Dodaj do ulubionych

Tydzień w Koszykarskiej Amatorskiej Lidze Firm

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.05, 00:15
To co pisze moze nie ma juz zwiazku z meczami opisabymi w powyzszym atykule...ale...z meczem pitakowym z dnia 04.02.2005 gdzie spotkal sie CKM z Lyovitem (drużyna organziatorów KALF). Ku mojemu zdziwieniu w druzynie Lyovitu wystapil ukarany w poprzednim spotkaniu dwoma (!!!!) przewinieniami technicznymi ROBERT KAJDA tlumaczac sie tym ze jest organizatorem i jemu wolno...natomiast jego kolega Pan Zarntol tlumaczyl ze to czy ktos ma byc odsuniety od nastepnego meczu (tak stanowi regulamin KALF) decyduje waga przewinienia technicznego...i odziwo Pan Kajda jest do tej pory jedynym zawodnikiem ktory nie pauzowal zadnego meczu mimo tego iz trzykrotnie byl karany tzw. dachem...Dla mnie jest tylko i wylacznie przyklad snobizmu i wywyzszania sie ponad reszte...w koncu wszystkich powinny obowiazywac takie same zasady ale widac ze na uklady nie ma rady....Mam jeszcze jedna osobista dygresje od dzisiaj wolno wszystkim zawodnikom pyskowac i krytykowac decyzje sedziow bez wiekszych konsekwencji no oprocz tego ze w meczu zostanie ukarany przewinieniem technicznym...
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka