Dodaj do ulubionych

szukam darczyńców i wsparcia finansowego

22.02.17, 07:01
Pilnie szukam wsparcia
Proszę was o pomoc finansową

Chciałabym prosić o pomoc finansową,od osób którzy by dobrowolnie mi mogły wesprzeć dowolną kwotą.każda złotówka się liczy ponieważ mam problemy finansowe gdyż znalazłam się ciężkiej sytuacji materialne-finansowej i sytuacja jest bardzo zła gdyż padłam pętlę kredytów i nie radzę sobie z nimi... Gdyż musiałam kupić dom bo nie miałam gdzie mieszkać ale po kupieniu domu okazało się że ma wiele wad bo potrzebuje kapitalnego remontu gdyż ledwo ten dom stoi i obawiam się o moje życie i mojej córki bo może każdej chwili się zawalić na nasze głowy. Warunki w domu są bardzo niekorzystne gdyż kilkarazy ten dom został zalany przez powódź i jest wiele wilgoci, podłogi są kiepskie,tynk z ścian się sypie..nie stać mnie jest na remont domu gdyż ledwo wystarcza na życie.. Moja córka jest niepełnosprawna i chora potrzebuje stałej opieki lekarza i lepszych warunków a ja sama od kilku lat choruje na serce i na ciśnienie i sama potrzebuje stałej opieki lekarza i pieniędzy na leczenie moje i mojej córki..chce kupić dom lub go wyremontować i potrzebuje sporej sumy pieniędzy by poprawić warunki mieszkalne dla mnie i mojej córki. Ale czy znajdzie się ktoś kto by mi pomógł i dobrowolnie wesprzeć każda kwotą dzięki której ja i moja córce bezpiecznie żyć z domu który nie zawali się na głowę i nie zagrozi życiu mnie i mojego dziecka??? Jeśli znajdzie się ktoś o dobrym sercu który ofiaruje każdą złotówkę lub kwotę i pomoże przy remoncie domu lub jego kupnie byśmy mogli bezpiecznie żyć nie obawiając się o jutro byłambym bardzo wdzięczna... Ja błagam o pomoc finansowe gdyż brakuje mi pieniędzy na remont domu,jedzenie i leki, każdy grosz i każda kwota się liczy... Nie bądźcie obojętni.. Proszę was.. Pomóżcie mi... Pozostawiam tutaj kontakt do mnie

anna.molon56@gmail.com

Moje konto bankowe

21 9093 1033 3005 0510 9501 0001
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka