Dodaj do ulubionych

nauka pływania

18.08.11, 23:33
czy możecie polecić jakiegoś dobrego instruktora/rkę nauki pływania dla 5 latka, który boi się wody
Obserwuj wątek
    • karmaaa Re: nauka pływania 22.08.11, 20:38
      Osobiście polecam p.Sławka, który jest ratownikiem w hotelu Przedwiośnie. Na pewno na innych basenach też go można spotkać, ale nie mam pewności na których aktualnie a w Przedwiośniu jest na 100%. Można sobie tam zadzwonić i zapytać o niego. Polecam, super gość.:)
    • dive-spiro Nauka Pływania Gdańsk Chełm MOSiR Politechnika Gd 11.11.11, 11:02
      Asia Wierzbowska anna34@tlen.pl
      Mój synek drugi rok będzie chodził na zajęcia i gdyby nie to, ze dużo choruje i na części zajęć jesteśmy nieobecni to byłoby idealnie tym bardziej, iż udało nam się wykupić w tym samym terminie karnet na duży basen na pływanie rekreacyjne, co powoduje, ze na pływanie jeździmy całą rodziną, to duży plus. W wodzie z dzieckiem jest rodzic - dziecko czuje się bezpiecznie, jest to świetna okazja na bycie dziecka z rodzicem w sposób aktywny, poza tym na bieżąco widać postępy. taki pomysł na naukę pływania dla dzieci propagowany przez Argonaut jest świetny. No i ja nie musiałam iść do biura, żeby wykupić karnety - wszystko załatwiłam przez internet płacąc przelewem.
      Można już nas zobaczyć w Galerii Filmów na ich stronie :

szkolaplywaniainurkowania.prv.pl/
      lub

basenyinaukaplywaniawgdansku.w8w.pl/
      oraz

www.youtube.com/watch?v=hKUCTdn8hY0
      a za filmy i zdjęcia , które od ARGONAUTÓW dostaliśmy nic nie musieliśmy PŁACIĆ , a poprzedniej szkółce słono zapłaciłam :/

Polecamy ARGONAUTÓW , super podejście i jak widać nie tylko do Nauki Pływania

Asia z Rodzinką

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka