Dodaj do ulubionych

Miejsca w zlobkach

29.01.11, 12:46
Wczoraj zorientowalam sie ze tylko cudu trzeba zeby moje dziecko dostalo sie do samorzadowego zlobka... W prywatnych przyjmuja dzieci po roku, a ja juz dla 9-miesiecznego potrzebuje opieki. Na babcie liczyc nie moge a opiekunkapochlonie cala moja pensje-co robic???
Obserwuj wątek
        • madzia.80 Re: Miejsca w zlobkach 29.01.11, 23:29
          Mój synek jest na 149 miejscusad a miejsc jest 20. Zapisywałam w listopadzie na wrzesień.
          Kuksu22 do jakiego żłobka zapisałaś malucha?
          Maja50 możesz poszukać jakiejś mamy która albo sama ma maluszka i będziesz go pilnować razem ze swoim dzieckiem. Albo ona ci popilnuje razem ze swoim.
          Ja tak pilnowałam przy starszym dziecku.
          • kuksu22 Re: Miejsca w zlobkach 30.01.11, 13:00
            Zapisywałam na Os. Zielone. Mam daleko, ale obok mieszka chrzestna mojego dziecka i jak ja nie mogę go w porę odebrać to jak ona zabiera swojego syna (z tej samej grupy) i mojego. Odbieram jak mogę od niej.
            Ze żłobka i opieki jestem bardzo zadowolona.
      • ania_kr Re: Miejsca w zlobkach 21.02.11, 16:14
        Ja z ruczaju, zapisałam dziecko na słomianą i do dwóch innych (w centrum i na piastowskiej) i czekam już półtorej rokusad W tym czasie dziecko jest z nianią. Niby na hucie są miejsca, ale zanim tam się dostanę z ruczaju i z powrotem wrócę tu do pracy i to samo popołudniu, to musiałabym ze 3 godz. nadłożyć, albo i więcejsad
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka