Dodaj do ulubionych

rowerem w Góry Świętokrzyskie

IP: *.satbit.pl / 10.10.3.* 08.05.03, 23:36
Chcę wybrać się rowerem na kilka dni w Góry Świętokrzyskie. Kto wie jaką
kupić mapę i gdzie, oraz przewodnik.
poznaniak
Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re: rowerem w Góry Świętokrzyskie IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 09.05.03, 00:10
      Jest taka mapa "Gory Sw. dla pieszych i zmotoryzowanych ale raczej do kupienia
      tylko na naszym terenie.
      Dodatkowo polecam strone www.mtb.miasto.kielce.pl
    • Gość: kasia Re: rowerem w Góry Świętokrzyskie IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 10.05.03, 00:24
      Jest w Kielcach taka księgarnia dla turystów. Na rogu Paderewskiego i Wspólnej.
      Mają wszystko, co chcesz. A jak nie mają - to sprowadzą. Sprawdź, może coś mają
      dla rowerzystów.
      Sprzedają też przez internet - www.globtour.w.pl
    • Gość: Borsuk Niezła trasa !!! IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 14.05.03, 20:46
      Oto opis niezłej wycieczki : cyklon.chemia.pk.edu.pl/~zieluk/wy1995.htm
      powodzenia
      • Gość: miki. Re: Niezła trasa !!! IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.03, 00:17
        Są takie przewodniki z serii "najlepsze wycieczki na rowerze górskim" , nie
        wiem czy jest o górach świętokrzyskich bo jeszcze nie trafiłem , ale jest
        żywcem zerżnięty z tychże przewodnik "PRZEWODNIK DLA ROWERZYSTÓW TERENOWYCH
        Góry Świętokrzyskie" Adam Rogaliński wyd. przez Lamart Kielce. Zerżnięta nie
        jest treść ale forma , poza tym kiepsko wydane , również ilustrowany zdjęciami
        z tym że kiepskimi , a osoby na zdjęciach to kompletna amatorszczyzna - jeśli
        wydajew się coś takiego to przynajmniej mogliby ubrać tych pseudorowerzystów na
        zdjęciach już nawet nie w ciuchy "na rower" ale przynajmniej w kaski. Ech ,
        ludzie się biorą za coś o czym nie mają pojęcia , chyba sam wydam taki
        przewodnik :)
        No a poza tą konstruktywną krytyką to możesz się tam dowiedzieć gdzie w
        okolicach się można przejechać...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka