 letniej Ani i czteromiesięcznej Oli. Póki co,
      spotkać się mogę jedynie w necie- mój nr gg 2246147, a mieszkam w Chwalęcicach.
      Ale jak przyjdzie już ciepełko, bardzo chetnie! Jeśli któraś z Was będzie miała
      ochotę na pogaduchy, bedzie mi miło.
      Pozdrawiam serdecznie.
      Agnieszka z Anią i Olą
      • myplace Re: Mamy z Gorzowa jesteście tutaj? 03.08.06, 18:50
        witamsmile trafiłam tu przypadkiem...od roku jestem gorzowianką i mamą Mateusza
        (16 sierpnia skończy właśnie roczeksmile)..smile
        i chętnie poznam inne kobietki, bo po przeprowadzce z Elbląga ze znajomościami
        raczej krucho..wink)
        choć zauważyłam przeglądając posty, że wątek powstał przwie 3 lata temu..i może
        nikt tu (prawiewink) nie zagląda...smile

pozdrawiamy - Dorota i Mateuszsmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka