Dodaj do ulubionych

co macie dzięki mnie:

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.06, 11:22
Co macie dzięki mnie:
•7 mln mniej w kasie miasta, bo udało mi się sprzedać taniej działkę na
Ślichowicach,
•Zakorkowane ulice w mieście, bo udało mi się skutecznie wyłączyć z ruchu
trzecie pasy jezdni na głównych drogach przelotowych,
•Zakorkowane skrzyżowania, bo moi dyrektorzy nie umieją zainstalować
dodatkowych świateł-lewoskrętu,
•Parking w centrum na ul. Piotrkowskiej niespełniający żadnych norm, a co za
tym idzie trochę skażoną ziemię, bo udało mi się wydzierżawić komuś teren,
•Zakorkowane ulice np.:Żeromskiego, Prostą, Mickiewicza, Langiewicza,
Mielczarskiego itd., bo moi ludzie nie umieją zorganizować tam ruchu i miejsc
parkingowych,bo specjalne służby nie umieją zająć się łamiącymi prawo,
•Potężne bezrobocie bo nie udało mi się ściągnąć inwestorów,
•Pozwolenie na łamanie prawa, bo umożliwiam prowadzenie interesów niezgodnych
z ustawami np.sprzedaż alkoholu w KCK, parkowanie samochodów wszędzie nawet
na trawnikach bez konsekwencji, zwalnianie urzędników bez racji, bo to miasto
płaci odszkodowania....
•Szare, betonowe tablice na Kadzielni, bo udało mi się postawić tam niby
pomnik,
•Trochę miejsc pracy po 500 zł, bo udało mi się sprowadzać markety do Kielc,
•Kłopoty z MZK, MZD,MZB,Targami, kulturą, bo udało mi się wprowadzić swoich
dyrektorów-dobrych dyrektorów,
•Mniej w kasie miasta, bo udało mi się pozwalniać a później przegrać sprawy
ze zwolnionymi urzędnikami miasta,
•Mniej w kasie miasta, bo udało mi się rozdać kilka lokali na Sienkiewicza za
małe pieniądze,
•Gotowe słupy pod rzeźby, bo udało mi się postawić kilka słupów przy
Sienkiewicza,
•Nowe dokumenty, bo udało mi się zmienić nazwy ulic mimo sprzeciwu
mieszkańców,
•Szybsze bicie serca, bo udaje mi się siać niepokój swoimi planami-np.
parking przy UM i kilka innych wizji,
•Prawie gotowe przejście podziemne pod Jana Pawła II – jest od Pałacu
Biskupów, ale zalała je woda i nie wiemy teraz gdzie się kończy,
•Bałagan w zagospodarowaniu przestrzennym, bo jak poprzednicy, nie zrobiłem
go na wiele lat z zaplanowanymi inwestycjami, określeniem planowanych miejsc
pod…określone inwestycje przemysłowe,handlowe,mieszkalne itp.bo, po co jak
można na szybko coś ustalić i budować,
•Więcej nowych i trochę zamieszania z ulicami, bo udało mi się np. z
Tarnowskiej zrobić dwie ulice,
•Cisze i ostoję bezludzia wieczorami na ulicach, zwłaszcza osiedlowych –bo
ludzie boją się wyjsc,bo udało mi się przekonać moje służby, ze wyniki daje
np. wyłapywanie np. idących chwiejnym krokiem a nie bandytów,
•Powrót do przeszłosci,bo nieskanalizowałem kilku ulic miasta-bo udało mi się
przekonać ludzi, ze jak żyli tyle lat ze studniami i szambami to mogą dalej,
•Kilka dobrych inwestycji, bo udało mi się przejąć je po poprzednikach,
•Kłótnie w radzie miasta, bo udało mi się „niepogodzić” radnych w imię dobra
miasta i regionu,
•Dumę olbrzymią, bo udało mi się nie żebrać zadużo o pieniądze od Unii,
•Namiastkę zagranicy- Rumunii, bo wystarczy przejechać się
Sciegiennego,Zagnanską, Witosa, Wojska Polskiego (za Tarnowską),Posłowicka i
wieloma innymi drogami aby się poczuć zupełnie nie jak w Unii,bo czy to moje
drogi czy nie moje udało mi się nic z nimi nie robić,
•Wyciszanie miasta, bo udaje mi się doprowadzać „niewyszumioną” młodzież do
wyjazdu,bo co tu będą pracowa niech gdzieś wyjadą a ży nam się będzie lepiej,
•Lekką tematykę rozmów wieczornych, bo daję Wam tematy zastępcze – flaga i
symbol Kielc( która już jest ale pogadać można), wizja dworca, którego PKP
nie chciała, nowy pomnik koło cmentarza, zburzenie kilku ruder, które same
się rozpadły,kilka słupów przy Sienkiewce, na których możecie postawić dzika
czy coś innego.większy zalew w Kielcach,komunikację rowerową w Kielcach itd…
•Przypuszczalnie straty dla miasta, bo udało mi się zamówić u p. Rubika
oratoria, ale po co miasto ma na nich zarabiać jak może kto inny,
•Przejazd z ul. Planty do Sienkiewki, bo udało się moim ludziom go
niezablokować, a w perspektywie jak zamknę Paderewskiego to może Wam się to
przydać,
•Jeżdżące samochody po ścieżce rowerowej bo udaje mi się tego niezwalczać i
dawać pozwolenia na dojazd właścicielom do lokali,bo czemu mają dochodzić?
•Niebezpieczne ścieżki rowerowe,bo udaje mi się wiele o nich mówi nic nie
robic (samochody na ścieżkach, brak bezpiecznych przejazdów przez ruchliwe
drogi, ludzie na ścieżkach).
•Kontakt z kosmosem, bo udało mi się ułożyć kilka lamp w ziemi przy Leśnej,
które świecąc w niebo może zwrócą uwagę obcych na nasze miasto…
•Zniszczony latami działalności dworzec PKS, bo po co mam gdzieś
interweniować aby go odnowić, zmodernizować i się do tego jeszcze „dorzucac”,
•Zamieszanie przy awariach bo jak są to po co ludziom wozić np. wodę?Lepiej
poczekać aż ktoś naprawi i będzie ok.,( Uroczysko-3 dni bez wody)
•Pozwolenie na szybką jazdę bo poco mam wydawa kasę na klisze do fotoradarów,
które samą swą obecnością mają działac,
•Namiastke sportowej rywalizacji każdego dnia,bo moi ludzie wymyślili żółte
kartki dla mieszkańców,a jak ktoś nad tym pomyśli to i dojdzie do wniosku,że
to żółte skierowanie do szpitala pod miastem,
•Więcej nie pamiętam..
ale to nie koniec jeszcze kilka miesięcy....
Obserwuj wątek
    • Gość: Gargamel Re: co macie dzięki mnie: IP: 81.6.130.* 04.05.06, 16:05
      Drogi "Wel-ik" powinien sobie przypomnieć też o tym jak OLAŁ CIEPŁYM MOCZEM
      ponad 4 tysiące Kielczan, którzy biorąc udział w referendum opowiedzieli się
      przeciwko zmianie nazw ulic. Oraz o tym jak robi z Kielczan DURNI roztaczając
      przed nimi PSYCHICZNE WIZJE uczynienia z Klerykowa EUROPEJSKIEGO CENTRUM MODY.
      O SMAROWANIU TYŁKA MASŁEM kuriewnym funkcjonariuszom Watykanu nie wspominając.
    • Gość: behemot Komuno wróć! IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 04.05.06, 21:37
      Komuno wróć!
      - wróćcie popijawy w KCK za 20 tys zł,
      - wróćcie łapóweczki w MZB,
      - wróćcie rządy Ciamajdy, który przez 4 lata nie był w stanie sporządzić ANI JEDNEGO projektu unijnego,

Wróćcie!
      Mieszkańcy tego miasta tęsknią za czerwonym bydłem, za karierowiczami, łapownikami, kryminalistami ostrzegającymi bandytów przed policją.

Głosujcie na nich bo:
      teraz już czerwone bydło zapewni wam kasę z Unii,
      teraz już nie będzie brało łapówek,
      nie będzie zatrudniało kolesi wskazanych przez Henia.
      Bo czerwone bydło się zmieniło. Naprawdę.
      Teraz już nie zajmuje się na okrągło tylko sobą, walkami w partii, ciągłymi wyborami nowego barona. Teraz już czerwone bydło - po czterech latach - zajmie się tymi ...no ...jak im tam - BEZROBOTNYMI. Na przykład swoim baronem niedawno wywalonym z roboty. Albo innymi czerwonymi, którzy już nie zasiadają w czterech radach nadzorczych, tylko w dwóch i nie biorą po 24 tys. zł, tylko marne 7.

Nie zapomnijcie też oddać głosów na młodych karierowiczów z PZPRjugend, którzy rozrzucają po mieście ulotki i zapominają się podpisać, którzy ujawniają prywatne numery telefonów tych radnych, którzy mieli dość czerwonego bydła i odeszli z tej koalicji. Wy, kochani wyborcy, możecie być następni. Już raz tak było, że bolszewicy nie potrafili uczciwie zdobyć władzy to wjechali do Polski na sowieckich czołgach.
      Przypomnijcie sobie największe osiągnięcie czerwonych - ocet na półkach.
    • agatk Re: co macie dzięki mnie: 05.05.06, 22:07
      Chciałam zauważyć, że nie tylko Uroczysko ( o który była mowa na forum, w
      telewizji regionalnej), ale również Bocianek był bez wody. Najpierw całą dobę
      potem włączyli nam żółtą breję na parę godz i znów wyłączyli.
      Brak jakichkolwiek informacji o tym że łaskawie podstawili kontener z wodą.

I podobna sytuacja była póżniej, przy drugiej awarii.
      • Gość: sds Re: co macie dzięki mnie: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.05.06, 15:52
        i koniecznie ZOO , mały ogród botaniczny, delfiniarnia, no i koniecznie wesołe
        miasteczko i zadne tam pomniki a wystawe figur woskowych zasłuzonych, brak
        kręgielni jest bardzo dokuczliwy, nie mówie o lodowisku, torze żużlowym
        basenach olimpijskich, Weilkim Eleganckim Lotnisku dla helikopterów - w końcu
        trzeba dostac sie do tych wspaniałych osrodków
        bo o drogach raczej zapomnijmy, służba zdrowia i oswiata - przeciez juz mamy na
        europejskim poziomie - i koniecznie nowy urząd - jakis tam - wymyślimy po tym
        jak juz bedzie IV R - w ogóle trzeba OBiecać - ile tylko wyobraznia podpowie -
        po tem sie powie że zawinił - no i tez sie dobierze w odpowiuedzim czasie ktos
        lub cos - nie wolno za wczesnie sie wydać
    • Gość: Gargamel Re: co macie dzięki mnie: IP: 81.6.130.* 06.05.06, 11:09
      Ale jednak NIE UDAŁO ci się dotąd Drogi "Wel-iku" ZAŁATWIĆ dla Kielczan tego
      TUNELU komunikacyjnego pod Katedrą, KOLEJKI BALONOWEJ na Telegrafie oraz SKOCZNI
      NARCIARSKIEJ zlokalizowanej "o rzut beretem" od twojego domciu. Cała nadzieja w
      tym, że masz przed sobą jeszcze z 3 kadencje. DO ROBOTY.
    • Gość: golota Re: co macie dzięki mnie: IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 09.05.06, 15:42
      dokładnie, zgadzam się z przedmówcą i myślę, że lepiej zorientowani
      mogliby tu dorzucić conajmniej drugie tyle do listy

niestety bólem polskiej prawicy jest to, że oprócz gołosłownych haseł
      niczym nie zaimponowali, lewica znowu ma kupę dobrze przygotowanych ludzi,
      niestety wewnętrzne ambicje i przypływ różnych szumowin w pewnym okresie
      doprowadził do stanu obecnego.

A spójrzcie w szeregi prawicowe, jak wielu towarzyszy z PZPR tam jest, tak samo
      jak i u nich kupę szumowin z ulicy się zapisało, bo obecnie prawica jest na
      fali.

Więcej uczciwości, pokory i ciężkiej pracy, bo nikt nie chcę mieszkać w gó..e.
    • Gość: Kielczanin Re: co macie dzięki mnie: IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 25.05.06, 20:22
      Dzięki genialnym pomysłom i uchwalom dobrotliwie nam panujących na kieleckim
      ratuszu mamy genialną reformą służby zdrowia - kilkadziesiąt milionów długu,
      ZOZ-Kubik, NZOZ w których wybrańcy władz, uwłaszczeni przez siebie za czapkę
      gruszek na kilkupokoleniowym majątku mieszkańców Kielc i okolicy zarabiają 114
      tys. złotych rocznie = 9,5 tysiąca miesięcznie (niejaki radny dr Stanisław
      Wiatrowski) oraz ludzi bezrobotnych, bez złudzeń, bez nadziei, bez środków do
      zycia - tylko dlatego , że nie należą do wyżej wymienionego układu rządzącego
      Kielcami. Oto kielecka rzeczywistość, oto solidarność międzyludzka w wydaniu
      kieleckich prezydentów i radnych. Wybory na szczęście blisko !!!!
      • Gość: alfa Re: co macie dzięki mnie: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 13:02
        słyszałem w duzym miescie w Polsce że to co zrobiono z kielecka służba zdrowia
        to jest ogromny sukces - wręcz modelowy przykład
        a to że za bezcen rozdano majątek państwowy - toż to jest norma - podobnie sie
        działo z mieszkaniami, fabrykami, itd - nomenklatura, cwaniaki , złodzieje
        rozdali już 80% majątku

czy ktos z radnych sie zapytał jak to jest?
        czy ktoś się zapytał po ile np zł miasto wyceniło m kwadratowy
        nikt - grabiez Polski trwa bezustannie
        im się wydaje że więszośc uprawnia nawet do grabieży

czym ono sie różnia od bolszewików
        po pierwsze nie morduja jawnie - umierasz wolniej
        po drugie ich działania są uświęcane - własnie trwa kolejny spektakl
        bo jednak boja sie - że samo gadanie o racji stanu może nie wystarczyc - ktoś
        kiedyś nie wytrzyma , nie wyjedzie na zachód
        trzeba więć swoje czyny uświęcić- i to sie odbywa
        • Gość: Kielczanin Re: co macie dzięki mnie: IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 26.05.06, 20:16
          Przecież to m.in. radni lekarze RM Kielce - dr S. Wiatrowski i dr J. Kubik
          uchwalili dla siebie ustawę o restrukturyacji ZOZ Kielce. Czy to jest normalne?
          Dlaczego do tej pory sprawą prywatyzacji ZOZ-u kielce i wszystkich przekrętów z
          tym związanych nie zajęła się z urzedu prokuratura. Czy to jest zgodne z
          prawem, że za przysłowiwy grosz wybrańcy prezydentów Lubawskiego, Syguta i dyr.
          Cybuli uwłaszczyli się na ogromnym majątku ZOZ-u, na który pracowało kilka
          powojennych pokoleń Kielczan. Czy to jest normalne i etyczne , że jednym z
          głównych benificientów refeormy ZOZ-u jest dr S. Wiatrowski, który, jak podaje
          Echo Dnia w 2005 r. zarobił w uwłaszczonym przez siebie ZOZ-ie 114 tysięcy tj.
          prawie 10 tysięcy miesięcznie. A co z ofirami reformy? Ofiarami takiej
          pseudoprywatyzacji są byli pracownicy ZOZ-u , którzy zostali przez tych
          niezwykle etycznych reformatorów wyrzuceni z pracy i do tej pory są
          bezrobotnymi, bez jakichkolwiek środków do życia. Gdzie zwykła ludzka
          solidarność? Gdzie jakakolwiek solidarność zawodowa? Wstyd i hańba !!! Co wtedy
          robił samorząd lekarski, co robiły tzw. związki zawodowe? Teraz organizują
          strajki skierowane przeciw pacjentom. HAŃBA !!!!!Teraz związki zawodowe mówią
          o solidarności strajkowej w łamaniu prawa, a tych, którzy nie popierają strajku
          straszą komisją etyki. CYNIZM i OBŁUDA!!!
        • Gość: Kielczanin Re: co macie dzięki mnie: IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 26.05.06, 20:16
          o solidarności strajkowej w łamaniu prawa, a tych, którzy nie popierają strajku
          straszą komisją etyki. CYNIZM i OBŁUDA!!!
          o solidarności strajkowej w łamaniu prawa, z tych, którzy nier popierają
          strajku straszą komisją etyki. CYNIZM i OBŁUDA!!!
          • Gość: alfa Re: co macie dzięki mnie: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.06, 20:53
            i związki zwodowe i Samorzad lekarski były onformowane tak przez Urzad Miasta
            jak i pracowników ZXOZ- u o zamiarch . W samym Samorzadzie odbywało się
            przynajmniej jedno spotkanie z Prezydentem Sygutem
            - to co zrobiono stało sie w porozumieniu i za zgoda tak Samorzadu jak i
            związków zawodowych - przynajmniej nikt nie publikował odmiennych głosów. Z
            wyjatkiem moze dwóch radnych nikt sie nawet nie oburzył , nie wnioskował odmiennie
            kogo obchodził los majątku narodowego, wyrzuconych ludzi beż środków dozycia -
            • Gość: Kielczanin Re: co macie dzięki mnie: IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 26.05.06, 21:23
              Czy nie nadeszła najwyższa pora, aby ktoś wreszcie zajął się tą złodziejską
              prywatyzacją ZOZ-u. Czy zrobi to PiS? Raczej chyba nie. Przecież milościwie
              nam panujący Wojewoda Grzegorz Banaś czołowy aktywista PiS w Regionie
              Świętokrzyskim, wychowanek Wspólnoty Świętokrzyskiej, jako radny RM Kielce
              uchwalał uchwały złodziejskiej prywatyzacji ZOZ-u, a tym samym jest również za
              nią współodpowiedzialny. Czy taka sytuacja poprawia wizerunek PiS i nie godzi w
              zasady programowe tej partii? A może z urzedu po 3-ech latach zajmie się tym
              prokuratura? Nie zgadzam się bowiem, aby tylko wybrańcy P. Syguta i Dyr, Cybuli
              byli beneficjentami "reformy ZOZ-u", a inni spoza układu w bezczelny sposób
              zostali wykiwani, oszukani, okradzeni, pozostawieni na pastwę losu. Tak oto
              wygląda prawdziwa solidarność w wykonaniu kieleckim, w tym również solidarność
              PiS-u.
      • Gość: Wel-ik Re: co macie dzięki mnie: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.06, 11:03
        Nie no macie dzieki mnie NADZIEJE...na lepsza przyszłośc,na prace dla
        fachowców, wykształconych itd.Nadzieje na basen na Stadionie,nadzieje na lepsze
        drogi,nadzieje na nowe inwestycje,nadzieje na rozwój,nadzieje na powiekszenie
        zalewu kieleckiego,nadzieje na normalnosc,nadzieje,nadzieje,nadzieje-to wam
        daje na pewno!W zasadzie to mrzonki nie nadzieje ale czy życie z zamydlonymi
        oczami nie jest miłe....????
    • Gość: pstryk Lubawski zafundował nam "Krzywdzący napis" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.06, 09:59
      LUBAWSKI ZAFUNDOWAŁ NAM KRZYWDZĄCY NAPIS

Krzywdzący napis
      Napisał Małgorzata Rutkowska

"
      Aby obraz tej sprawy był pełny, Żydzi powinni też zmierzyć się z własną
      przeszłością: rozliczyć się ze swego zaangażowania w budowę zbrodniczego
      systemu komunistycznego i udziału w aparacie represji służącym zniewalaniu
      Polaków.

Tymczasem nie czekając na pełne wyjaśnienie kulisów prowokacji kieleckiej,
      władze Kielc zgodziły się na postawienie żydowskim ofiarom pomnika z
      napisem, który zrzuca winę na "podburzony tłum", godząc w dobre imię lokalnej
      społeczności.

społeczności.

społeczności.

"

www.usopal.com/index.php?option=com_content&task=view&id=458&Itemid=1
    • Gość: Kielczanin Re: co macie dzięki mnie: IP: *.satbit.pl / 81.219.208.* 09.07.06, 10:43
      Hańba PP Prezydentom i Radzie Miasta Kielce za jednoglosną akceptację treści
      napisu na pomniku. Poprawność polityczna w/w nijak ma się do prawdy
      historycznej i do logicznego myslenia. Czy Prezydenci i Rada Miasta zostali
      wybranić by bronić godności i czci swoich wyborczów, czy po to, aby służyc
      swoją zaklamaną postawą innym,a w tym przypadku braciom starszym w wierze.
    • Gość: Picasso Re: co macie dzięki mnie: IP: 81.219.208.* 15.09.06, 17:38
      wszyscy jestescie jednakowi ,pragniecie dorwac sie tylko do koryta a Kielce to
      rozwijaja sie bez waszej pomocy, wy potraficie tylko obsadzac swoich na stołki
      co 4 lata i tak w kółko,pamietajcie wy nie tworzycie PKB ,wy tylko potraficie
      nakładac podatki lokalne,opłaty ,koncesje ,zezwolenia,brac
      koniaki,kawy,bombonierki banda oszustów
    • Gość: SmurfMadrala Re: co macie dzięki mnie: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 17:04
      Prezydent Lubawski przysluzyl się Miastu jak malo kto.Glównie inwestycje
      i trafny sponsoring kultury.
      Ale jego największa zaslugą jest zagonienie komunistów do narożnika ringu,
      za chwilę będzie liczenie do dziesieciu.KO.KNOCK-OUT.Komuchy na deskach.
      Kielczanie przekonali się na kogo glosować.
      Myślalem kiedys ,że komunistyczny populizm omota kielczan.Nie mialem racji
      z czego bardzo sie cieszę.
      • Gość: ala Re: co macie dzięki mnie: IP: 82.139.11.* 23.09.06, 19:44
        Oj smurfie. Prezydent Lubawski faktycznie przysłużył się Miastu, jak mało kto.
        Trafny sponsoring kultury - a co masz na myśli, bo chyba nie to co gołym okiem
        widać: pacykarzy na "placu artystów" i folklor lokalny (budy) na Sienkiewicza.
        Dobrze, że nie napisałeś, że dba o ludzi, bo rowerzyści, albo pracownicy
        Chemadinu, mogliby ci tego nie darować. Inwestycje - no fakt, tego mu nikt nie
        odbierze - przeważnie kontynuacje poprzedników, a jak już coś wymyślił to, albo
        koszty okazywały się byc kilkakrotnie większe, albo robione to było od d...
        strony (np. najpierw zapłaciliśmy za projekt przebudowy rynku, który miał się
        rozpocząć po wybudowaniu parkingu - początku budowy na razie nie widać;
        najpierw ładowaliśmy kasę w lotnisko Masłów i zatrudnialiśmy prezydenckich
        fachowców - Nowak - a potem okazywało się, że lotnisko to i owszem, tylko nie
        tam gdzie poszła nasza kasa.)
        A on i tak wygra, i to mnie przygnębia, tak samo jak fakt, że na liście
        kandydatów nie ma naprawdę nikogo, kto byłby wart wyboru.
        • Gość: SmurfMądrala Re.do Ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.06, 20:15
          Trafne posunięcia w dziedzinie kultury
          1/finansowanie tryptyku P.Rubika
          2/świetny pomnik Milesa Davisa
          3/świetny pomnik Jana Karskiego
          4/pomysl rewaloryzacji więzienia przy Zamkowej na warsztaty i muzeum designu
          5/Muzeum Wspólczesnej Sztuki Sakralnej w Domu Praczki
          6/zangażowanie prof.Myjaka jako autora rzezby 11 wrzesnia-znakomite dzielo,
          przyznaje potrzeba dziela dyskusyjna
          7/realizacja konsekwentna i skuteczna odbudowy miasta po komunistach
          8/budy stoją na Rynku w Krakowie i w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim
          i są tradycyjnym elementem krajobrazu miejskiego
          9/na ulicy wlasnie stoją artyści popularnego poziomu jak np. Brama Floriańska
          sztuka najwyższych lotów trafia do galerii i muzeów,nie na ulice
          Niestety Dekalog z betonu jest kompromitacją sztuki i niszczy kraobraz
          Kadzielni.Ten bląd jest do naprawienia.

• Gość: ala Re: Re.do Ali IP: 82.139.11.* 23.09.06, 20:39
            Szanowny Smurfie, dość dużo pomników (p.2, 3,6 i w domyśle 10); Punkt 4 to na
            razie pomysł, Rynek w Krakowie ma na tyle dużo wolnej przestrzeni, że nikt nie
            musi się przeciskać między bazarowymi stoiskami, plac artystów jest raczej
            wykorzystany przez rowerzystów i "panią z konikiem", no i, za przeproszeniem,
            pacykarzy, nie wnikając co rozumiesz przez pojęcie "sztuka popularnego
            poziomu". (No i ta górnolotna, absurdalna, nazwa - w Londynie przy Leicester
            Square taż stoją tacy "artyści" i jakoś nikt nie wpadł na pomysł zmiany nazwy
            placu).
            Chciałabym jednak wiedzieć więcej na temat punktu 7, bo to chyba nie dotyczy
            jednak kultury. Weź również pod uwagę takie szczególiki, że lokalni melomani
            nie są raczej rozpieszczani, a kiedyś jednak mieliśmy filharmonię (i to za
            czasów komuny), a przecież pan prezydent jest miłośnikiem muzyki (pamiętam
            uzasadnienie do p.2), no i tak naprawdę, nie obniżając wartości podejmowanych
            działań, to osobiście nie zauważyłam, żeby nasze miasto było"po komunistach"
            zrujnowane - było po prostu takie, jak większość miast w Polsce.
            • Gość: Wel-ik Re: Re.do Ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.06, 09:03
              Dałem wam blok komunalny z fosa-takie zabezpieczenie przed obcymi i
              gryzoniami.Wiadomo jak jest woda to i bezpieczniej będzie!Po co brać dobrych
              projektantów i architektów-lepiej taniej.(Podobnie na ulicy Bocznej-hala jest
              ale zalewa ludzi obok).
              -dałem wam podupadające Kieleckie Centrum Kultury-żyje z knajpek(wbrew prawu-w
              instytucjach kultury nie można handlować alkoholem).zqadnych nowych działan-
              jest tam moja dyrektor!
              Obiecuję przebudowe Kadzielni-ale jakoś to się odwleka.
              -obiecałem jaskinie dla zwiedzających na Kadzielni ale kasę wolałem walnąć
              w "pomnik",które tak lubicie.....
              -dałem Wam parking na paderewskiego co kochacie,ale spróbujcie przejechać w
              szczycie jana Pawła,Żródłowa,Radomską,Śkrzetlami,Paderewskiego do
              ronda,zagnańską,Seminaryjską,Ogrodową,jagielonską...czy to nie piekne-ndałem
              Wam dłuzszy odpoczynek od obowiązków domowych i współmałżonków!
              NAPRAWDE ZROBIŁEM DLA TEGO MIASTA DUŻO!
              • Gość: ss Re: Re.do Ali IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.06, 09:50
                i tak wygra
                w takich miastach jak Kielce - o niskim poziomie rozwoju sprawujący władze ma
                juz tak ogromne fory ze trudno go pokonac -
                a tez badzmy sprawiedliwi - nawet jak go nisko oceniamy - nie wszystko ten
                człowiek moze. wiele z obiecanek jest zwykła wyborcza kiełbasą i tyle
                jakby nie UNiA to i tak większóśc z zamierzeń nie wyszła
                idziemy na pasku Unii - i to tez będziemy kiedyc za to płacic rachunek - tylko
                co to bedzie - no własnie
                • Gość: dusza Re: Re.do Ali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 08:07
                  Z Unii płacone-łatwo obiecywać,potem mozna zganić np Marszałka(moze kogos
                  innego,Marszałek to przyklad),że coś nie idzie.ale czy tym razem Unia da nam na
                  lotnisko?Wątpie,toz to jeszcze korytarz powietrzny trzeba dostać a tego sam Wel
                  nie wymysli!Mamy lotniska do 200 km od Kielc czy nie lepiej drogi dobre
                  zrobic/Najlepsze w kraju?Czy tor formuły 1 nie byłby większym zyskiem dla
                  miasta niz lotnisko-te same koszty...
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka