Dodaj do ulubionych

Położne - szpital na Kościuszki - rzeczowe opinie

07.02.13, 21:22
Proszę o wpisy n/t położnych pracujących na Kościuszki.
W miarę obiektywne opinie, o tym jakie są profesjonalne, jakie mają doswiadczenie, jęsli ktoś coś wie o tym, no i jak podchodzą do rodzących.
Opiszcie Wasze wrażenia, nie tyle z porodu ile własnie z konatktu z położnymi.
Jeśli polecacie - to dlaczego, a jeśli nie polecacie, to tez bym chciała wiedzieć czemu.
Chcę sobie wyrobić rzeczową opinię, wiadomo w jakim celu.
Jeśli możecie, podawajcie imiona, personalia, żebym wiedziała kogo szukać, o kogo pytać. Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
      • Gość: ania Re: Położne - szpital na Kościuszki - rzeczowe op IP: *.dynamic.chello.pl 13.02.13, 01:13
        ciekawe rzeczy opowiadasz, bo ja na forum gazety widziałam wiele wątków o położnych, gdzie z imienia i nazwiska wymieniano położne, i dzielono się opiniami. Mam wrażenie że pracujesz w tym szpitalu. Samo-lajkowanie. "są mega profesjonalne" ?? hmmmm czyżby pan ordynator, czy jakaś obrazona położna się tu wypowiadała ? położne jakie są - każdy widzi. I wie. Ta co rodziła na Kościuszki moze się wypowiadać. Taka wypowiedź że "wszystkie" połozne są świetne w tym szpitalu, to od razu naprowadza na kogoś stamtąd. Bo niby jak rodząca ma sprawdzić te "wszystkie" ? ma do czynienia zwykle z jedną. Dla kobiety poród może byc piękny a moze byc i traumą. W dużej mierze dzięki połoznej właśnie. Ja mam stamtąd niemiłe wspomnienie z wyniosła i odpychajaca babą. Nigdy więcej, mimo ze troche czasu upłynęło od porodu. Wysoka, z zadartym nosem, dagmara czy daria, jakoś tak. I guzik mnie obchodzą dane osobowe. Za to przyjaciółka z jakaś panią Anią kowalczuk miała przyjemnosć, załuję ze nie ja. Słyszałam tez o nazwisku Zawierucha, ale pewna nie ejstem, tak wiec nie bedzie to obszerna opinia. Nie trolluj czlowieku w postach o swoim miejscu pracy, bo śmiech ogarnia. Minęły czasy niemiłych położnych ? :-) niemili ludzie będa zawsze, bez względu na czasy i miejsce pracy. Służba zdrowia częstokroć odnosi się "z góry' do szaraków. Chyba ze się jest znajomkiem. Jak sie dowiem o przyjaznych położnych stamtąd to napisze, albo namówię żeby napisał. O tej na którą trafilam - nie warto. Powodzenia i zdrowia życzę.
        • Gość: Katarzyna Re: Położne - szpital na Kościuszki - rzeczowe op IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.13, 15:04
          Sądze, że powinien być jakiś ranking położnych, lekarzy. Niby takowe są, i nigdy nie będa do końca obiektywne; ktoś patrzy przez pryzmat własnych doświadczeń, bądź dlatego, ze lubi swoją "znajomą" połozną. Niemniej jednak powinno sie mówić o tych dobrych, z powołania, jak i o tych co sa zwykłymi robolami (sorry) i odwalają etacik, bez zaangażowania i współczucia. Po to się niby szkolą, zeby POMAGAĆ. A jaka to pokoc, jak pomocne są tylko dla swoich, bądx opłaconych. 3 razy rodziłam, i trzy razy mogę powiedzieć, że gdyby nie szkoła rodzenia, to ciężko by było. Powiedziałam ze w łapę nie dam, nie dałam i co tu dużo mówić, cierpiałam więcej, niz to było konieczne. Zastanawia, zdumiewa i smuci fakt że KOBIETA DLA KOBIETY moze być tak podła (nierzadko prostacka i wulgarna). A jednak. O baaaaardzo niewielu położnych można powiedzieć ze są DOBRYMI ludźmi dla rodzących. Edukacja, szkolenia, podnoszenie kwalifikacji - nic tu nie zmienia. Albo sie jest człowiekiem, albo nie. Niewazne w jakich czasach, w jakim szpitalu, po jakich szkołach. Nie każda położna to Jeanette Kalyta, prawda ? Teraz to niestety one są dobre dla tych dla których mają być dobre, wiedzą dobrze dla których. A reszta motłochu niech sie buja. O powołaniu do tego zawodu - nie można mówić. W zaniku. Ranking powinien być, i powinny wystawiać go mamy, które rodziły w tym szpitalu (lub innym). Na markę się pracuje. Tylko gdzie, na jakiej stronie to oceniać ? O wspomnianych położnych coś słyszałam, obiło mi się o uszy, ja mam o innych (znanych z autopsji, też swoje zdanie, i jak na razie mówię to zdanie ciężarnych koleżankom. Żeby się przypadkiem pod ten adres nie udały. Będzie jakaś strona, chętnie wyrażę swoją opinię, imiennie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka