Dodaj do ulubionych

Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w...

02.11.12, 09:18
Przechodzi ludzkie pojęcie !!! Te czarne knury okradają polskie społeczeństwo na grube miliardy i mają jeszcze czelność wypowiadać się na temat moralności.
Obserwuj wątek
  • Gość: Wózkowy Dwa wózki z TESCO na ul Starodomaszowskiej IP: *.centertel.pl 02.11.12, 09:35
   A ją się pytam kiedy pracownicy TESCO zabiorą te dwa wózki koszyki zaparkowane na ul.Starodomaszowskiej?
   • atomm Co za obciach miec takiego biskupa 02.11.12, 13:08
    Ryczan wez juz lepiej nic nie mow...
    • krzych.korab Ten biskup to dureń. Biblia ustala jasne kryteria, 02.11.12, 15:27
     kto może zostać biskupem. Paweł pisze:
     1 Tymoteusz
     3,1 Prawdziwa to mowa: Kto o biskupstwo się ubiega, pięknej pracy pragnie.
     3,2 Biskup zaś ma być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, umiarkowany, przyzwoity, gościnny, dobry nauczyciel,
     3,3 nie oddający się pijaństwu, nie zadzierzysty, lecz łagodny, nie swarliwy, nie chciwy na grosz,
     3,4 który by własnym domem dobrze zarządzał, dzieci trzymał w posłuszeństwie i wszelkiej uczciwości,
     3,5 Bo jeżeli ktoś nie potrafi własnym domem zarządzać, jakże będzie mógł mieć na pieczy kościół boży?
     Znaczy żaden z naszych biskupów się nie nadaje.
     • Gość: żona Re: Ten biskup to dureń. Biblia ustala jasne kryt IP: *.as13285.net 03.11.12, 10:04
      > Znaczy żaden z naszych biskupów się nie nadaje.

      Nie zupełnie, po prostu żaden z nich Nie Powinen być biskupem, nie spełniają kryteriów o żonie i dzieciach, oczywiście.
    • dejtrejder Re: To wyjątkowa gnida... 02.11.12, 17:47
     Jeśli mowa o zarabianiu to przestań brać kasę z budżetu państwa świnio. Niech cię dewoty z wypranymi mózgami utrzymują ze składek.
    • Gość: rajbrocki Re: Co za obciach miec takiego biskupa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.12, 09:36
     Obciach, to fakt. Najwyższy zatem czas zastanowić się publicznie, jak tego głupka przepędzić z Kielc, co by już dłużej nas nie ośmieszał. Kielczanie nie są przecież tak głupi jak on. A może wezwać B 16, by sobie zabrał toto ścierwo do Watykaniku?
   • Gość: Tesko Re: Dwa wózki z TESCO na ul Starodomaszowskiej IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 18:15
    wózki już na parkingu pod Tesco!
    Dzięki za czujność i info!
    Przy najbliższych zakupach 15% zniżki przy kasie na hasło "wózek "
  • Gość: no comment Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 09:39
   " Tomek - mówię do Terlikowskiego - wisisz nam kupę kasy. 30 tys. euro, które zapłaciliśmy jako zadośćuczynienie dla Agaty, 15 tys. euro dla jej mamy i 16 tys. zwrotu kosztów postępowania. Razem 61 tys. euro. Tak orzekł Europejski Trybunał Praw Człowieka.
   Tyle mamy zapłacić z naszych podatków za naruszenie praw dziewczyny, której w 2008 r. chciałeś uniemożliwić przeprowadzenie legalnej aborcji. Po obecnym kursie (4,13 zł za euro) wychodzi jakieś 250 tys. zł.. Ćwierć bańki. Oddasz nam? No jasne, że Ty. A kto inny? To przecież internetowe forum Twojej "Frondy" posłużyło jako skrzynka kontaktowa dla katolickich fanatyków, którzy tu właśnie skrzykiwali się, by nękać i zastraszać biedną nastolatkę. Antyaborcyjne bojówki podążały w ślad za dziewczyną, wywierając na nią i na lekarzy brutalną presję, by uniemożliwić dokonanie legalnego zabiegu. W Haszkowskim "Dobrym wojaku Szwejku" pojawia się postać szalonego generała, który informuje swoich żołnierzy, że szczegółowe rozkazy operacyjne zostaną opublikowane w gazetach. Haszek to wymyślił jako absurdalny żart, a Ty to zrealizowałeś na poważnie, przekształcając forum "Frondy" w operacyjny biuletyn komanda fanatyków. W pewnym momencie pojawiło się tu nawet prawdziwe nazwisko tej dziewczyny (bo przecież "Agata" to pseudonim).

   A po całej awanturze miałeś jeszcze czelność wydać książkę "Agata. Anatomia manipulacji", z której treści wynika, że nie tylko niczego nie żałujesz, ale jesteś z siebie bardzo zadowolony.

   No, dobrze, przyznaję, że władze państwa też nie są bez winy. Nie umiały udzielić dziewczynie skutecznego wsparcia i obronić jej przed Wami. Wiele dni upłynęło, zanim wreszcie zmobilizowały się do działania i zapewniły jej ochronę, tak by mogła korzystać z przysługujących jej praw. Ale nawet wówczas musiała to robić jak ścigane, zaszczute zwierzę, pozbawiona godności, ukradkiem wywieziona na drugi koniec Polski. Jak człowiek, który musi się ukrywać, bo poluje na niego mafia."

   Więcej... wyborcza.pl/1,75968,12783517,Terlikowski__oddaj_kase_.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#ixzz2B3Jgq3Yv
   • Gość: no comment Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 09:41
    "VI Dni Kultury Chrześcijańskiej w Jędrzejowie trwają od 13 do 30 listopada. Wypełniają je koncerty muzyczne, wystawy - głównie lokalnych twórców oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, w tym ze znanymi z telewizji i mediów ogólnopolskich. Gościem Dni był m.in. Przemysław Babiarz, znany sportowy dziennikarz telewizyjny, a 30 listopada do Jędrzejowa przyjedzie publicysta Tomasz Terlikowski. Dla najmłodszych dwa spektakle wystawi teatrzyk Art – Re z Krakowa.

    Organizatorami Dni jest Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Trójcy Świętej w Jędrzejowie. Impreza odbywa się z wykorzystaniem funduszy unijnych."

    ekai.pl/diecezje/kielecka/x48475/bycie-katolikiem-to-powod-do-dumy/
    • krzych.korab Terlikowski chrzścijaninem ? nie obrażaj wyznawców 03.11.12, 05:58
     wiary chrześcijańskiej. Ten katolik popełniający grzechy główne nie może być miły Jezusowi który nauczał - Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli ; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie. Ewangelia według św. Mateusza "Czystość zamiarów"
    • Gość: Szaran Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.12, 11:08
     babiarz, a co to za monstrum? i za jaką kasę?
   • Gość: przeczytaj Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.12, 09:56
    Terlikowski odpisał, że oda kasę, jeśli Maziarski (autor) przywróci dziecku życie: www.fronda.pl/a/terlikowski-maziarski-oddam-kase-jesli-ty-oddasz-dziecku-zycie,23278.html
    a tu "Agata" wyznaje: maleństwo nie poczęło się z gwałtu, ale dlatego, iż „Krzyś nie lubi używać gumek”: gosc.pl/doc/1347302.Agata-nie-chciala-aborcji
    • bodora73 Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała 04.11.12, 15:35
     Maluczko, a pan Terlikowski i jego mocodawcy oglosza wszem i wobec, iz 14-letnia Agata nie zostala zgwalcona ale zaszla w ciaze za sprawa tzw. ducha sw. W takim razie kilkadziesiat tysiecy euro naleza sie kk.
  • Gość: lkl Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 09:43
   wstrząsające jest to że ksiądz biskup nie zaofiarował daleko idącej pomocy finansowej dla wyżej wymienionych. Można też było adoptować ( chociażby "platonicznie")wyżej wymienione dziecko i ponosić wszelkie trudy związane z jego wychowaniem. Wtedy można byłoby pouczać. A tak to my wszyscy płacimy za to,że władza łamie przepisy prawa w obawie przed gniewem jedynie słusznej idei.
   • Gość: no comment Terlikowski za unijne IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 09:59
    "Spotkanie z aktorką poprowadziła Karolina Jarosz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z parafii Trójcy Świętej w Jędrzejowie."

    Organizatorami Dni jest Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii Trójcy Świętej w Jędrzejowie. Impreza odbywa się z wykorzystaniem funduszy unijnych."

    www.fronda.pl/a/kozuchowska-aniol-panski-jest-moja-ulubiona-modlitwa,16028.html
    "Karolina Jarosz Z-ca Kierownika Biura PO KL - Kierownik Działu Strategii"
    www.pokl.sbrr.pl/asp/pl_start.asp?typ=36&menu=30&akcja=lista&strona=1
    Czy ŚBRR to skrót od "Świętokrzyskie Biuro Rozwoju Religijnego"? Sądzę, że UE byłaby zachwycona, że płaci za takie wystąpienia z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

  • plantin Biskup Ryczan bezczelnie zarzuca tej dziewczynie 02.11.12, 09:52
   niskie pobudki i chęć zarobkowania na gwałcie ?! Nie dość że została zgwałcona, nie dość że wbrew prawu odmawiano jej aborcji, nie dość że prześladowali ją bezwzględni polscy fanatycy religijni to jeszcze teraz, gdy potwierdzono jej racje - purpurat zarzuca jej chęć zarobkowania w ten sposób ?! To skandal ! Może znajdzie się odważny prawnik, który oskarży P. Ryczana o naruszenie dóbr osobistych tej kobiety ?
   • lumpior Miało być orędzie i było. 02.11.12, 09:58
    kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,12757583,Przed_Swietem_Zmarlych__Oredzie_dla_Kielc__msze_i.html //
   • Gość: Dorn Re: Biskup Ryczan bezczelnie zarzuca tej dziewczy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.12, 10:02
    Jak polskie prawo sznuje książe kościoła ?Dał nam owieczkom sygnał iz my tez tak mamy postepować ! Jest " przekaznikiem" woli bożej na naszym terenie !
    I tak sie toczy zycie katolika i mohera az do ...... !Pozostaje tylko swieczka na gobie
   • Gość: nie- dla- tortur Re: nie ma prawników-samobójców IP: *.as13285.net 03.11.12, 10:20
    w Polsce nie ma prawników-samobójców, dlatego po Sprawiedliwość Kobiety pojechały do innego Państwa.

    Wygrały, co było oczywiste, ale najlepsze jest nagłośnienie tego w zagranicznych mediach. Po takich wiadomościach normalni ludzie przecierają oczy ze zdumienia, że w środku Europy, publicznie szkaluje i poniża się Kobiety domagające się swoich Praw Obywatelskich. Należy również nagłaśniać za granicą wypowiedzi takich jak Ryczan i poplecznicy, niech ludzie uświadomią sobie co to za jedni.
    I pomyśleć, że nawiedzeńcy straszą Polki/Polaków islamem, komunizmem i jakimś tam innym neobolszewizmem, a katolicyzm ma niby być ostoją pokoju, miłości i tolerancji?

   • Gość: Tv Re: Biskup Ryczan bezczelnie zarzuca tej dziewczy IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.12, 16:01
    Ty chyba wiadomosci czerpiesz wylacznie z TVN, bo zupenie nie znasz sytuacji, tam nie bylo zadnego gwaltu. Poznaj prawde a dopiero potem zabieraj glos, nie powielaj glupoty za innymi.
  • szymwil Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 09:57
   Wstrząsająca to jest wypowiedź tego człowieka. Taki polski talib. Brak słów, pod względem etycznym i moralnym dno, dno i jeszcze raz dno. Pomijając już chęć łożenia na dziecko, czy ten fanatyk zdaje sobie sprawę, czym to dziecko będzie dla tej nastolatki? Dożywotnią traumą i codziennymi koszmarami sennymi. I wszystko dlatego, że kilku moherów z władzą odmówiło usunięcia paru komórek z ciała dziewczyny.
   • Gość: cd Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.12, 10:20
    wstrzasajace to jest brak szacunku do prawa
    jak im sie te prawo nie podoba to niech go zmienia
    prawo oznacza cywilizacje - jezeli nie sznuje sie prawa a uzywa innych miernikow - to nie mozna mowic o cywilizacji, demokracji itd
    tam gdzie nie funkcjonuje prawo nie ma cywilizacji - i trzeba po prostu stad wyjechac - bo to jest po prostu niebezpieczny kraj
    • Gość: joanna Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.12, 10:40
     Spasione bydlę. Jak człowiek może powiedzieć, że ktoś, kto został tak bardzo skrzywdzony, z piętnem na całe życie, zrobił to dla kasy. Jak może coś takiego powiedzieć ksiądz. Biskup. Jesteś zerem Ryczan.
     • Gość: cd Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.12, 11:48
      oni w upadlaniu ludzi maja spore doswiadczenie - na kolana chamy - to kregoslup ich polityki
      i stale wzbudzanie poczucia winny - od grzechu pierworodnego poczawszy
      ludzkosc wbrew ich poczynaiom dobila sie praworzadnosci i demokracji - czyli czegos co im bardzo zawsze przeszkadzalo w tym upadlaniu ludzi
      powtarzam jak im sie prawo nie podoba - niech je zmienia - od tego jest parlament - niech to zrobia
      jawne nawolywanie kleru do nie szanowania prawa, lamanie Konstytucji RP podmywa fundamenty panstwa
      robia to od zawsze - w Polsce zwlaszcza to jest widoczne gdzie Kosciol i Partie wszelkie zawsze byly nad interesem Res Publica
      stad Panstwo Polskie to jest twor okresowy - raz jest raz go nie a - a Kosciol I Partie maja sie coraz lepiej
      wiedzial o tym juz Kosciuszko - i napisal w memoriale z 1812 roku = ale o tym malo kto wie - a wszyskich przekonano jak to Kosciol sie bil - jak wspieral Konstytucje 3 maja - niesamowity propagandowy sukces i nieprawdopodobne zaklamanie
      ale biskup wie do kogo mowi - wie ze tlum i czern uwielbia takie rzeczy
      i nie znajdzie sie jeden odwazny polityk ktory powie DOSC - nie ma mowy - Polska to kraj tchorzy i hipokrytow
   • Gość: rrr Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.nowysacz.vectranet.pl 02.11.12, 22:27
    Szkoda ze sie nieda zaplodnic gwaltem biskupa:P ciekawe czy by sie tez tak chetnie wypowiadal , dno w tym kraju to nisko, ale ten puka w nie od spodu...
  • adam1930 Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 10:39
   Co za wstyd, w Święto Zmarłych, w dzień tak ważny,rodzinny, chrzanić takie prowokacyjne pierdoły na cmentarzu. Zapraszam do zapoznania się z doskonałym rozwiązaniem, jakim jest apostazja.
  • pindrals to chore 02.11.12, 10:45
   Słowa biskupa są wyjątkowo skandaliczne. Zgwałcona nieletnia, której nikt nie chciał pomóc, teraz dostała należne odszkodowanie nie z Polski, lecz z Unii Europejskiej. I jeszcze ktoś ma czelność się odzywać? Gdzie był biskup, gdy dziecko cierpiało bez pomocy? Teraz za to oskarża zgwałcone dziecko w taki plugawy sposób.
   • Gość: Blekota Aborcja to grzech IP: *.centertel.pl 02.11.12, 11:03
    Ludzie opamietajcie się! Aborcja to jest zabicie nienarodzonego człowieka ! Jest tyle par które nie mogą doczekać się własnego dziecka i czekają na adopcję także i takich dzieci! Opamietajcie się! Może o tym jeszcze do TVN-u doniesiecie że Biskup tak powiedział ?! W końcu Biskupów nam zbraknie. A to jeden doniósł że po pijanemu w latarnię udezyl a teraz macie następną "aferę "!
    • Gość: gij Re: Aborcja to grzech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.12, 11:22


     Owszem aborcja to zabicie dziecka, ale to jest wybór sumienia tej dziewczyny, i w żaden sposób nie usprawiedliwia to tak plugawych słów jakie padły pod adresem tej dziewczyny.
    • Gość: mke Re: Aborcja to grzech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 15:14
     Nie bój się, nie zabraknie biskupów, przecież molestantowi Paetzowi i ubeckiemu konfidentowi Wielgusowi włos z głowy nie spadł.
     • Gość: mklik Re: Aborcja to grzech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 21:26
      To co powiedział niejaki Ryczan (nie zasługuje na miano ludzkie) skutkować będzie odpowiedzialnością przed sądem . Mam nadzieję , że znajdzie się jakiś odważny prawnik który się tej sprawy podejmie . Nie ma innego sposobu na tę zarazę ...
    • Gość: gość Re: Aborcja to grzech IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 16:08
     Gość portalu: Blekota napisał(a):

     Jes
     > t tyle par które nie mogą doczekać się własnego dziecka i czekają na adopcję ta
     > kże i takich dzieci! Opamietajcie się!
     to niech ci czekający urodzą sobie własną d..ą a nie wysługują się cudzym ciałem. Proste, uczciwe i moralne.
     • Gość: Gosc Re: Aborcja to grzech IP: *.adsl.inetia.pl 03.11.12, 15:57
      Do gosc :A twoja bezradnosc umyslowa nie ma granic
    • Gość: gość Re: Aborcja to grzech IP: 212.118.224.* 02.11.12, 16:22
     > W końcu Biskupów nam zbraknie.

     A na co nam banda tych spasionych darmozjadów?
    • sto-szesc Re: Aborcja to grzech 02.11.12, 16:26
     Stańmy w obronie życie niepoczętego!
     • Gość: bleeeeeeee Re: Aborcja to grzech IP: *.as13285.net 03.11.12, 10:41
      tak, zgadzam się i domagam się ustawowego zakazu sprzedaży podpasek, ustawowego zakazu onanizowania się(dotyczy tylko chłopów), ustawowego zakazu mania miesiączki( mandat za niemanie świateł już jest)i ustawowego nakazu owulowania przez 30 dni w miesiącu. Na zużytych podpaskach jest rzeź niewykorzystanych jajeczek. Co za sodoma i gomora.
    • Gość: wawa Re: Aborcja to grzech IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 18:13
     Blekota - bełkota
    • Gość: Alek Kapota Po co nam biskupi? IP: *.31.88.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.12, 21:16
     Gość portalu: Blekota napisał(a):
     > Ludzie opamietajcie się! Aborcja to jest zabicie nienarodzonego człowieka ! Jes
     > t tyle par które nie mogą doczekać się własnego dziecka i czekają na adopcję ta
     > kże i takich dzieci! Opamietajcie się! Może o tym jeszcze do TVN-u doniesiecie
     > że Biskup tak powiedział ?! W końcu Biskupów nam zbraknie. A to jeden doniósł ż
     > e po pijanemu w latarnię udezyl a teraz macie następną "aferę "!

     Po co nam biskupi? Starzy kawalerowie narzucają kobietom jak mają postępować ze swoimi brzuchami. To nienormalne. Niech dadzą przykład jak wychowywać niechciane dzieci. Żaden tego nie potrafi. Tak przy okazji; zarodek nie jest człowiekiem. Nie ma mózgu, układu nerwowego, nie przeżyje poza organizmem matki. Jeszcze nie tak dawno kler potępiał leczenie, szczepienia dzieci, bo to jest wbrew woli Boga. Sami z byle sraczką szukają najlepszych klinik, innym tego zabraniają.
    • Gość: zmora A jak sie juz urodzi to mozna zabijac? IP: 101.165.60.* 03.11.12, 07:21
     Balwan jestes.
     • bodora73 Re: A jak sie juz urodzi to mozna zabijac? 04.11.12, 14:08
      Bog zaplac dobry katoliku. Jak i Ty dobrze podziekujesz, to byc moze Twoj bog rozwinie Twoj horyzont maslowy.
    • 111doradca Re: Aborcja to grzech 01.05.13, 07:25
     Co ty pieprzysz. Biskupów nigdy nam nie zabraknie. Księży dobrych, wrażliwych na krzywdę ludzka może zabraknąć, ale nie biskupów.
   • Gość: bzzyk Re: to chore IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 15:21
    Pindrals ciemniaku co ty pleciesz
   • jacuo Re: to chore 02.11.12, 15:43
    1. Dziewczyna nie była zgwałcona
    2. Co ma wspólnego Trybunał Praw Człowieka z Unią ???????????
    3. Odszkodowanie wypłaci Polska

    Nawet leming powinien czasami mysleć, jak pisze, bo się osmiesza ....
    • Gość: asd Re: to chore IP: *.xdsl.centertel.pl 02.11.12, 17:12
     co nic nie zmienia mądralo :]
    • Gość: gość Re: to chore IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 17:31
     Dziewczyna była zgwałcona.
  • Gość: Człowiek Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.ip.netia.com.pl 02.11.12, 10:56
   Co za CHAM!!
   • Gość: Aloro Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.centertel.pl 02.11.12, 11:21
    Dlaczego cytujecie tego człowieka i jego wystąpienia.W normalnym, przestrzegającym porządku prawnego Państwie powinien za te swoje liczne wypowiedzi jątrzące i wzywające do niepokoju na tle religijnym być wydalonym z tego kraju.Przecież jest przedstawicielem Państwa Watykan i Watykan ponosi również odpowiedzialność za czyny swoich funkcjonariuszy.Konkordat nie zezwala na tego typu zachowania , a skoro jego zachowanie jest niezgodne z zawarta umową międzynarodową to powinien być wydalony z Polski do Watykanu i odpowiadać w/g prawa watykańskiego,bo jak wiadomo obowiązuje ich immunitet.Czy nie ma w Polsce przełożonych tego człowieka siejącego nienawiść?Ja w każdym razie nie życzę sobie aby prasa upubliczniała tego typu wystąpienia.
    Oburzające jest i to ,że nawet komentuje i podważa wyrok międzynarodowego Trybunału , a jeżeli tak to dlaczego Kościół tak ochoczo korzysta z funduszy UE?
    • lumpior Oto skutki wiary. 02.11.12, 11:25
     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12784142,Pakistan__Rodzice_zamordowali_14_latke_bo_splamila.html? //
     • Gość: icek Re: Oto skutki wiary. IP: *.devs.futuro.pl 02.11.12, 12:15
      Czy można pochwalać morderstwo kogokolwiek, w tym również dziecka nienarodzonego, nawet jeśli poczęte zostało przez gwałt? Morderstwo zawsze jest morderstwem. Jesli ta panienka i jej matka nie chciały tego dziecka, to zamiast je zabijać, po urodzeniu mogły oddać je w szpitalu do adopcji bądź zostawić w Oknie Życia. Czy worek "ojro" otrzymany za morderstwo uciszy ich sumienie na całe życie? "Ojro" się skończy, ale sumienie wcześniej czy później przypomni o morderstwie.

      PS.
      Czy poza krytyką morderczyni własnego dziecka JE nic więcej nie powiedział w czasie homilii? Jak po każdej wypowiedzi JE cytowanej przez gazetę koszerną dla Polaków uaktywnia się wataha wściekłych kundli, szczekających bez opamiętania.
      • Gość: anka Re: Oto skutki wiary. IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 12:23
       Najłatwiej nawracać innych, jeśli nie ma się nic do powiedzenia na dany temat. Byłeś zgwałconą 14-latką? Wiesz, co czuje? Byłeś/jesteś matką takiej nastolatki? Wiesz, co czuje?
       Jak znam życie, jesteś w zaawansowanym wieku moherowym, szalałeś za młodu i niejedno masz na sumieniu, a teraz odczuwasz powołanie, żeby pouczać innych. Zajmij się sobą.

       • Gość: Radek Re: Oto skutki wiary. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 21:30
        A wiesz co czuło usuwane dziecko? Jak się czuło jak umierało? Warto czasem spojrzeć ze strony tych, którzy bronić się nie mogą.
        • martuha Re: Oto skutki wiary. 02.11.12, 22:25
         problem w tym, ze nie kazdy musi widziec te "pare" komorek, jak dziecko. dla Ciebie to czlowiek, dla mnie nie. masz prawo wyrazac swoja opinie, ale karygodne jest robienie nagonki na tego, kto ma inne poglady od Twoich, a to wlasnie biskup uczynil.
         wcale sie nie zdziwie, jak zaraz pod oknami tej biednej dziewczyny zbierze sie tlumek niczym pod oknem Jaruzelskiego w rocznice stanu wojennego. tylko general ma dobra ochrone, a ta biedaczka pewnie bedzie zaszczuta siedziala w domu czekajac az moherom znudzi sie publiczne opluwanie. jeszcze dojdzie do kolejnego nieszczescia.
         • bodora73 Re: Oto skutki wiary. 04.11.12, 13:41
          Ciemny narod kupi wszystko, powiedzial kiedys J. Kurski szukajacy dziadka D. Tuska i mial racje. Jednakze ciemny narod to najpewniejszy orez polskiego kleru, ktory najchetniej znowu zapalilby stosy. Czy ta inaczej myslaca czesc polskiego spoleczenstwa, w tym rownie takie feministki jak Ty, na to pozwola?
        • Gość: gość Re: Oto skutki wiary. IP: *.adsl.inetia.pl 02.11.12, 22:32
         Gość portalu: Radek napisał(a):

         > A wiesz co czuło usuwane dziecko? Jak się czuło jak umierało?
         a wiesz co czuły twoje plemniki gdy spływały w klozecie? wiesz co czuły gdy umierały? Dokładnie tyle samo co usuwany zarodek. Jak widać też należysz do idiotów, którzy wierzą, że zarodek to miniaturka człowieka, który w brzuchu tylko rośnie.

         Warto czasem spoj
         > rzeć ze strony tych, którzy bronić się nie mogą.
         takie patrzenie ze strony plemnika czy zapłodnionej komórki jajowej kwalifikuje się do leczenia psychiatrycznego.
        • sinzapatos Re: Oto skutki wiary. 03.11.12, 00:36
         Tak, czuło, zwłaszcza przed wytworzeniem układu nerwowego. Puknijcie się w durne łby, prawicowe poj.eby, chcące zmuszać zgwałcone 14-latki do porodu.
        • janus-z333 Re: Oto skutki wiary. 03.11.12, 13:34
         A cóż ten zaczątek płodu mógł czuć.Czy ty wogóle myślisz.Ryczan to imbecyl.
        • bodora73 Re: Oto skutki wiary. 04.11.12, 12:29
         A wiesz co czulo dziecko ksiedza, ktore umarlo tylko dlatego, ze ow ksiezulo nie zawiozl swojej rodzacej kochanki do szpitala?!. Ten potwor byl ksiedzem. Jego bracia po fachu zapewne o tym fakcie nie slyszeli. Moze w tym czasie plodzili wlasne?
      • unhappy Re: Oto skutki wiary. 02.11.12, 13:27
       Gość portalu: icek napisał(a):

       > Morderstwo zawsze jest morderstwe
       > m.

       To dlaczego za usunięcie ciąży nie dostaje się dożywocia?
      • Gość: ma_dre Re: Oto skutki wiary. IP: 80.12.110.* 02.11.12, 16:00
       Wez sie icek tak nie ekscytuj. Za pieniadze ksiadz sie modli. Kto jak kto, ale ONI to statnie osoby, ktore powinny wypowiadac sie w temacie. Dzien sadu ostatecznego nadejdzie i dla nich.
    • Gość: zgadzam się Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.dynamic.chello.pl 03.11.12, 06:55
     No właśnie. Skoro biskupowi Lexusowi nie podoba się Unia, to może odda pieniądze, które kuria uzyskała na remont całego kompleksu seminaryjnego? Plus remont małego Watykanu w centrum Kielc?
   • Gość: miomio Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 21:00
    Gdyby tak dziewczyna zechciała go pozwać to chętnie dorzucę się do wynagrodzenia dla adwokata.
    Może gdyby pozywać ich za każdą głupotę, którą wygadują to zamknęli by jadaczki.
    • bodora73 Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała 04.11.12, 12:18
     Moze od Twojej wypowiedzi rozpocznie sie w Polsce cos, co zapoczatkuje powszechny sprzeciw przeciwko rozpasaniu kleru i jego ingerencji w zycie spoleczne obywateli. Byloby idealnie aby powstala spoleczna inicjatywa pod haslem kler do kosciola, zdolna wyrugowac kler z zycia spolecznego. Sadze, iz zebralibysmy na poczatek kilkadziesiat tysiecy czlonkow, a jeszcze wiecej osob wspierajacych. Co sadzisz o tym pomysle?
  • janus-z333 Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 12:35
   Czasami czytam wypowiedzi tego katabana,dzisiejsza dała mi pewność że boga nie ma a ten pan ma pomieszane w głowie.Chciała zarobić,ty obrzydliwy hipokryto.
   • Gość: joleczka Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.bialapodlaska.vectranet.pl 30.04.13, 15:45
    Niestety, chciala zarobić.
  • qwerty.pl Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 13:04
   Niesłychana jest moc Słów Biskupa. Po ich przeczytaniu poczułem silny odruch wymiotny. Serio, o mało komputera nie zanieczyściłem. Pierwszy raz czyjeś czytane słowa uderzyły we mnie z taką potęgą!

   Boże, wybacz mu, albowiem nie wie co czyni (w Twoim imieniu).
  • rita.1 Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 13:23
   Do upadku KK w Polsce nie potrzeba żadnych antyklerykałów, wystarczy kilku podobnych Ryczanowi biskupów. I dlatego niech gada ile wlezie. Im głupiej, tym lepiej.
   • Gość: polskie owieczki Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.12, 13:40
    Będzie tak gadał, jeśli ludzie nie beda na to reagować i stać jak bezwolne barany. Wystarczyłoby parę celnie wymierzonych pomidorów, żeby stracił pewność siebie i arogancję.
  • herrbus Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 13:33
   wstrząsające jest to że banda czarnych knurów wozi się Lexusami, robi imprezy gdzie stoły uginają się od jedzenia i alkoholu, i jeszcze próbuje umoralniać innych. Panie Ryczan daj sobie Pan na wstrzymanie bo dzięki takim jak Pan kościól z roku na rok traci co raz więcej wiernych, ludzie mają Was DOŚĆ tłuste spaślaki.
   • Gość: Gościu Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 03.11.12, 10:03
    AMENT !!!
  • ochujek Biskupowi forsy żal.. 02.11.12, 13:48
   Panie biskup, daj się zgwałcić i sprawę zawlecz do Strasburga. Też dostaniesz ukochanego szmalu. W euro! Służba mamonie wymaga pewnych wyrzeczeń. Trudno, ale nie darmo. Drugie przykazanie wyrzuciliście z Dekalogu dla forsy, więc przeżycie gwałtu to mały pikuś dla faceta. Dzieci z tego nie będzie, takich koszmarów jak ta dziewczynka, nie doświadczysz. Należy pogadać z Dziwiszem. On wie jak forsę grabić. W Krakowie wyrywa co tylko się da, Wojtyłową krew pomnaża i opyla, rozwodnikowi Gudzowatemu umożliwił drugi ślub kościelny, nawet napisał list gratulacyjny odczytany przy tych zaślubinach. Jak znam życie, o Klerykowie znowu będzie głośno w mediach za sprawą tego intelektualisty z leksusa.
   • lumpior Re: Biskupowi forsy żal.. 02.11.12, 14:26
    superauto24.se.pl/galeria/twoj-biskup-jezdzi-limuzyna-za-150-000-zl-zdjecia-czym-jezdza-polscy-biskupi,245777/81284/159944/
  • arahat1 specjalisci od plemnikow i seksu.ciekawe co robia 02.11.12, 15:10
   z pelmnikami jak bija konia na postoju??
  • arahat1 ale z tego co wiem ta pani nie jezdzi po pijaku 02.11.12, 15:12
   a jak pije sok to za swoje ..
  • barba333 Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 15:15
   Tępy ten biskub jak cholera. Przecież zapadły wyroki. To o czym mowa? Czarny biznesmen poucza innych w sprawach biznesu. A czy jest na swiecie gorszy i bardziej paskudny biznes jak zerowanie na milionach biednych ludzi? Co robi własnie kościół KK?
   Kościół nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z BOGIEM. To instytucja nastawiona na zysk i pomnażanie majątku. Podobnie jak inne wielkie koncerny typu Coca Cola, Mc Donald czy Schell. Tylko marketing tutaj jest inny i produkt o charakterze nie materialnym - raczej usługowym. Czy tak trudno poczytać sobie historię kościoła KK? Jak zdobywał władzę, jak zabijał w imię Boga, jak palił na stosach, jak niszczył wolnomyślicielstwo i naukę, jak ukrywał pedofilię i jak otaczał się coraz większym bogactwem. Niezła „religia”. To tyle w temacie.
  • Gość: SWIAT Re: Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała IP: *.pool.mediaWays.net 02.11.12, 15:18
   Zbydlecenie polskiego kosciola katolickiego siega zenitu.
  • dadalsky Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 15:28
   Prosimy również Biskupa Ryczana o komentarz do tej sprawy:

   m.warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,106541,10983522,Ksiadz_podejrzany_o_zwiazek_z_nieletnia_chorzystka.html
  • Gość: qaz To teraz jeszcze o pozwijcie o zniesławienie bis.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.11.12, 15:29
   To teraz jeszcze o pozwijcie o zniesławienie biskupa!
  • 13perun jaki lud taki pasterz 02.11.12, 15:37
   w klerykowie głosują na pis więc lokalny kacyk wie na co może sobie pozwolić
   • framberg Re: Nie obrażaj mnie 02.11.12, 18:26
    To, że mieszkam w Kielcach nie oznacza ani że głosuję na PiSdzielców, ani że popieram tę tłustą pasożytniczą świnię.
    Mam nadzieję, że to polskojęzyczne bydło wywiozą do Watykanu gdzie ich miejsce.

    A co do głosowań - to cała Polska wybrał do sejmu tchórzy, którzy boją się odciąć te czarne hieny od naszych pieniędzy.
    • Gość: perun Re: Nie obrażaj mnie IP: *.kielce.vectranet.pl 03.11.12, 09:24
     Wiem, że parę rozsądnych osób się znajdzie ale jednak kompromitacją dla regionu jest, że np. cała trójka senatorów jest z pisu, w tym jakiś podrzutek z Nowej Huty, który całkiem niedawno był za likwidacją województwa.
  • scythe_sharpening_stone Biskup Ryczan: jestem skur...m w sukience 02.11.12, 15:47
   Szkoda że dobre czasy kiedy biskupi wisieli na szubienicach już minęły.
  • z.wyspy do sądu kiecucha o znieslawienie, i tyle, :) 02.11.12, 15:58
   swoją drogą na miejscu porządnego katolika wstydziłbym się przyznac, że ten aparatczyk mnie reprezentuje. katole? co wy na to? nie wsyd wam?
  • ludpracujacy Jako antyklerykał i ateista 02.11.12, 16:06
   bardzo się cieszę, że polscy katolicy mają i utrzymują ( szkoda tylko, że i częściowo z moich podatków ) takich ryczanów, rydzyków czy innych dziengów. Oni robią wszystko, aby polski katolicyzm w następnym pokoleniu był już tylko niemiłym wspomnieniem i historyczną ciekawostką.
  • sjagoda Biskup Ryczan: Wstrząsające, że matka chciała w... 02.11.12, 16:07
   Przecież to jasne, że księża LUBIĄ DZIECI.......
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka