Dodaj do ulubionych

Dlaczego Włoszczowa ma na rejestr. TLW a nie TWL?

IP: 195.116.245.* 13.08.03, 12:18
Obserwuj wątek
    • Gość: famar Re: Dlaczego Włoszczowa ma na rejestr. TLW a nie IP: *.crowley.pl 14.08.03, 09:52
      Po prostu urzędasy w ministerstwie transportu się pomyliły, nikt nie zauważył
      literówki i tak już poszło. Dodam że przez miesiąc po wprowadzeniu nowych
      tablic na oficjalnej stronie ministerstwa można było przeczytać, że Włoszczowa
      ma TWL. Dodam, że całą sprawą zainteresowało się w swoim czasie Radio Tak i
      poinformowało o tym ministerstwo, które zareagowało słowami "O Boże" i
      pospiesznie zmieniło stronę. Spostrzegawczym pracownikiem Radia TAK, który
      wyczaił ten błąd i zaproponował zrobienie materiału był niejaki Radek
      Podsiadły, obecnie w nieco innej stacji.... :))))
      • kodiak Re: Dlaczego Włoszczowa ma na rejestr. TLW a nie 14.08.03, 11:35
        Gość portalu: famar napisał(a):

> Po prostu urzędasy w ministerstwie transportu się pomyliły, nikt nie
        zauważył
        > literówki i tak już poszło. Dodam że przez miesiąc po wprowadzeniu nowych
        > tablic na oficjalnej stronie ministerstwa można było przeczytać, że
        Włoszczowa
        > ma TWL. Dodam, że całą sprawą zainteresowało się w swoim czasie Radio Tak i
        > poinformowało o tym ministerstwo, które zareagowało słowami "O Boże" i
        > pospiesznie zmieniło stronę.

No, tu sie zgadzam...

Spostrzegawczym pracownikiem Radia TAK, który
        > wyczaił ten błąd i zaproponował zrobienie materiału był niejaki Radek
        > Podsiadły, obecnie w nieco innej stacji.... :))))

No, ale tu nie - sprawe znam, bo mieszkam w powiecie TLW, a niegdys pracowalem
        w R. TAK i zajmowalem sie tym tematem, co poźniej zrobił również TVN. Ot, małe
        sprostowanie do nieuwaznego sluchacza :-)))))
          • kodiak Re: Dlaczego Włoszczowa ma na rejestr. TLW a nie 17.08.03, 12:02
            Gość portalu: famar napisał(a):

> Oj, coś mi się zdaje, że kolega od dróg i policjantów chce sobie przypisać
            > splendor swojego stareszego kolegi. Kodiak, może zapytasz samego
            > zainteresowanego jak było? Radek z pewnością Ci odpowie. Przecież to on to
            > wyczaił.
            > A co do TVN to nawet nie wiedziałem, że potem to robili.

Misiu prezeslodki z malym orzeszkiem w głowce - ja mieszkanm w powiecie
            włoszczowskim i wiem dobrze jaki literki mam w numerze rejestracyjnym :-)))
            Co do Faktow to robily to jak opisal to rownież Super Express :-))) Poszukaj u
            nich w archiwum i poczytaj :-)))
            A tak poza tym to nic nie chce sobie przyposac, skoro twierdzisz ze bylo
            inaczej - to nie sprzeczam sie z Toba, nie bedzie tak jak chcesz :-)))
            Pozdrowionka !!!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka