Dodaj do ulubionych

TVP 3 Kielce patrze i płaczę

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.06, 20:30
hmmm od kiedy to w Kielcach jest ulica Śniadeckiego (chyba Śniadeckich)? Na
Boga, czy ktos nadzoruje prace tych telewizyjnych reporterow, ja rozumiem, ze
można czegoś niewiedziec, ale być na miejscu i nie spojrzeć na tabliczkę z
nazwa ulicy???

Rozumiem tez, ze pani Dziewieckiej nie chce sie pracowac w terenie i z
lenistwa nagrywa "stand up" tuz przed redakcja, no ale odrobina
profesjonalizmu tez by sie przydala. Polecam Fakty w TVNie lub Wiadomosci w
TVP1 :)))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: Kielczanin Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.06, 15:52
      LUDZIE. DAJCIE SE NA WSTRZYMANIE. NIE MOŻNA ICH PORÓWNYWAC DO KRAKOWA CZY WAWY
      CZY INNYCH ODDZIAŁÓW> PRZECIEZ KIELCE ISTNIEJĄ DOPIERO NIECALE POLROKU JAKO
      SAMODZIELNY OŚRODEK!!! Oczywiscie zgadzam sie, ze takie cos jak Skocznia w
      Tumlinie czy Miod pszczeli nie są dobrym pomyslem, czy tak jak ktos napisalem o
      bledzie ze śniadeckich, ale dajcie im troche czasu. Ja im dddalem, nie
      krytykuję i mam nadzieję, że z miesiąca na miesiąc będzie LEPIEJ!!!

Nie przekreslajmy ich już teraz.
    • Gość: osse Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.pu.kielce.pl 27.02.06, 10:35
      Kielecka TV3 jest po prostu genialna, ino inaczej.
      Zastrzelili mnie niedawno, gdy pokazali sztuczne oddychanie na hali sportowej,
      raczej pokazy sztucznego oddychania. Wtedy puścili fragment wypowiedzi mojego
      znajomego... mówił, że on kiedyś to już COŚ TAKIEGO widział... jak chodził na
      siatkówkę... a to dobrze że widział chociaż, a nie zapytali czy słyszał co to
      je... ? Nobel w kategorii geniusze inaczej. A propos, ile IQ musiał mieć
      dziennikarz który to puścił na wizji? nic lepszego nie mieli widocznie. Albo
      redaktor nic lepszego nie WIDZIAŁ.
      A już najlepsze było pokazanie pewnego menelika koło sambodromu na
      Sienkiewicza... tak, dziennikarze TV3 powinni dostać jakąś nagroðe.
    • Gość: Gregor Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.06, 18:36
      Co sie ma w tej Telewizji dobrego dziać jak po przyjściu nowego dyrektorka
      odeszlo lub zwolniono większość doświadczonych dziennikarzy i prawie wszystkich
      technicznych. A zatrudniono tych którzy są tańsi i nic nie robią / bo nic nie
      umieją /. Emisję "Informacji" zrobioną przez techników amatorów z Radomia i
      innych miast można było dzisiaj /01.03 /oglądać.Najpierw migało , później
      zgasło, a na końcu pojawiła się "Kronika Mazowiecka". Gratuluję nowemu
      dyrektorowi sukcesów w doborze kadry.
    • Gość: kredka Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.06, 20:45
      Przeczytalam caly watek. Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam tyle bledow. No,
      jak da sie zauwazyc, medrkowanie jest typowe dla ludzi, ktorzy sami dlubia w
      nosie i niewiele soba reprezentuja. Taka kanapowa perspektywa. Ktos kiedys
      powiedzial, ze glupoty ludzkiej trzeba sie bac najbardziej..
      Moze pora zrobic cos samemu i miec odwage pokazac to swiatu.
      Tak sobie mysle, ze konstruktywna krytyka, wskazanie bledow jest nawet pomocne.
      Niestety totalny brak konkretow. Tylko marudzenie. Zrozumiale, kiedy nie ma sie
      swojego zycia, to jad gdzies musi plynac.
      Pozdrawiam pracowitych forumowiczow, dzieki Wam swiat dowiedzial sie prawdy o
      lenistwie kadry TVP3 KIELCE.
      • Gość: M Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.06, 20:05
        Droga kredko!
        Co do błędów, to po pierwsze nie znasz zasad NETYKIETY, że nie wytyka się
        błędów ortograficznych, czy stylistycznych robionych w necie (każdy może je
        robić, nawet TOBIE się zdarza), no a po drugie, to chyba jednak niezbyt
        wnikliwie czytałaś wątek, gdyz konkrety były podawane

1. nieodpowiednia intonacja czytającej wiadomości
        2. notoryczne powtórki nic nie znaczących impresji :D
        3. i co wynika z tego - brak programów naprawdę ciekawych

No cóż, jeśli Tobie się podoba to co proponuje TVP3 to gratuluję "świadomości"
        i małych wymagań. Zaoewne dobrze Ci z tym i bardzo dobrze.
        I wybacz, ale każdy ma swoje życie, i nie sądzę, by forum było
        miejscem "odreagowywania".

Pozdr.
        • Gość: ptasia grypa Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.eranet.pl 02.03.06, 16:32
          Zobaczcie ile osób ze starej gwardii zostało , nowy dyrektorek przykręcił kaskę
          i towarzystwo samo się pozwalniało , a na ich miejsce swoich , cienkich ale
          swoich. zwolnić dyrektorka , niech wraca z powrotem do
          krakowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
          • Gość: darek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 83.238.121.* 02.03.06, 16:37
            Z tego wynika,że mimo niezależności TVP3Kielce,Kraków nadal łapę na Kielcach
            trzyma i robi to celowo,aby zdeprecjonować sens istnienia takiej telewizji/to
            moja taka teoria spiskowa/,czy w koncu szefem TVP3Kielce nie mógłby być ktoś
            nie związany z Krakowem?Czy jest jakieś ciało nadrzędne,oceniajace poziom
            merytoryczny TVP3Kielce?Co z radą programową?Do niedawna chyba była w
            Krakowie,ale może się mylę?
              • Gość: Amelia Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.eranet.pl 02.03.06, 17:40
                Kochani jak możecie "sr.. w swoje gniazdo" jeśli wam się nie podoba TVP3 to
                pooglądajcie sobie TTK tam aż tryska profesjonalizmem ha ha.
                Zrozumcie,że tu mamy tylko oddział TVP ,dwa wejścia antenowe.To nie jest cały
                blok ,który leci przez cały dzień.Nie pracuje sztab ludzi.Jest masa starych
                sprzętów podejrzewam ,że zabytków których pozbył się Kraków i trzeba na nich
                pracować.Większość robi co może ale jest kilka rodzynków, którzy brali by tylko
                kasę za siedzenie i pierdzenie w stołek.
                • Gość: michal Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.06, 17:54
                  zgadzam się, ale kielce mają wiecej niz dwa wejscia antenowe

7.45 - 8.30, w ktorym miedzy innymi poranne informacje, 7 minut itp

ok 16 kilkadziesiat minut (z informacjami flesz)

18.18-30 pasmo wspolne z dwojką

18.30 - 20 kolejne pasmo, ktorego nie mają czym zapelnic wiec dają warszawe

no i wejscie o 21:45

dodatkowo w weekendy bylo kiedys jakies wejscie ok 13.
                    • Gość: darek Re: do gazety IP: 83.238.121.* 02.03.06, 19:08
                      Sonda bedzie niereprezentatywna, gdyż TVP3Kielce odbierana jest na regionalnej
                      trójce i dwójce dla całęgo regionu tylko w porze nadawania informacji,potem
                      jest tylko dostępna w promieniu 20km od Kielc w programie regionalnym.Dalej nie
                      gdyż nie ma nadajnika duzej mocy dla trójki.Dla kogo jest ta TV nie wiem?Władze
                      nie robią nic z programem,nie działąją w kierunku zwiększeniu zasięgu w paśmie
                      trójki.Ważne ,że coś powołali,ale reszta już nie ważna.
                      • Gość: Amelia Re: do gazety IP: *.eranet.pl 02.03.06, 20:11
                        Wiecie co to najlepiej będzie jak wystąpicie o usunięcie TVP3 z
                        Kielc.Zostaniecie bez telewizji albo z TTK i powtórkami co godzinę.Czy wtedy
                        będziecie zadowoleni i ustatysfakcjonowani?
                        A może sami popracujecie w TV i nauczycie innych leni pracy i profesjonalizmu
                        co? Marudzić każdy potrafi !!!
    • Gość: fokus pokus Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.filmschool.lodz.pl / 212.191.6.* 09.03.06, 11:09
      Wydaje mi sie ze jednym z zasadniczych problemow sytuacyjnych kieleckiego o/TVP
      jest brak zasiegu na cale wojewodztwo ktore mam nadzieje bedzie nadal istnialo.
      Dlaczego do tej pory nikt z kierownictwa nie przyczynil sie do zwiekszenia
      obszaru nadawania. Przeciez wszystko polega na rozmowie i uzyskaniu kompromisu.
      Brak jest checi czy moze ktos boi sie podjac jakakolwiek decyzje w tej sprawie.
      Odbieranie TVP3 Kielce w programie drugim o 18 jest malo atrakcyjne dla
      reklamodawcow i niestety malo tego czasu jest dla emitowania programow z
      regionu.
      Napewno znajda sie osoby ktore maja ciekawe pomysly i znaja sie na pracy w
      telewizji. Trzeba tylko checi o motywacji. Tu nie koniecznie na pierwszym
      miejscu stawialabym pieniadze(choc jest to istotna rzecz) ale tworczosc. Praca
      w telewizji jest praca dla widza. Nie jest to fabryka gwozdzi ani sklep z
      pieczywem. Wydaje mi sie ze to moze uzdrowic nowopowstaly osrodek telewizji
      jeszcze publicznej.
      Przy okazji skladam wszystkim mezczyznom wszystkiego najlepszego z okazji ich
      dzisiajszego swieta!!! ;-)
            • Gość: darek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 83.238.121.* 11.03.06, 11:45
              Wejdźcie na forum Lublin i zobaczcie co tam wypisują na temat programów
              lubelskiej TVP3,a oni telewizję swoją mają dużo dłużej i jaki gmach dla niej
              wybudowali wybudowali.I co?A tu raptem kielecka TVP3 raczkuje,ma dopiero
              roczek i 3miesiąc ,małe pomieszczenia w KCKu,stary sprzęt po krakusach,jeszcze
              mało doświadczoną ekipę,a Wy byście chcieli poziomu TVN lub Polsatu,ale tam
              idzie duża kasa i mają doswiadczone wygi.
              P.S Nie mam nic wpólnego z telewizją.
              • Gość: :/ Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:01
                Gość portalu: darek napisał(a):

>I co?A tu raptem kielecka TVP3 raczkuje,ma dopiero
                > roczek i 3miesiąc ,małe pomieszczenia w KCKu,stary sprzęt po krakusach,>jeszcze mało doświadczoną ekipę,a Wy byście chcieli poziomu TVN lub Polsatu,>ale tam idzie duża kasa i mają doswiadczone wygi.

Takie kity wkręcaj swojej babce. Remont siedziby TVP 3 Kielce pochłonał ponad 3 miliony. A TVP istnieje 50 lat a nie od roku i trzech miesięcy. Niech tu zakwaterują na pare miesięcy ekipe z Warszawy, i niech nauczą kielczan jak sie robi telewizje.
    • Gość: SmurfMądrala Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 14:13
      TVP Kielce jest jeszcze na etapie amatorszczyzny.To dopiero skromne,trudne
      początki.Pionierom jest najtrudniej.
      Mimo wielu wad ,bardzo lubię tę telewizję i moje Kielce.
      Jedno i drugie prowincjonalne,tak jak ja.Czy Swiat caly musi być paryski
      lub nowojorski?Przerażająca wizja!
      Moje miasto pięknieje.Leczy się po zaborcach,hitlerowcach i komunistach.
      Regionalna telewizja też się poprawi.Powodzenia.

• Gość: jurek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 82.160.248.* 11.03.06, 17:36
        Amatorszczyzny??? To mało powiedziane!!! Kiedyś to była fajna telewizja,
        jeszcze za czasów Kroniki Świętokrzyskiej, a teraz przerzygane zdjęcia,
        beznajdziejne tematy i same powtórki, pogratulować tylko tym co siędzą na
        stołkach i pod tym się podpisują, a zwłaszcza niejaki marek mikos pomysłodawca
        cyklu awantury i przekładanca... moze lepiej zeby juz nic nie wymyslal
        • Gość: jurek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 82.160.248.* 12.03.06, 00:35
          brawo brawo!!!
          Dzisiejszy program o 18 jeszcze bardziej utwirdzil mnie w "profesjonalizmie"
          pracownikow TVPtrzy Kielce ;-)Mam wyksztalcenie w dziedzinie budowy trolejbusow
          i moim marzeniem od czasow skonczenia zawodowki bylo pracowanie w
          telewizji.Mysle zlozyc tam papiery.
          Ten nowy trend w telewizji Kielce (stopklatka przez jakies trzy minuty i czarny
          ekran i nieodzowne biale poziome pasy) napewno zrobi medialna kariere. Jak nie
          bede tam pracowal to pozwole sobie sprzedac ten pomysl stacjom komercyjnym i
          jeszcze na tym zarobie. Zyskami podziele sie z nasza ukochana telewizja TVPtrzy
          Kielce.Niech Ma...
    • Gość: kredka Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.06, 16:02
      Droga kredko!
      Co do błędów, to po pierwsze nie znasz zasad NETYKIETY, że nie wytyka się
      błędów ortograficznych, czy stylistycznych robionych w necie (każdy może je
      robić, nawet TOBIE się zdarza), no a po drugie, to chyba jednak niezbyt
      wnikliwie czytałaś wątek, gdyz konkrety były podawane

1. nieodpowiednia intonacja czytającej wiadomości
      2. notoryczne powtórki nic nie znaczących impresji :D
      3. i co wynika z tego - brak programów naprawdę ciekawych

No cóż, jeśli Tobie się podoba to co proponuje TVP3 to gratuluję "świadomości"
      i małych wymagań. Zaoewne dobrze Ci z tym i bardzo dobrze.
      I wybacz, ale każdy ma swoje życie, i nie sądzę, by forum było
      miejscem "odreagowywania".

No nie znam tych zasad. Moim zdaniem głupota nie zwalnia od myslenia.
      Ale nie przeszkadzajcie sobie. Niech jad płynie.
      Pozdrawiam.

• Gość: :/ Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.06, 23:02
      Gość portalu: darek napisał(a):

>I co?A tu raptem kielecka TVP3 raczkuje,ma dopiero
      > roczek i 3miesiąc ,małe pomieszczenia w KCKu,stary sprzęt po krakusach,>jeszcze mało doświadczoną ekipę,a Wy byście chcieli poziomu TVN lub Polsatu,>ale tam idzie duża kasa i mają doswiadczone wygi.

Takie kity wkręcaj swojej babce. Remont siedziby TVP 3 Kielce pochłonał ponad 3 miliony. A TVP istnieje 50 lat a nie od roku i trzech miesięcy. Niech tu zakwaterują na pare miesięcy ekipe z Warszawy, i niech nauczą kielczan jak sie robi telewizje...
    • Gość: Nut Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 217.97.137.* 17.03.06, 09:01

Telewizja Kielecka to szczyt amatorszczyzny. Wszystko jest stare i zepsute.
      Dziennikarze to niedouczone studenciaki, które od niedawna mieszkają w KIelcacH
      I UCZĄ się dziennikarstwa. Mnie najbardziej denerwuje reporterka Julia, jak sie
      pojawia na stand upie to wylaczam tv bo az sie boje. A jej czytanie zostawie
      bez komentarza...
      • Gość: sceptyk No właśnie, Kiedy będzie można w końcu coś IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.06, 16:52
        obejrzeć wartosciowego? Chyba za bardzo długo...
        Obecna ekipa TVP3 to istna zbieranina. Zdesperowany poziomem telewizji Mikos
        szuka nowych twarzy, daje szanse nowym, ale nie ma widać nosa do ludzi. Trzeba
        szukać, ale za Boga, na antenę powinno się wpuszczać tych których da się
        słuchac i oglądać, a nie jakieś dziewuszyny, które czytają z kartki przez nos
        jak na patriotycznej akademii szkolnej (patrz niejaka Karolina Kopijkowska).
        Dominik Rakoczy chociaż jest po studiach reporterskich, to jednak za dużo robi
        zapchajdziur na dennym poziomie i zaczyna mu woda sodowa do głowy uderzeć jako
        jedynemu dziennikarzowi z papierami w tym grajdole, kreuje się na wielkiego
        producenta, ale tak naprawdę sam się musi jeszcze wiele nauczyć.
        Show girls malutka Sipa, to żenuła, warsztat najwyżej do telewizji osiedlowej i
        prezencja też. Misio Siwiec, znośny. Sitek-Majewska czasami. Techniczni do
        bani.
        Operatorzy, którzy sądzą, że aby zrobić dobry program o kulturze wystarczy
        mniej kurczowo trzymać kamerę i pozwolić drgać swoim rozdygotanym przez alkohol
        rączkom, to dno.
        Pisać więcej? Nawet juz mi się nie chce...
    • Gość: fokus pokus Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.06, 17:10
      DRAMAT DO POTEGI!!!
      Nie wiem co sie dzieje w tej telewizji ale to co dzieje sie na antenie to
      przechodzi ludzkie pojecie.
      Zwracam sie do Pana Dyrektora Swietokrzyskiego Oddzialu TVP S.A.
      Panie szanowny dyrektorzy mysle ze zdaje sobie pan sprawe z tego jaki pozoiom
      reprezentuje telewizja ktora pan dowodzi. Jezeli nie to niech Pan jeszcze raz
      przeczyta posty ktore sa napisane wyzej. Nie wiem jak Pan sie moze czuc na
      ulicy kiedy obserwuja Pana widzowie. Ja na Pana miejscu spalilbym sie ze
      wstydu. Cos takiego serwowac nam publicznosci??? WSTYD!!!
      Panie Szanowny Dyrektorze Mikos ta talewizja nie jest warta zlamanego grosza z
      abonamentu w tej postaci. Niech Pan wyciagnie wnioski i albo zacznie lepiej
      zarzadzac ta firma albo niech Pan wraca skad Pan przyszedl. Sugeruje to drugie.
      Po prostu nie nadaje sie Pan do kierownictwa telewizja. Prosze wrocic do
      gazetki szkolnej tam jest miejsce dla takich laików.
      Ktos tam poprzednio napisal:
      ...jaki Pan taki kram" i mial racje zgadzam sie w 100 procentach.
      Pozdrawiam Pana i cala zaloge z tego kutra zwanego TVP3 Kielce.
      Zawsze oddany widz.
      • Gość: juras głupie pytanko IP: 82.160.248.* 29.03.06, 15:48
        mam głupie pytanko, może ktoś zna odpowiedź, czy w Kielcach nie ma ludzi na
        tyle kompetentnych, którzy znają region i chca walczyć o dobry poziom tej
        telewizji i znają się na tym, czy musi to być krytyk sztuk teatralnych (tak
        można przeczytać o panu dyrektorze tej stacji w internecie)... na pewno aktorom
        na scenie wszystko przystoi i na scenie wszystko może się dziać, ale nie w tym
        głupim pudełku, które zwią telewizorem i które stoi u kazdego w domu... życie
        to nie teatr, a ja jako widz nie chcę oglądać przebierańców za 1/3 abonamentu
        na kieleckiej antenie
            • Gość: oglądacz czadowe Informacje IP: 82.160.248.* 01.04.06, 13:47
              Gratuluję wczoraj doboru Informacji - powódź, pożar z poprzedniego dnia, dwa
              tematy rolnicze no i oczywiście mecz - to jeszcze ujdzie, ale zapowiedź
              programu rozrywkowego w programie informacyjnym to już szczyt głupoty. To może
              w programie Informacje będziecie widzów zapraszać na wieczorne filmy na jedynce
              lub dwójce? To już u nas na prawdę się nic nie dzieje? Może sprzedajcie to
              Panoramie, żeby o 18.30 dawała zapowiedź kolejnego odcinka M-jak miłość? Może
              zmieńcie tytuł programu na I jak Ignorancje? BRAWO
              • Gość: oj oj Kolejny hit, pogratulować IP: 82.160.248.* 01.04.06, 18:14
                Pogratulować panom i paniom którzy puszczają program informacyjny. Widzieliśmy
                Panią Beatkę nawet z boku, a jak zaczęła czytać to nawet jej zagrali podkładzik
                muzyczny, a po kolejnym hicie znów Pani Beatka najpierw z bliska a potem z
                daleka. Dobrze, że jest taka ładna, ale niestety nie ukryje tego dziadostwa. PS
                Dobrze, że Pani wtedy np nie drapała się po głowie:)
    • Gość: .. Gdzie jest Solarz i Rokita? IP: 82.160.248.* 03.04.06, 10:09
      Z całym szacunkiem dla uroku pięknych Pań na wizji, ale gdzie jest Paweł
      Solarz. Czy z TVP odchodzą wszyscy dobrzy prezenterzy i dziennikarze? Jak z
      jedynki Durczok? A co z Panią Rokitą, też odeszła czy ją wyrzucili? Oj
      wstydźcie się Panowie na tych waszych wysokich stołkach. PS Smutno tak oglądać
      taki program w rocznicę śmierci Jana Pawła II, gdzie nawet w tym dniu nie
      daliście rady zrobić wszystko dobrze... Czemu zamiast obejrzeć do końca
      materiał znów musieliśmy oglądać(ładną w prawdzie) Panią Prezenterkę. Oj
      wstydźcie się
    • Gość: poddałem się Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 81.219.132.* 03.04.06, 12:35
      Doprawdy już nie mogę oglądać regionalnej, już nie daję rady... ta kobieta czytająca z manierą trzecio-klasistki wygłaszającej wierszyk na akademii szkolnej,powtórki, te... nie będę powtarzał moich poprzedników.
      Wczoraj oglądałem zamazaną szybę samochodu, nieostre niebo, 3 razy zegar katedralny a wszystko jakby zrobione ręką amatora.
      Dałem sobie i regionalnej dużo czasu. Nic się nie zmienia. Apelowałem, żeby poczekać - dać im czas. Odnoszę wrażenie, że mają krytykę widzów w d***e.
      To ja także i po kiego mam się dalej katować.
      Dość.
      • Gość: Andrzej Bednarz Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 193.239.36.* 03.04.06, 14:49
        Pozwole sobie przytoczyc slowa z Waszej strony:

Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych: prezenterach, dziennikarzach,
        montażystach, operatorach kamer, dźwiękowcach, grafiku dzięki, którym nasz
        Oddział może tak znakomicie funkcjonować.

ZANKOMICIE FUNJCJONOWAC coz za piekne slowa.
        Zauwazylem ze w Polsce i naszym wojewodztwie najwiekszym cyrkiem sa dwie rzeczy:
        1. SEJM RP
        2. TVP3 KIELCE

Poradzcie cos na ta telewizje bo naprawde szkoda placic abonament.Przyjechali
        do mnie znajomi ze slaska i z ciekawosci chcialem uslyszec ich szczera opinie
        na temat programu regionalnego. Wstydzilem sie uwiezcie mi jak powiedzieli ze
        ich telewizja kablowa ma wiekszy poziom od tej panstwowej w Kielcach. Ciekawsze
        zdjecia komentarze i sposob w jaki sa podawane wiadomosci. Czy naprawde nie
        mozecie poprawic tego programu???
        Kto za tym stoi aby utrzymywac to wojewodztwo w takim grajdolku?
        Nie zmak czuje do tego regionu pomimo tego ze jestem scyzorem.

Mam pytanie do kierownictwa osrodka TVP3 w Kielcach kimkolwiek ono jest i bez
        wniku z jakiej partii sie wywodzi.Dla kogo stworzona jest telewizja pobliczna?
        Prosze o odpowiedz na forum.

Pozdrawiam, choc nie wiem czy powinienem male dzis jest tak piekny dzien wiec...
        • Gość: darek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 83.238.121.* 03.04.06, 16:48
          A może komuś bardzo zależy na takim wizerunku telewizji kieleckiej,zależy na
          ośmieszeniu naszego miasta,pokazaniu go w sposób spłycony.Ja cały czas
          twierdzę,że telewizja kielecka nie odpępniła się od Krakowa wystarczająco,cały
          czas jakieś macki celowo sterują tym podmiotem,aby go
          ośmieszyć,zdezawuować,narzucają swoich ludzi z zewnątrz.Nawet rada programowa
          dla TVP3Kielce mieści się w Krakowie.To o czym my mówimy?Krakow zawsze twardo
          walczył z niezależnością Kielc na mapie ośrodków regionalnych i nadal
          knuje.Efekty są widoczne aż nadto.Ale może się mylę!?!
            • Gość: Artur Świtoń Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.zdz.kielce.pl 04.04.06, 11:56
              Dzień Dobry Państwu.
              Cieszę się, że tak licznie odwiedzacie Państwo stronę poświeconą opinii widzów
              dotyczacej TVP 3 Kielce. To świadczy tylko o tym, ze każdemu z czytelników
              forum Gazety Wyborczej oraz widzom TVP 3 Kielce leży na sercu dobro Telewizji
              Regionalnej. Naszej Telewizji. Telewizji wszystkich mieszkanców woj.
              Świętokrzyskiego. Pamietajcie Państwo, ze wcześniej w Kielcach istniał tylko
              mały punkt korespondencyjny TVP z którego materiały mozna było wysyłać tylko w
              przypadku bardzo waznych wydarzeń lub katastrof, a pozostałe sprawy ze
              śeiętokrzyskiego były mniej istotne. Musicie Pańswo pamietać, że wówczas także
              Kronika krakowska nie miała czasmi tzw. "pełnej anteny" i zwracała się do nas z
              prośbą, o przygotowanie ciekawych materiałów. Ale ich selekcja była naprawdę
              profesjonalna. Odrzucano "głupie pomysły". A jak już materiał został
              przygotowany, to tekst wówczas jeszcze faksem wysylano do Krakowa, gdzie był
              redagowany i poprawiany. Czasami kilkakrotnie zmieniany. Teraz Ci wydawcy w
              większości tworzą Kurier Regionalnej Trójki. My, zwykli reporterzy mieliśmy
              szkolenia w Krakowie i mogliśmy tylko pomarzyć o prawdziwej telewizji. Aż
              wreszcie coś się zmieniło, i mamy własny Oddział. Niestety. Od początku
              wieszano na nas psy. To taka kielecka przypadłość, a szkoda. Nikt nie doceniał
              poprzedniego szefa - Mariana Curzydło, który miał wiele zalet. Ale
              najważniejsze było jego wieloletnie doświadczenie w TVP. Wiedział jak robić
              program od podstaw i wiedział, że nowymi ludźmi dobrze się tego zrobic nie da.
              Miał jeszcze jedną zaletę. Potrafił sprawiedliwie ocenić pracownika. Jeżeli coś
              zostało zrobione źle to zwrócił uwagę, lub odsunął na jakiś czas od anteny
              (nikt nie protestował), ale jezeli coś było dobrze to pochwalił i pogratulowaŁ
              Cenił także zgranie załogi i dobrą atmosferę w pracy. Uwierzcie, że kiedyś do
              TVP Kielce chodziło się z uśmiechem na twarzy i nie chciało się z pracy
              wychodzić. Jeżeli chodzi o zdjęcia, to wczesniej odpowiadali za nie
              profesjonalnie wyszkoleni operatorzy, absolwenci Szkoły Filmowej w Łodzi (NP.
              Jan Żurowski, KTORY WOBEC DZIENNIKARZY BYL BARDZO WYMAGAJĄCY, ALE MOZNA BYŁO
              SIE PRZY NIM WIELE NAUCZYĆ). Drodzy Pństwo. Jeżeli dziennikarz nie wymaga od
              operatora, to operator robi zdjęcia takie, jakie uważa za stosowne. Później
              czesto jest bardzo trudno zmontowac z nich materiał. Wiem, bo kiedyś sam
              uważalem, że wiedzą ode mnie więcej o jakimś temacie i miałem problemy ze
              zmontowaniem materiałów. Dlatego ważne jest aby jadąc na zdjęcia mieć pomysł,
              jak dany temat zdokumentować. A co do jakości programów obecnie nadawanych to
              ich nie oceniam, poniewaz oglądam je bardzo rzadko. Niestety z przykroscią
              stwierdzam - i prosze aby moje kolezanki i koledzy nie odebrali tego jako
              przytyk - że w każdych Informacjach (jakie ogladalem, może to przypadek?) są
              dwie a nawet kiedyś trzy sondy uliczne, dotyczące trzech różnych spraw. Kiedyś
              było to niedopuszczalne. Ktoś pisał o sprzęcie i starych samochodach. Drodzy
              Państwo. Była Prezes Polskiego Radia Kielce Mira Bielecka, wchodząc do Radia
              Tak (kwiecień 1998r.) była zauroczona nowoczesnym wnetrzem i sprzetam jaki
              mieliśmy do dyspozycji. Powiedziała jednak bardzo mądre słowa. "Ładne klamki i
              mikrofony same programu nie zrobią". Dlatego powoływanie się na stary sprzęt
              jest nie na miejscu. Kiedyś ekipa w Kielcach miała jeszcze starsze recordery i
              playery i nikomu to nie przeszkadzało. Najwyżej kierownik produkcji musiał
              kilka razy do jednej maszyny wkładać kasetę na programie. a spiker wolniej
              czytał zapowiedź. Na materiały jeździliśmy swoimi samochodami i też było
              dobrze, Cieszę się, że wysoko oceniacie Pństwo program Kronika Świętokrzyska,
              ktory był nadawany pod skrzydłami TVP Krakow. a ktory mogłem współtworzyć razem
              z doswiadczonym zespołem. Tez popełnialismy błedy za ktore w imieniu całego
              zespołu bardzo przepraszam. Jeżeli chodzi o doswiadczenie to tak na prawdę,
              żeby nauczyć się pracy w telewizji potrzebne jest minimum trzy lata, ale i to
              może być za mało, ponieważ telewizja cały czas sie zmienia. A przeskok z Radia
              do Telewizji jest..... ogromny. To po prostu inny swiat. Bardziej stresujący
              ale i bardziej wciągajacy. Ktoś pytał co się ze mną dzieje? To miłe. Dziekuje.
              Pragnę zapewnić, że mam w planach powrót do mediow już w niedalekiej
              przyszłosci. Czas wolny od występów na wizji wykorzystuję na podniesienie
              swoich umiejętności studiując na Uniwersytecie Wrszawskim. Tam mam zajecia z
              prawdziwymi gwiazdami (Iwona Kubicz, Grzegorz Kozak, Andrzej Zaporowski) Dzięki
              temu mogę doszlifować swoje umiejętności i doewiedzieć się, czego jeszcze mi
              brakuje, aby być dobrym dziennikarzem. I na koniec jeszcze jeden wątek. Jeżeli
              chodzi pieniądze to zapewniam Państwa, ze jak na świętokrzyskie warunki
              wynagrodzenia w TVP są wysokie. I proszę nie sugerować się podpisami na końcu
              programu, ponieważ tam nie ma tak na prawdę "Listy Płsc". O wynagrodzeniu
              decyduje wydawca i tylko on może docenic lub odjąć pieniądze reporterom. My -
              czyli stara ekipa - musieliśmy odejśc, ponieważ nie pasowaliśmy do koncepcji
              budowy "Nowego zespołu".
              Pozdrawiam wszystkich widzów TVP 3 Kielce, a całemu zespołowi życzę wytwałości
              w działaniu.
              Miłego Odbioru
              Artur Świtoń Dziennikarz.
              • Gość: apapla Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 81.219.132.* 04.04.06, 19:17
                Przykro, że nie ma w TVP3 "starej ekipy" dziennikarzy, realizatorów i
                operatorów. Przykre jest też to, że waszą pracę, którą włożyliście w tworzenie
                tej stacji od czasów "Kroniki...", marnują ludzie z bladym pojęciem o
                telewizji. Już po samej liczbie negatywnych postów, napisanych przez
                forumowiczów na temat TVP3 Kielce, widać, jak ogromna jest ta fala
                niezadowolenia, co więcej ona narasta z każdym wydaniem Informacji. Ta krytyka,
                to już nie kielecka złośliwość! To obiektywna prawda! Dziwi mnie tylko to, że
                nikt z redakcji nie pofatygował się z jakąkolwiek odpowiedzią na choćby jeden
                post. A wypadałoby! Nie ma tam ani jednej osoby, o której można powiedzieć, że
                jest stworzona do pracy w telewizji...
                • Gość: ilemasz Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.06, 00:26
                  Stworzyliscie jakiś wyidealizowany model kieleckiej telewizji dobrej z
                  czasów "Kroniki" i tej złej , obecnej z "Informacji". Przykre, że nie
                  potraficie dostrzec pracy, nikt na początku nie jest wszechwiedzący i musi się
                  nauczyć, "stara ekipa"nie urodziła się w telewizji. Pewnie większość
                  forumowiczow wpisujących posty do tego tematu, kiedyś pracowała w TVP 3 Kielece
                  i dziś z perspektywy kanapy wiesza psy na nowym dyrektorze i ekipie, która
                  przyszła na ich miejsce. Jesteście poniekąd usprawiedliwieni, to takie
                  ludzkie.........Zapewniam Was, że swojego czasu na mojej drodze stanął Marian
                  Curzydło. Wspołpraca, z wspomnianym przez pana Świtonia jako doświadcznym
                  dyrektorem, nie miała nic wspólnego z profesjonaizmem, a momentami wiązała się
                  ze zwykłą ludzką zawiścią. Także dobrze się stało, że wrócił do swojego
                  Krakowa. I jeszcze jedno, czy jest jakiś program, dziennikarz, który według Was
                  reprezentuje dobry poziom, mierzony oczywiście Waszymi kąśliwymi uwagami???
                  • Gość: ... Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 82.160.248.* 05.04.06, 12:43
                    Informacje ponoć tworzył jeszcze były dyrektor...Ja pracując jako lekarz
                    musiałem najpierw przebrnąć przez 6 lat studiów, praktyki wakacyjne, staże,
                    setki tysięcy egzaminów i dopiero wtedy w sposób odpowiedzialny mogłem leczyć
                    ludzi... "...nikt nie jest wszechwiedzący i musi się uczyć", ale nie w momencie
                    kiedy odpowiada za czyjeś dobro, a widz jest takim dobrem. Poprzednik sam
                    wiesza psy na poprzednim dyrektorze. Ja bym nie podjął się operacji bez
                    doświadczenia i profesjonalizmu... Można pracować na wiele sposobów, ale zawsze
                    liczy się efekt i odpowiedzialność. Zawsze pamiętają osoby, które dobiegną do
                    mety jako pierwsi, drudzy, trzeci, a o reszcie zapominają, a żeby wystartować w
                    takim biegu najpierw liczą się długie, ciężkie treningi. Ja piszę o tym co
                    widzę. Nie jest to dobre, nie jest to nawet mierne... I niech nikt nie pisze to
                    zmień kanał, bo jak lekarz walczy o każdego pacjenta, tak telewizja powinna
                    walczyć o każdego widza...
                  • Gość: gabagibabazu Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 81.219.132.* 05.04.06, 16:56
                    I jeszcze jedno, czy jest jakiś program, dziennikarz, który według Was
                    >
                    > reprezentuje dobry poziom, mierzony oczywiście Waszymi kąśliwymi uwagami???

Ależ oczywiście !!! Powtórzę, moim skromnym zdaniem (eks - widza), jest tam profesjonalista, o ile pamiętam nazywa się ten pan Robert Siwiec.
                    Jednakże to "rodzynek" i zbyt mało aby zdzierżyć resztę... dlatego "eks - widz".
                    • Gość: ja Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.06, 17:22
                      najłatwiej jest krytykować. to,że ktoś próbuje wam coś powiedzieć i przekazać
                      tak jak to możliwe technicznie i tak jak najlepiej potrafi i to nie ma dla was
                      znaczenia. uważam, że robert siwiec jest fachowcem jednak w tv kielce jest
                      sporo mlodych ludzi, ktorzy się dobrze zapowiadaja jako reporterzy - trzeba
                      tylko nad nimi popracować (szefostwo!!!)
                      • Gość: gabagibabazu Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 81.219.132.* 05.04.06, 20:52
                        najłatwiej jest krytykować. to,że ktoś próbuje wam coś powiedzieć i przekazać
                        > tak jak to możliwe technicznie i tak jak najlepiej potrafi i to nie ma dla was
                        > znaczenia. uważam, że robert siwiec jest fachowcem jednak w tv kielce jest
                        > sporo mlodych ludzi, ktorzy się dobrze zapowiadaja jako reporterzy - trzeba
                        > tylko nad nimi popracować (szefostwo!!!)

Posłuchaj "ja"... i to właśnie zasadniczy błąd - takie rozumowanie; ale Oni bardzo się starają... to nie te czasy, teraz jak się gdzieś pracuje to już nie wystarcza - trzeba: ZNAĆ, UMIEĆ I ROBIĆ, same chęci to dziś deficytowy i nikogo nie interesujący towar i ma to... znaczenie, ALE My chcemy mieć Dobrą Regionalną Telewizję a nie infantylne dziełka, spartolone produkcje, montaże i 473894349 razy oglądane paralotnie (np.)
                        Skoro nie mają mistrza od którego powinni się NAuczyć i pod którego kuratelą zdobywać wiedzę, to niech do jasnę anielki Czytają i Rozmowiają z widzami -CHOĆBY TU ! Nie róbcie z siebie męczenników (młodzi) a szefostwo (?)... przejmujecie się, to przejmijcie władzę jak mówił filozof (?) albo udawajcie, że jest OK, bierzcie większą lub mniejszą kaskę... tyle, ze was coraz mniej ludzi ogląda i w końcu tv umrze śmiercią naturalną a powód ? zawsze się znajdzie. Niech młodzi wezmą się do pracy i do roboty, chyba że im zwisa jak wagon kitu co będzie z telewizją i ich przyszłością.
                        Obudźcie mnie jak się poprawi, tj skończy jęczenie a jakaś rewolucja (najlepiej taczkowa) wybuchnie, hej.
                        • Gość: darek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: 83.238.121.* 05.04.06, 21:39
                          Ryba zazwyczaj psuje się od głowy,jakie kierownictwo tacy pracownicy.Ktoś
                          przecież ocenia jakość programową,chyba jakaś rada programowa istnieje w
                          TVPKielce?Więc skoro kierownictwo nie dostrzega mankamentów,głosów krytyki to
                          znaczy,że jest do kitu i należy je zmienić.
                          Ale zapewnie moje myslenie jest naiwne i sprawa nie jest taka prosta.Ludzi w
                          ośrodkach regionalnych przyjmuje się do pracy po układach,a nie wg
                          merytorycznej wiedzy dziennikarskiej,często są to ludzie przypadkowi i
                          nieobeznani z kunsztem dziennikarza telewizyjnego,więc co się dziwić.Poza tym
                          na telewizję trzeba mieć jakiś pomysł,a tego tu niestety nie ma.Dlatego puszcza
                          się powtórki po en razy,zapełnia limit czasowy pierdołami,albo bierze materiał
                          z innych ośrodków.A ziemia kielecka pełna jest wspaniałych miejsc,historii,jest
                          tyle tajemnic,że aż się prosi ,aby to zagospodarować,mamy historyków,pasjonatów
                          od zabytków,historii tej najświeższej i najstarszej,lekarzy,artystów,wystarczy
                          tylko nawiązać współpracę i można coś stworzyć,ale trzeba mieć pomysł i
                          chcieć.Może trochę podpatrzyć kolegów z innych ośrodkow,wziąć przykład?Może
                          współpraca z innymi mediami?Nie wiem to państwo powinniście wiedzieć
                          najlepiej.Może przeprowadzić sondę uliczną na temat programu TVP Kielce,ale to
                          chyba za trudne.
                          • Gość: .... Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.06, 09:24
                            Ktos pytal co sie dzieje z Rokita i Solarzem, Pani Agnieszka urodzila dziecko i
                            spaceruje z wozkiem po moim osiedlu i miejmy nadzieje wroci, a pan Pawel ma
                            klopoty w sprawie wojta Sitkowki Nowiny, oto fragment artykulu:2520 zł ma
                            zwrócić gminie dziennikarz TVP. Oprócz tego skazano go na osiem miesięcy
                            więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 1,4 tys. zł grzywny. Dziennikarz tłumaczył
                            się, że wójt poprosił go, by pomógł mu w przygotowaniu pism o pozyskanie
                            unijnych pieniędzy, że zrobił materiał filmowy o sukcesach gminy, co traktował
                            jako "chałturę", i że właściwie przeszkolił wójta, pomagając mu redagować
                            pisma. Sąd mu nie uwierzył. - Materiały dotyczące wdrażania programów unijnych
                            były w gminie. Mało tego, gmina zatrudniała też radcę prawnego, z którego
                            pomocy mogła skorzystać - uzasadniała sędzia Paśnik.

- Na szczególną uwagę zasługuje pana lekceważący stosunek do pracy za publiczne
                            pieniądze. Nazwał to pan "chałturą" - podkreśliła sędzia. Dziennikarz jest od
                            stycznia zawieszony w pracy. - Nie dziwi to sądu, pytanie tylko dlaczego tak
                            późno - stwierdziła przewodnicząca składu orzekającego.

I co Wy na TO??
                    • Gość: misiek Re: TVP 3 Kielce patrze i płaczę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.06, 16:35
                      fajny jest ten Misio (Siwiec), taki sympatyczny, choc wole go w radiu Tak niz
                      TVP3, a odwrotnie Magda Sitek-Majewska lepiej sie ja oglada niz slucha.
                      Widzialem ja kiedys przy pracy podczas programu Awantura o Kielce, zalamywala
                      ręce gdy patrzyła na to co techniczni wyprawiają, ktoś inny kazał jej
                      zatrzymywac sie w miejscach zaznaczonych dyskretnie farba na podlodze, aby nie
                      wychodzila z pola widzenia kamery, wiec najlepiej jakby w o gole sie nie
                      ruszala, albo przy checi ruchu patrzyla na podloge a nie do widzow czy
                      rozmowcow. Tragedia. Wystroj Informacji jest podparty kamiennymi bloczkami,
                      tylko patrzec jak sie kiedys zawali na wizji, mikrofony rozmowcow wlaczane sa
                      przez technicznych jak zorientuja sie, ze ktos cos mowi, widzowie slysza
                      dopiero drugie, trzecie zdanie, moznaby tak dlugo....