Hala Legionów będzie większa

IP: 94.254.232.* 08.09.10, 00:03
Debskii ma racje- kurde co lekkoatletom nic sie nie nalezy? nie tylko vive jest w kielcach ludzie.
    • Gość: ISKRA Hala Legionów będzie większa IP: *.kielce.vectranet.pl 08.09.10, 00:08
      no to na co MY czekamy, skoro stale trybuny za bramkami nie wchodzą w gre, bo nie mozna lekkoatletyki zlikwidowac to w takim razie dobrze mowi Pan architekt, OBNIZENIA PARKIETU, DOSTAWIENIA DODATKOWYCH RZĘDÓW WIDOWNI I PRZEZ TO ZWIEKSZENIA HALI DO 6 TYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!optymalny wariant w tym momencie, tylko szkoda, ze sie sezon juz zaczął.....:)i nie da sie tego zrobic juz teraz, tylko trzeba czekac do nastepnego.Pan Lubawski teraz tak mowi, ze trzeba poczekac na Fart i Iskry mecze i zobaczyc jak beda zapelniac hale, no coż skoro spozniono sie podczas wakacji z decyzją OPTYMALNĄ(obniżenia parkietu) to teraz poprostu nie ma wyjscia i trzeba mowic, ze poczekamy do nastepnego SEZONU!!!!A Pan Panie Prezydencie niech sie nie martwi o frekwencje bo mamy najlepszego na swiecie PREZESA BERTUSA, ktory jesli mialby hale na 6 tys do dyspozycji to napewno stanąłby na glowie zeby nawet na meczach ligowych zapelnic ją do conajmniej 5 tys(wystarczy cene karnetu obnizyc do 220zl za sezon:) , 220x5000=1100000 a to jest rowne obecnemu 330x3500=1155000).Racja 10 tys napewno nie zapelnimy ale te 6 tys spokojnie!!! .A nawet teraz, jak mowimy ze hala zapelnia sie calkowicie na L.Mistrzow i Plocku "tylko" to i tak to jest wielka promocja Kielc na EUROPE!!!
      • Gość: gość Re: Hala Legionów będzie większa IP: *.adsl.inetia.pl 08.09.10, 17:33
        niedługo wybory więc pan Lubawski gra na zwłokę.
    • Gość: ISKRA Hala Legionów będzie większa IP: *.kielce.vectranet.pl 08.09.10, 00:14
      no to na co MY czekamy, skoro stale trybuny za bramkami nie wchodzą w gre, bo nie mozna lekkoatletyki zlikwidowac to w takim razie dobrze mowi Pan architekt, OBNIZENIA PARKIETU, DOSTAWIENIA DODATKOWYCH RZĘDÓW WIDOWNI I PRZEZ TO ZWIEKSZENIA HALI DO 6 TYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!optymalny wariant w tym momencie, tylko szkoda, ze sie sezon juz zaczął.....:)i nie da sie tego zrobic juz teraz, tylko trzeba czekac do nastepnego.Pan Lubawski teraz tak mowi, ze trzeba poczekac na Fart i Iskry mecze i zobaczyc jak beda zapelniac hale, no coż skoro spozniono sie podczas wakacji z decyzją OPTYMALNĄ(obniżenia parkietu) to teraz poprostu nie ma wyjscia i trzeba mowic, ze poczekamy do nastepnego SEZONU!!!!A Pan Panie Prezydencie niech sie nie martwi o frekwencje bo mamy najlepszego na swiecie PREZESA BERTUSA, ktory jesli mialby hale na 6 tys do dyspozycji to napewno stanąłby na glowie zeby nawet na meczach ligowych zapelnic ją do conajmniej 5 tys(wystarczy cene karnetu obnizyc do 220zl za sezon:) , 220x5000=1100000 a to jest rowne obecnemu 330x3500=1155000).Racja 10 tys napewno nie zapelnimy ale te 6 tys spokojnie!!! .A nawet teraz, jak mowimy ze hala zapelnia sie calkowicie na L.Mistrzow i Plocku "tylko" to i tak to jest wielka promocja Kielc na EUROPE!!
    • Gość: olee Hala Legionów będzie większa IP: *.kielce.vectranet.pl 08.09.10, 00:16
      nalezy sie!!!mają stadion a taką salke jak tam jest to mozna wszedzie zrobic, Vive chce ogladac 6 tys widzow a lekkoatlretow duuuuuuzo mniej osob!!!!
    • Gość: Berek Hala Legionów będzie większa IP: 83.13.200.* 08.09.10, 00:27
      A ja nie chodzę na Vive, bo karnetu nie kupiłem, a kupując bilet za bramkami, to nie zawsze wiele widać. Gdyby hala byłaby większa chodziłbym na mecze i to prawdopodobnie na wszystkie. Miejsce do oglądania meczu nie jest równe miejscu. Jasne, że na Puławy hala się nie zapełni, ale na ligę mistrzów, to i 10 tysięcy przyjdzie. Oj przyjdzie!!!
    • Gość: popieram poprzedni Hala Legionów będzie większa IP: *.kielce.vectranet.pl 08.09.10, 00:59
      nigdy na wiekszosc meczy nie zapelni sie hali!!!beda takie Pulawy na ktore nie przyjdzie komplet ale juz w LM pewnie i 10 tys sie zapelni, chodzi tu o marketing europejski, jak nas w Europie widzą bo w Polsce swoją marke mamy i tak juz bardzo mocną!jak hala na 1000 osob by byla to na lige przyjdzie 850 ale juz na Lige mistrzow 1100!
    • Gość: chinczyk Hala Legionów będzie większa IP: 94.254.232.* 08.09.10, 01:12
      podoba mi sie pomysl projektanta, obnizenie byloby nieze. debskiego dzis widzaie, moze nawet wtedy gadal z awami. pozdor
    • Gość: wiarus Re: Hala Legionów będzie większa IP: *.chello.pl 08.09.10, 05:15
      Jeśli przy załozeniu 6 tys. miejsc spełnia wariant obniżenia boiska-jestem za.Mówiąc nieskromnie podkreślałem takie rozwiązanie od początku.
    • Gość: janek Pomysleć ...to nie boli ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 08:52
      Wykorzystac najpierw to co jest, przede wszystkim przesunąc boisko centalnie w hali !! Bo z trybun od strony tzw. stolika jest dalej do boiska niż z trybuny zachodniej !! Absurd !
      Zastosować skladane szybko montowany trybuny - rzędy wzdluz trybun oraz konstrukcje za bramkami ! Co nie ma stundetów na politechnice, różnej maści specjalistów w Kielcach, by coś takiego zaprojektować ?
      Dlaczego nie ma "gniazda" zamocowanego na ścianie na kamerę tv za bramka ?! Po co całe rusztowanie marnujace miejsca dla widzow ?
      Takich glupich rozwiązań jest pełno w hali.
    • Gość: kibic Re: Hala Legionów będzie większa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 09:02
      Rozbudowa hali czy obniżenie jej podłogi to idiotyczne propozycje.Zburzy sie całą komunikację w obiekcie - transport, przejscia do szatni, wejścia z holu !Jak mozna cos takiego sugerować ? To fachowcy ?
      Możliwe byłoby - po obliczeniach - wykonanie pietra sektorów ( po kilka rzędów miejsc ) z lekkiej konstrukcji nad obecnymi trybunami .
      Natomaist ważniejszymi sprawami jest doprowadzenie do ładu naglośnienia, zarudnienia pożadnego spikera ( ostatnio jakby wychdził z meczu, cisza była przez kilka minut i to klka razy !), a także usprawnienie wentylacji i klimatyzacji - po kilku minutach gry piłkarze sa spoceni , nie dziwią mnie narzekania gaczy z Barcelny na "parówkę" w hali.
    • ddaa11 Hala Legionów będzie większa 08.09.10, 10:50
      często pracuję w dni, w które liga rozgrywa mecze, więc kupienie karnetu jest bez sensu, a jestem kibicem iskry od prawie 30 lat. niestety, nawet wolny dzień w dniu meczu nie zachęci mnie do pójścia do hali, bo miejsce w 5 czy 6 rzędzie na dostawce z boku powoduje, że nic kompletnie nie widzę, choć mam ponad 190 cm wzrostu. chodziłem więc w okolice wejścia na trybuny by choć na stojąco obaczyć jakąś akcję, co powoduje, że toczę wojny z jakimś cieciem, który na siłę wygania mnie na moje miejsce. takich delikwentów jak ja jest więcej - to po pierwsze. po drugie - w tej (ponoć wielofunkcyjnej) hali odbywają się tylko i wyłącznie mecze iskry, a ostatnio farta, bo nikt tam nic nie organizuje. nie znam się na tym, ale nie trzeba być ekspertem, by zauważyć, że akustyka tej hali to kompletne dno i koncerty, jakie na początku się tam odbywały skutecznie zniechęciły organizatorów. jest to również powodem, że atmosfera ma meczach, w porównaniu z halą na krakowskiej, jest o niebo gorsza i zaklinanie rzeczywistości nic nie da. reasumując - kielcom potrzebna jest budowa większej hali lub modernizacja legionowej, i to jak najszybciej. w końcu łatwiej zbudować obiekt dla tenisistów czy lekkoatletów, niż nowy obiekt na 6-8 tysięcy ludzi. a p. dębskiemu przypominam, że hala na krakowskiej też nie była zawsze w 100% zapełniona na meczach ligowych, a jednak zdecydowano się na budowę większej. byle tylko zabrali się za to fachowcy, bo ani prezydent lubawski ani tym bardziej szef mosiru nimi nie są.
    • Gość: MowMiAndrzej Hala Legionów będzie większa IP: *.adsl.inetia.pl 08.09.10, 10:59
      Hala na meczach ligowych może spokojnie być wypełniona, wystarczy, że polsat zmieni godziny transmisji na późniejsze, bo wielu posiadaczy karnetu i tak nie może przyjść na mecz...
    • Gość: kibic Hala Legionów będzie większa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 16:29
      Nie wiem po co ta dyskusja na temat hali. Ilu kibiców było w poprzednim sezonie na finale z MMTS. Ilu było kibiców na ostatnim meczu z Zagłebiem.
      Płock i kilka spotkań w LM- tylko wtedy hala jest zapełniona.
      Jakoś nie wyobrażam sobie 6 - 7 - czy 8 tys. na Piotrkowie, Legnicy czy Wągrowcu.
      Do nikogo nie dociera, że balon jest mocno napompowany a nie daj Panie Boże jednej czy drugiej wpadki, balon pęka i ................... nie chcę dalej pisać co się może stać.
      Każdy normalnie myślący wie czym by się to skończyło.
    • Gość: vivek Hala Legionów będzie większa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.10, 17:29
      trzeba jakos wykorzystac to ze trybuny sa tak daleko od boiska, wiec obnizenie poziomu boiska i dostawienie trybun to najlepszy pomysl. Bo wkurzajace jest, tak jak to bylo teraz na Zaglebiu, ze po tym placu miedzy trybunami a boiskiem lataja caly mecz w te i z powrotem paroletnie dzieciaki ktore tatus zabral na mecz, a sa jeszcze za male zeby sie meczem interesowac. Wyglada to delikatnie mowiac nieprofesjonalnie.
      Druga sprawa - podobno ok 300 karnetow juz oplaonych jest jeszcze nieodebranych. Co to ma byc? Potem caly sezon na meczach bedzie polowa hali pusta bo janusze sie wybiora tylko na LM. Klub powinien oglosic ze kto nie odbierze powiedzmy w ciagu 2 tygodni tych karnetow, to zostanie zwrocona kasa takiemu "kibicowi" i karnet przepada. Przynajmniej normalni kibice beda mogli sobie spokojnie bilety przed meczem kupic w kasach
    • w-klubie.pl Re: Hala Legionów będzie większa 11.09.10, 21:00
      Nowy serwis dla Kibiców i Zawodnków. w-Klubie.pl ZAPRASZAMY!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja