Dodaj do ulubionych

Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosów ...

17.03.12, 18:27
Namaszczony zwycięzca.
Obserwuj wątek
    • revan85 czy ktoś poszedł pocieszyć nadąsaną księżniczkę? 17.03.12, 18:57
      czy ktoś poszedł pocieszyć nadąsaną księżniczkę :P ????
      • Gość: członek Re: czy ktoś poszedł pocieszyć nadąsaną księżnicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.12, 07:03
        Tak - pewnie Karyś
    • Gość: pruck Artykuł napisany niechlujnie... IP: 213.77.117.* 17.03.12, 19:00
      Pełno literówek, sporo błędów, powtórzeń... Autor powinien czasem czytać to, co napisał....
    • agenttomekcba Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó 17.03.12, 19:16
      lumpior napisał:

> Namaszczony zwycięzca.

Czas udać się zameldować do Ryczana po błogosławieństwo. Nie znosze typa (jak w sumie 99% PiS) ale druga żona Gosiewska to by dopiero była katastrofa. Chociaż w sumie to katastrofa, czyli dobrze by było gdyby ją wybrali, nic innego PiSowi nie życzę jak tego, żeby znikneli w koncu ze sceny politycznej.
    • Gość: kkk Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.12, 19:49
      wybory...bez wyboru. Dziwna ta partyjna demokracja. Czy nie taniej byłoby mianowanie przez Prezesa?
      • Gość: ewka Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.kielce.vectranet.pl 17.03.12, 20:17
        Lipiec czy Gosiewska jaka to różnica ? Była już Kempa i przeżyliśmy. Grunt żeby PiS wyniósł się z Kielc do Starachowic.
        • Gość: etyk Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.dynamic.chello.pl 18.03.12, 09:25
          "Dopóki się mnie słuchał, było wszystko w porządku - twierdzi Krzysztof Lipiec, starachowicki poseł PiS. To on miał największy udział w wystawieniu kandydatury B. [prezydenta Wojciecha Bernatowicza - aresztowanego za branie łapówek]. Dziś mówi o tym niechętnie. - Już w 2007 roku odmówiłem mu poparcia i występowałem o usunięcie z partii - podkreśla."
          m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,11323999,Pechowe_Starachowice.html
          Mam nadzieję, że poseł Lipiec zajmie się Starachowicami i nie będzie ingerował w sprawy kieleckie. Chociaż ... jeśli miałoby się to tak samo skończyć jak w Starachowicach i zaowocować pojawieniem się kolejnego Wojciecha z inicjałem, to się poświęcę i poczekam. Go, Lipiec, go!:P
    • Gość: zdegustowany Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.kielce.vectranet.pl 17.03.12, 21:26
      I znowu, PAN BÓG opuścił ŚWIĘTOKRZYSKIE !!!
    • tyfusplamisty Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosów ... 17.03.12, 21:41
      Pasowało Jarosławowi bajać o rzekomych oszustwach w wyborach samorządowych, ale ordynarnego wałka w wyłanianiu władz własnej partii pewnie nie zauważy. Pomroczności jasnej dostanie.
    • cineo Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó 17.03.12, 21:44
      Wali mnie to co się dzieje z PIS-em ale po ludzku szkoda mi tych ludzi, którym odebrano prawa decyzji. Kłamczyński to Kłamczyński i ma Was głęboko w poważaniu - liczy się linia smoleńska nic więcej.... :(
    • jagog Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosów ... 17.03.12, 21:57
      NIEPŁACENIA pisze się razem....zatrudnijcie może korektora.
      • Gość: Bodzio Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.12, 23:11
        Gdyby wybory odbywały się w PO to błędów by nie było, a tak to dziennikarzowi GW z "nienawiści" do PiS trzęsły się ręce na klawiaturze. Natomiast ciekaw jestem czy m. in. pan Barański przeskoczy do Solidarnej Polski bo syn już tam działa. A Banaś rozłoży SP na łopatki , jak Lipiec PiS. I zawołamy w Kielcach WRÓĆ KOMUNO, WRÓĆ !!!
      • Gość: kielczanin Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.12, 07:09
        Swoją drogą to skandal aby taki Goraj, który startował z listy PIS z Kielc z pierwszego miejsca, nie płacił składek i jeszcze krzyczał. Panie Goraj WSTYD, ale po Panu czego można się spodziewać.
    • czarny384 Lipiec szefem świętokrzyskiego PiS. Zdecydowało... 18.03.12, 09:40
      Swoją drogą ciekaweczy Pan LIpiec znowu zacznie wyrzucać z partii kolejne osoby. Teraz jak ma namaszczenie samego Prezesa, to poczuję się jeszcze silniejszy.Czyli Ci co zostali wyrzuceni i przywróceni, chyba nie mogą spać spokojnie.
      • Gość: :-[] Re: Lipiec szefem świętokrzyskiego PiS. Zdecydowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 11:35
        niech żyją towarzysze z PiS i z ujk-u
        • Gość: historyk Re: Lipiec szefem świętokrzyskiego PiS. Zdecydowa IP: *.play-internet.pl 18.03.12, 19:42
          skundlone komuchy -POmioty UBeckie a kogo intersuje wasza opinia o PIS i Krzyśku Lipcu ....... wasza przyszłość to palikokota herbu gumowy fallus w świńskim ryju.........
          • Gość: Adje Re: Lipiec szefem świętokrzyskiego PiS. Zdecydowa IP: *.centertel.pl 18.03.12, 21:31
            Najważniejsze ,że Kryś Lipiec znów gra rolę pierwszych skrzypiec.Pytam zatem ,gdzie jest ma posłanka Zuba- bez niej dla PiS wielka zguba.
    • Gość: smurfmadrala Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 22:01
      lumpior napisał:
      > Namaszczony zwycięzca.

Został zwyczajnie wybrany , pomazańcem nie jest, wygrał niewielką przewagą,
      co świadczy o wolności wyboru.

Inaczej niż w lumpiorskim Ruchaniu Paligłupa, gdzie "wybrankę" trzeba namaścić wazeliną.
    • Gość: Pierdzibąk Re: Lipiec został szefem PiS. Zdecydowało 5 głosó IP: *.kielce.vectranet.pl 24.03.12, 21:27
      Niestety,Świetokryskie schodzi na PSY,a tak mialo być ładnie......Lipiec,Kępa,agent Tomek etc,etc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka