Dodaj do ulubionych

przedszkole- okolice Chojen, Rzgowska-pilne

29.03.07, 07:57
Witam wiosennie,
proszę o pomoc. Bedę od września mieszkac za Starową Górą.W związaku z tym
musze zapisac mojego trzylatka do przedszkola własnie w okolicach Chojen, po
drodze do pracy. Niestety nie znam tam żadnego przedszkola, a czas naglismile
Poradźcie które z państwtoych jest dobre? Chodzi mi o atmosferę, zajęcia itp.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź,

Pozdrawiam ciepło
Obserwuj wątek
    • sylka22 Re: przedszkole- okolice Chojen, Rzgowska-pilne 29.03.07, 21:06
      na chojnach jest kilka przedszkoli...
      ja zadnego polecić nie mogę z prostego względu
      do jednego chodzi moje dziecko i ja zadowolona nie jestem..a reszty dobrze nie
      znam

wpisz w google przedszkola łódz i zobacz dokładne numery ale przedszkola sa na
      ulicach: Mieszczańska, Budowlana, Zamknięta, aa no i koło matki polki jest
      przedszkole jeszcze ale nie pamiętam jaka to ulica
          • moniaweg Re: przedszkole- okolice Chojen, Rzgowska-pilne 03.04.07, 16:09
            Ja polecam przedszkole na Mieszczanskiej 15 - chodzil do niego moj starszy syn,
            a od wrzesnia bedzie chodzila do niego moja 2.5 letnia coreczka. W kwietniowe
            wtorki w godz 9.30 - 11.00 sa dni otwarte przedszkola, moja mala juz byla dzis
            z niania i wrocila zachwycona smile Wybralam Mieszczanska, poniewaz ma w miare
            dobra opinie, a poza tym obok przedszkola jest szkola, a wiec o 8ej rano
            podrzucac bede po drodze jedno dziecko do przedszkola, 2gie do szkoly smile
            Na tylam CZMP na ul. Szczaniawskiej jest przedszkole ale tylko 5godzinne, bez
            posilkow, ale za to pracujace na 2 zmiany. Znajome mamy zachwalaly mi
            przedszkole panstwowe na Starorudzkiej i prowadzone przez siostry zakonne na
            tej samej ulicy.
            Pozdrawiam, udanego wyboru smile
            Monika
            • lafela Re: przedszkole- okolice Chojen, Rzgowska-pilne 06.04.07, 13:18
              Dziękuje za wszystkie odpowiedzi
              zapisałam synka na Mieszcańska bo blisko do przystanku autob. i zawsze ktos z
              rodziny moze go odebrac. I panie bardzo miłe.Nie wiem jak to jeszce będzie bo
              ukaząły mi się 2 kreski na teściesmile i mam nadzije ze lekarz potwierdzi druga
              dzidzie na grudzien.I jeszce zobaczymy czy pośle synusia do przedzskola czy
              jednak skozrysta że mama w domu,bo wrocilam do pracy od razu po macierzyńskim.

Pozdrawiam ciepło i świątecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka