Dodaj do ulubionych

więcej kasy dla piłkarzy

02.04.12, 06:46
Gwiazdy dali dooopy. Zagrali jak Cement but /4 liga, obsuwają się w tabelce.

Uważam, że zarobki są skandalicznie małe, a miasto jest niezmiernie przecież bogate i ma zasobną kasę.
Ostatnio dane pieniądze nie są motywujące. Widać były dziadowskie i nasi chłopcy ledwo potankowali bida maszyny i na resztę życiowych potrzeb nie styknęło.
Wg filozofii panującego proponuję wpompować jeszcze co się da i będzie git.
Należy uchwalić taki podatek dla naszych chłopców, żeby każdemu w podzięce podarować symboliczną piłkę z czystego złota- co miesiąc.
Obserwuj wątek
  • Gość: roj Emerytury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.12, 10:31
   Najważniejszą sprawą jest USTAWA EMERYTALNA, która dotyczy każdej Polki i każdego Polaka. Zadajcie sobie pytania, które winny być pytaniami referendalnymi zaproponowanymi przez Solidarność. CZY JESTEŚ ZA DAWANIEM WŁASNYCH PIENIĘDZY NA EMERYTURY INNYCH LUDZI ? CZY JESTEŚ ZA JEDNĄ USTAWĄ EMERYTALNĄ JEDNAKOWĄ DLA WSZYSTKICH POLAKÓW ? Zadajcie sobie także pytania pomocnicze. Dlaczego każdy polityk każdej partii omija te pytania jak uzbrojoną minę ? Dlaczego żaden polityk żadnej partii w odniesieniu do emerytur nie mówi o generalnej zasadzie Ustawy Zasadniczaj, zawartej w artykule 32, którego pełną treść przywołuję : " Art. 32.
   1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania
   przez władze publiczne.
   2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym
   z jakiejkolwiek przyczyny.". Koniec cytatu.
   Jak to możliwe, by w państwie prawa jedni obywatele żyli na emeryturze na koszt drugich obywateli bez ich zgody, a Sądy, Prokuratura, Rzecznik Praw Obywatelskich, Prezydent, Marszałek Sejmu, Marszałek Senatu,Sejm, Senat, Rząd RP, politycy sprawujący władzę w imieniu narodu tolerowali tę nierówność społeczną sprzeczną z Ustawą Zasadniczą. Odpowiedź nie jest trudna i jest oczywista.
   Nowa jedna Ustawa Emerytalna powinna obejmować wszystkich obywateli bez żadnych wyjątków a sposób wyliczania wysokości emerytury powinien być jednakowy dla wszystkich obywateli bez żadnych wyjątków. Wiek przejścia na emeryturę jest kwestią do ustalenia ale wysokość emerytury dla wszystkich bez wyjątku winna być obliczana wedle wzoru : wartość uzbieranych składek podzielona przez okres PRZEBYWANIA NA EMERYTURZE wyrażony w miesiącach. Będzie chciał górnik, policjant, żołnierz zawodowy, strażak zawodowy, nauczyciel, rolnik, hutnik, prokurator, sędzia, poseł, senator, agent służb specjalnych, piekarz, malarz, dziennikarz, lub każdy inny przejść na emeryturę przed osiągnięciem wieku emerytalnego, PROSZĘ BARDZO ! Ale wysokość emerytury zostanie wyliczona według wzoru WARTOŚĆ UZBIERANYCH SKŁADEK podzielona przez LICZBĘ MIESIĘCY PRZEBYWANIA NA EMERYTURZE. ! Każdy inny sposób wyliczania emerytur jest konstytucyjnie nieuprawniony, a wypłacane na tej niekonstytucyjnej zasadzie emerytury są nienależne.
   I jeszcze jedno. Albo wczesniejsza emerytura albo praca. ! A praca i emerytura tylko dla tych, którzy osiągnęli wiek emerytalny określony dla wszystkich !
   Informacja uzupełniająca dla krytyków propozycji. Emerytura to nie zasiłek z opieki społecznej, ani renta dla niezdolnych do pracy, ani rekompensata za niską płacę za pracę, ani ekwiwalent za zasługi dla narodu i państwa, ani nagrodą za poparcie polityczne. Emerytura to, wypracowany w mozole przez dziesiątki lat, osobisty kapitał na starość i nikt pod żadnym pozorem nie ma prawa z tego kapitału nikogo okradać. A jak okrada to jest złodziejem. Także wtedy, gdy zaciąga długi na wypłatę nienależnych emerytur. A powoływanie się na PRAWA NABYTE w odniesieniu do emerytur jest prawnym nadużyciem, albowiem emerytalne PRAWA NABYTE jednych nie mogą stawać się jednocześnie finansowymi OBOWIĄZKAMI NABYTYMI drugich.
   Odezwa. Organizujcie się przez internet i walczcie o swoje pieniądze póki czas. I nie liczcie na polityków, albowiem to oni do tego systemowego złodziejstwa doprowadzili tłumacząc je SOLIDARNOŚCIĄ SPOŁECZNĄ , którą winny zaspokajać zapomogi społeczne i renty a przede wszystkim POMOC RODZINY ! Nigdy emerytury.
   • zdzislaw_celebrak Re: Emerytury 02.04.12, 11:13
    ...zajebiście kolo...ważne to ale my tu chcemy akurat na dziś ratować naszych chłopców i kombinujemy jak wspomóc tych bardziej pokrzywdzonych przez los.

    Hutnicy, górnicy i inni burżuje dadzą se radę, a chłopaki nasze, gwiazdy - już przymierają głodem; przygnieceni niedostatkiem, niewdzięcznością ludzką, po wcirach na Śląsku.

    Moim zdaniem oburzające jest, że salowa w szpitalu za swoją o ileż mniej pozyteczną pracę dostaje talony 1x lub 2 x na święta(!!!) a nasze gwiazdy najwyżej jakieś ochłapy tj parę złotych, a przecież są boscy.

    To oburzające, na pewno czują się niedowartościowani.

    Proponuje nie tylko piłkę ze szczerego złota/ m-c ale ale i małą wielkości pingpongowej na każdy traumatyczny weekend oraz darmowy dożywotni bilet wstępu co Ełuperskiego Centrum bajki im koziołków matołków.

    Tak nie może być żeby po ciężkim meczu zostali sami i bez wsparcia miasta.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka