Dodaj do ulubionych

Beata Kempa wiceprezesem Solidarnej Polski

24.03.12, 20:20
Szczęście świętokrzyskich moherów jest wielkie,radość Ryczana niebiańska.Amen.
Obserwuj wątek
   • Gość: konserwator co Re: A jakaż ona świętokrzyska????????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.12, 08:59
    Konflikt w PiS. Europoseł do Beaty Kempy: Niech idzie na plażę
    ...

    Ziemowit Nowak, jak 2011-08-17, ostatnia aktualizacja 2011-08-16 18:53:30.0

    Szefowa świętokrzyskiego PiS Beata Kempa "wyrzuca" z partii europosła Jacka Włosowicza, a ten w rewanżu wysyła ją na plażę. - Duża ilość witaminy D3 może poprawi jej humor - radzi.
    W wydanym we wtorek oświadczeniu, Jacek Włosowicz, członek PiS i europoseł z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego, domaga się od szefowej PiS w Świętokrzyskiem Beaty Kempy sprostowania nieprawdziwej informacji i zaprzestania jej rozpowszechniania. Chodzi o ubiegłotygodniową wypowiedź posłanki dla kablowej telewizji Nova TV, w której stwierdziła, że europoseł nie jest już członkiem PiS. "On [Włosowicz] musi znać statut. A jeśli nie zna statutu, to przykro mi bardzo, przypominam mu. W momencie wyjścia z grupy EKR-u [Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów w europarlamencie - red.] z automatu traci członkostwo. Jacek Włosowicz nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości z dniem wyjścia z grupy EKR-u - stwierdziła autorytatywnie Kempa.

    Włosowicz zaprzecza, bo z Grupy EKR wcale nie odszedł, ani nie został wyrzucony. "Chcę wierzyć, iż wynika to z braku elementarnej wiedzy Pani Poseł na temat funkcjonowania Parlamentu Europejskiego, a nie jest świadomym wprowadzaniem opinii publicznej w błąd. (...) Wzywam panią poseł Beatę Kempę do sprostowania nieprawdziwej informacji" - czytamy w oświadczeniu Włosowicza.

    Wcześniej, odpowiadając w telewizji Nova TV na dywagacje Kempy skomentował je jeszcze ostrzej. - Obserwując ostatnie zachowania pani Kempy, jej wypowiedzi, sądzę, że jest bardzo mocno sfrustrowana pobytem w województwie świętokrzyskim, nieakceptowaniem przez wiele osób z PiS i sympatyków PiS jej osoby. Niech założy bikini, skorzysta z kąpieli słonecznych, z dużej ilości witaminy D3, która się wtedy wytwarza, może to poprawi jej humor - powiedział Włosowicz.

    Europoseł wprost zarzuca Kempie nieznajomość statutu PiS. - Zbliża się rok szkolny i pan prezes Jarosław Kaczyński powinien swym zaufanym pracownikom, tym klakierom, zrobić wykład, co jest w statucie Prawa i Sprawiedliwości - radził europoseł.

    Na wtorkowej konferencji w Kielcach Kempa nie chciała komentować oświadczenia Włosowicza ani wyjaśnić, dlaczego jej zdaniem nie należy on już do PiS. - Ustosunkuję się do tego oświadczenia na piśmie - zapowiedziała jedynie.

    Jacek Włosowicz nie kryje niechęci do działaczki PiS, "przywiezionej w teczce", jak sam mówi, aby zastąpiła w naszym regionie zmarłego w katastrofie smoleńskiej Przemysława Gosiewskiego. Protestował przeciwko temu wspólnie z senatorem Grzegorzem Banasiem, ale w przeciwieństwie do niego nie zrezygnował z członkostwa w partii.

    W tej sytuacji rodzą się oczywiste pytania do Pana Włosowicza:

    1. czy wiadomym mu jest iż Pani Kempa posłuchała jego ówczesnych rad i założyła kostium bikini, o którym Pan Włosowicz tak płomiennie wspomina?

    2. czy Pan Włosowicz widział Panią Kempę w tym kostiumie i w jaki sposób ów widok (Pani Kempy w tym kostiumie bikini) wpłynął na tak diametralną zmianę stosunku Pana Włosowicza do Pani Kempy?

    3. czy tak dobre obecnie stosunki Pana Włosowicza z Panią Kempą rokują, że urodzi się z nich coś co oboje będą długo pielęgnować ?

    4. czy Pan Włosowicz poprzez fakt dobrych obecnie stosunków z Panią Kempą ma prawo uważać, że nadal jest gentelmenem pomimo, że publicznie nigdy nie przeprosił Pani Kempy za to iż kiedyś nawoływał ją do również publicznego pokazywania się w kostiumie bikini ?

    5. i co na to kolega Pana Włosowicza, niejaki Pan Banaś, który z jakiś powodów był animatorem licznych ruchów prowadzących do do tego, że Pan Włosowicz i Pani Kempa kiedyś nie akceptowali aż tak mocno swojej fizyczności, a dziś są tak sobie bliscy?

    6. i czy to wszystko jest wynikiem dobrych zmian jakich w psychice ludzi dokonuje wiosna i słońce czy też jest oczywistym dowodem obłudy, koniunkturalizmu i hipokryzji ludzi małych, nieetycznych i gotowych nawet za niewygórowaną cenę popełniać rzeczy, które u innych budzą jedynie wstręt niezależnie od pory roku ?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka