Dodaj do ulubionych

ortodonta NFZ Kraków-kto wie?

21.08.11, 15:36
Pilnie potrzebuje ortodonty dla 11latki
Najlepiej takiego,który ma kontrakt z NFZ
ktoś coś wie?
Obserwuj wątek
    • ka_thy Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 21.08.11, 18:56
      Nie podam ci namiarów, ale przypomnę żeby się pospieszyć, bo gdy dziecko skończy 12 lat bezpłatne leczenie już nie przysługuje.
    • syl-wia-81 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 23.08.11, 11:38
      sa bardzo odlegle terminy do ortodonty na nfz. pewnie dopiro na przyszly rok. mozesz podzwonic i zapytac: na montelupich, na komorowskiego. wiem ze najblizsze terminy sa na karmelickiej i pilotow. dane znajdziesz w googlach. ja czekalam 2 tyg do ortodonty na pilotow z dzieckiem a np na komorowskiego i montelupich dopireo w przyszlym roku. sa jeszcze gdzies na ruczaju. poszukaj w googlach to z pewnoscia cos znajdziesz
      • toskaniaa Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 23.08.11, 19:48
        gdzie na karmelickiej?
        • marzek2 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 24.08.11, 11:13
          Ortodoncja Karmelicka 55, ale to prywatna klinika
          • syl-wia-81 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 24.08.11, 11:16
            na karmelickiej prywatna, ale mają podpisaną umowę z nfz
          • goga1979 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 20.02.12, 16:43
            Nie tylko dzwonilam tam i powiedziano ze a fundusz rowniez przyjmuja tylko pasel i ubezpieczenie dziecka.
            Czekalam 2 tygodnie na termin.
    • mama_dominiki Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 23.08.11, 13:15
      Ja dostałam termin do ortodonty na październik w Przychodni na os. Dywizjonu 303
    • uffa1 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 30.08.11, 12:27
      To chyba nie prawda z tymi długimi terminami (albo ja miałam wyjątkowe szczęście).
      Zapisałam córkę do ortodonty na Komorowskiego na wrzesień (dzwoniłam w sierpniu).
      • agysa Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 26.02.12, 17:46
        Ja chodzę na Batorego, ale nie mam pojęcia jakie są terminy, gdyż chodzę od ponad roku.
    • someday_someone Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 03.07.12, 08:13
      ma fundusz to tak nie znam za bardzo, ale jeśli chodzi o krakowskich ortodontów to jednym z lepszych jest Magdalena Kowalczyk. Ja jeśli chodzi o zęby rzadko, żeby nie powiedzieć, że wcale nie korzystam z funduszu. Zwyczajnie nie mam do tego zaufania. Wolę iść do dentysty prywatnie i mieć pewność, że wszystkie usługi będą dobrze wykonane.
    • catalinkasia1 Re: ortodonta NFZ Kraków-kto wie? 04.07.12, 13:56
      a my chodzimy na Monteluppich, chyba najlepsze miejsce, do pani dr. Szyper-Szczurowskiej, ale reszta lekarzy też jest super jak słyszałam. Terminów nie znam bo my już jesteśmy w trakcie leczenia. Maja córcia nie może mieć darmowego aparatu z powodu epilepsji, takie jest życie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka