Dodaj do ulubionych

Posłanka Beata Kempa grzmi na "Gazetę"

24.05.11, 19:28
Tak się zastanawiam, jak tu przeżyć te nadchodzące wybory... bo widzę, że będzie ciekawie.
Obserwuj wątek
     • Gość: czytacz Re: Posłanka Beata Kempa grzmi na "Gazetę" IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.11, 21:28
      ED:
      "Posłanka Beata Kempa otworzy świętokrzyską listę Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do Sejmu. Zaraz za nią znajdą się obecni parlamentarzyści tej partii z regionu. Sensacją może być start do Senatu Beaty Gosiewskiej, wdowy po pośle Przemysławie Gosiewskim.
      "Echo Dnia” jako pierwsze dotarło do wstępnej i jeszcze niepełnej listy wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Jakie pojawiają się na niej nazwiska? Oprócz tych spodziewanych jest kilka sensacji jak start Adama Massalskiego, który kilkakrotnie zapewniał o swoim odejściu z polityki czy powrót Józefa Cepila – kiedyś bardzo bliskiego Andrzejowi Lepperowi. Największą sensacją bez wątpienia będzie ewentualny start Beaty Gosiewskiej.
      SEJM
      "Jedynką” będzie oczywiście posłanka Beata Kempa, szefowa partii w Świętokrzyskiem. Ma wystąpić w roli wyborczej lokomotywy, która "pociągnie” listę i "wykręci” dobry wynik, zastąpi tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej lidera Prawa i Sprawiedliwości w regionie, Przemysława Gosiewskiego.
      Miejsca w czubie zajmie sześcioro z siedmiorga "rdzennych”, czyli pochodzących z województwa, parlamentarzystów ugrupowania. Mowa o posłach - kolejność przypadkowa, ale wiele wskazuje na to, że tak właśnie może wyglądać układ listy - Jarosławie Rusieckim z Ostrowca Świętokrzyskiego, Marku Kwitku z Sandomierza, Marii Zubie z Suchedniowa, Andrzeju Bętkowskim ze Skarżyska, Krzysztofie Lipcu ze Starachowic i Halinie Olendzkiej z Kielc. Mało aktywny w partii i rzadko pokazujący się publicznie poseł Waldemar Wrona w wyborach nie wystartuje.
      Do wyborczej ekipy Prawa i Sprawiedliwości dołączą ponadto, kolejność również przypadkowa: Grzegorz Forkasiewicz - wójt gminy Rytwiany; Krzysztof Słoń - były przewodniczący Rady Miasta Kielce, obecnie radny sejmiku województwa i dyrektor świętokrzyskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych; Grzegorz Jankowski - były komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, ostatnio bez sukcesu kandydował na burmistrza Buska-Zdroju; Beata Barwinek - była kierownik w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kielcach, ubiegała się bez powodzenia o fotel wójta gmina Sitkówka-Nowiny; Józef Cepil - dawny poseł i lider Samoobrony w województwie, dziś członek Prawa i Sprawiedliwości, pracuje w kieleckiej delegaturze Najwyższej Izby Kontroli; Małgorzata Sołtysiak - przewodnicząca Klubu Inteligencji Katolickiej w Kielcach, założycielka Ruchu Społecznego imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Kielcach oraz Renata Wicha - kielecka radna.
      SENAT
      Prawo i Sprawiedliwość robi także przymiarki w sprawie wyborów do Senatu. Do startu w okręgu centralnym, obejmującym miasto Kielce i powiat kielecki, namawiany jest senator Adam Massalski, który kilka miesięcy temu ogłosił, że odchodzi na polityczną emeryturę. W okręgu północnym (powiaty powiaty opatowski, ostrowiecki, sandomierski, skarżyski, starachowicki) kandydatem będzie Lech Janiszewski, były wicewojewoda świętokrzyski, były członek zarządu województwa, obecnie radny sejmiku wojewódzkiego.
      Polityczną bombą może okazać się start w okręgu południowym (powiaty buski, jędrzejowski, kazimierski, konecki, pińczowski, staszowski, włoszczowski) Beaty Gosiewskiej, wdowy po Przemysławie Gosiewskim. Jej nazwisko w zasadzie gwarantuje zwycięstwo i mandat w Senacie. – Komitet Polityczny partii nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Na razie trwają rozmowy – informuje "Echo Dnia” jeden z działaczy Prawa i Sprawiedliwości."
      • Gość: rybka grzmoty prostaka Klempy.. IP: *.dip.t-dialin.net 24.05.11, 21:57
       > "Jedynką” będzie oczywiście posłanka Beata Kempa, szefowa partii w Święto
       > krzyskiem. Ma wystąpić w roli wyborczej lokomotywy, która "pociągnie” lis
       > tę i "wykręci” dobry wynik - daj dobry Boze, "dobry" wynik w dol.

       To ze ten cham i prostak z Sycowa wyglada jak lokomotywa (ciezka, ogromna i smierdzacy pot z niej splywa..) - nie oznacza, ze toto ma jakies szanse.

       Skandal to zbyt delikatne slowo na okreslenie "startu" strzygi Gosiewskiej z listy swietokrzyskiej! Moze ja jeszcze Ryczan jako switobliwa "katoliczke" namasci???

       Jak jeszcze glupia Nelcie od Rokity Kielcom dorzuca, to niezly bedzie rezerwat dziwow "natury"! Kiedys baby z broda mozna bylo ogladac na jarmarkach, jak Kielczanie toto za swych "reprezentatow" wybiora - wystarczy przyjechac do Kielc!!
       Czym Kielce zasluzyly sobie na taka masakre???
       • Gość: miki Re: grzmoty prostaka Klempy.. IP: *.kielce.vectranet.pl 24.05.11, 22:56
        Ale się uśmiałem, że nie wymieniła nazwy GW "żeby nie podnosić nakładu" :D
        Spadochroniara z Sycowa myśli, że jest taka popularna, że brednie które wygaduje moga zrobić komukolwiek reklamę ? Oszalała :D Woda sodowa :D

        A swoją drogą to z czym ta baba chce iśc do sądu, z prawdą ? Z prawda kochana się nie dyskutuje, naobiecywaliście, bo wy jesteście w stanie wszystko naobiecywać żeby dopchac się do koryta, to teraz trzeba pokornie schylić łeb i przeprosić za fałszywe obietnice.
        Ależ ten babol ma tupet, no w sumie nie ma się co dziwić, w tej chorej partii większość ma tupet i jakieś chore mniemanie o sobie. Najchętniej wszyscy by się pokladli na Wawelu :D
        • Gość: gość z Sycowa Re: grzmoty prostaka Klempy.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.11, 08:05
         Al;e się porobiło w tych Kielcach.Kupa siana,ohyda i pyskata ma być lokomotywą?Tłusta,śmierdząca i pot z nie spływa - ktoś bardzo słusznie napisał.Ta ohyda tylko potrafi ten brzydki pysk wydzierać.Ona jakby taka nawiedzona i nakręcona.Jak to dobrze ,że Syców się jej pozbył.My tam na zachodzie,takie głupki chamskie wycinamy.Na tema Beaty wdowy ,to nawet mi się pisać nie chce.Powinna startować jeszcze pierwsza żona Gosia.Matka jego to już senator i chyba też będzie startowała.Jak to się fajnie na nieboszczyku jeździ.Kompromitacja.Mam nadzieję,że Kielce pokażą tej przekupie pyskatej,gdzie jej miejsce i gdzie raki zimują.
         • Gość: znawca urody Re: grzmoty prostaka Klempy.. IP: *.dynamic.chello.pl 25.05.11, 08:35
          O, kochany, jesteś w mylnym błędzie:P. Przecież była już u biskupa. Teraz tylko czekać na kazania, w których posłanka Kempa będzie przedstawiana jako ta, na którą warto głosować, bo nie wodzi mężczyzn na pokuszenie i nie powoduje wzrostu konkurencji, grzech więc jakby jest niemożliwy... Nie bój nic, jeszcze się zdziwisz, jakie rezultaty propagandowe we wskazywaniu właściwych kandydatów w wyborach ma nasz biskup. W końcu przećwiczył rzecz lokalnie, teraz się może wziąć za region.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka