Dodaj do ulubionych

Posłanka Zuba w Sejmie chwali Suchedniów. "Wzor...

27.07.12, 18:42
jak to dobrze że codziennie jakiś artykuł o Marysi, i jak to dobrze że Marysia jest w pełni kompetentnym posłem i rzeczowo podejmuje trudne tematy w sejmie
Obserwuj wątek
  • Gość: rybka niezle wali upal Zubie w dekiel amerykansky IP: *.dip.t-dialin.net 27.07.12, 20:48
   jasne, Suchedniow toz to czysta kopia Nowego Jorku. Manka wie, bo Manka cpie.
   Moze zimne oklady na pusty amerynsky dekiel Manki przyniosa nam ulge od jej ryczacej glupoty.

   Kielczanie - jak mozna bylo na takie ulomne umyslowo barachlo glosowac? Co ta ciota robi w Sejmie? Pieprzy nic nie wnoszace dyrdymaly o Suchedniowie, Pacanowie i kasuje za to ciezka kase z waszych podatkow!
   • Gość: rafa Zuba mówi prawdę, a Ty jesteś zwykły cham IP: *.adsl.inetia.pl 27.07.12, 21:54
    Koleś, czep sie lepiej tramwaju w swojej rodzinnej wiosce.
    Nie masz pojęcia, o czym piszesz. Akurat o tym (nietypowym) układzie urbanistycznym Suchedniowa to już wspominało wielu architektów, a po nich i dziennikarzy. Po raz pierwszy chyba K. Kąkolewski kilka dziesiątek lat temu, po nim wielu innych. To jest pewna ciekawostka i niewątpliwie prawda, nie ma w regionie miasta o podobnym układzie ulic. Zresztą ten układ (obecnie nieco uszkodzony, w ostatnich latach) wpisany był do rejestru zabytków.
    A co do wystąpień z okazji jubileuszu miasta, z którego się pochodzi... Sądzę, że każdy poseł korzysta z okazji do zareklamowania swojego regionu. Zajrzyj na stronę Sejmu, to zobaczysz - z takiej możliwości korzystają posłowie ze wszystkich ugrupowań. Tylko czasu na podobne wystąpienia mało, bo zaledwie 3 minuty - pewnie dlatego posłanka rozbiła wystąpienia na dwa razy.
  • apolis Czy posłanka Zuba łamie prawo...? 27.07.12, 22:31
   To tak a`propos posłanki Zuby... Ponad rok temu na uroczystościach w Michniowie posłanka M. Zuba oświadczyła publicznie, że "partia rządząca jest powiązana z biznesem narkotykowym". Chciałbym wiedzieć, czy pani poseł złożyła wreszcie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, czyli czy wypełniła obowiązek spoczywający na każdym obywatelu (art. 304 § 1 k.p.k.), a na parlamentarzyście z partii mającej w nazwie "prawo" i "sprawiedliwość" w szczególności. Czy też może pani poseł nie dopełniła prawnego obowiązku - ale wtedy możliwości są dwie: albo w głębokim poważaniu ma prawo i sprawiedliwość (tym razem bez cudzysłowu), albo pani poseł gada, co jej ślina na język przyniesie. Jednak w tym drugim przypadku nie wiem, co kierowało dziennikarzami opisującymi wynurzenia M. Zuby, tym bardziej że nie była to notka w rubryce "Z magla"...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka