Gdzie na Joge dla ciężarnych w Krakowie??

13.12.10, 17:11
poszę o Wasze opinie nt. warsztatów Jogi dla kobiet w ciąży w Krakowie. Gdzie chodziłyście lub chodzicie i jak wam się podoba? Będę wdzięczna za wszelkie opinie. Ja wybrałam 3 szkoły Jogi (na Biskupiej, Gertrudy i na Friedlaina) ale kierowałam się tylko odległością od domu a dobrze byłoby na czymś jeszcze oprzeć wybór szkoły wink
    • e.bru Re: Gdzie na Joge dla ciężarnych w Krakowie?? 03.01.11, 14:16
      ja chodziłam na Biskupią i bardzo polecam to miejsce. Nie mam wprawdzie porównania z pozostałymi szkołami, które wymieniłaś, ale w Joga Centrum zajęcia prowadzi kobieta, która poza tym że jest dobrą nauczycielką jogi, jest też matką 5 dzieci, więc ma wiedzę popartą doświadczeniem i dzieli się nią na zajęciach.
      Fajną rzeczą jest też to, że szkoła prowadzi też zajęcia baby jogi dla mam z niemowlętami, więc dziewczyny chodzące na jogę dla kobiet w ciąży po porodzie, jak tylko dojdą do siebie, zaczynają ćwiczyć jogę w tym samym składzie, oczywiście powiększonym o dzieciaczki smile
      • jasecurka Re: Gdzie na Joge dla ciężarnych w Krakowie?? 03.02.11, 19:47
        Polecam na gertrudy szkołę jogi Kasi Pilorz - rewelacyjna atmosfera i ćwiczenia dostosowane do stanu "brzuchatej" mamy. Naprawdę super!
Pełna wersja