Dodaj do ulubionych

Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odradzam

22.01.19, 11:11
Sąd rodzinny w sprawie alimentów skierował nas do mediator pani Katarzyny Jaszczyńskiej, która przyjmuje w Krakowie przy ulicy Spokojnej. W pierwszym kontakcie wydawała się miła, jednak z mediacją nie miało to dużo wspólnego - bardzo szybko doszła praktycznie do takiej kwoty alimentów jakiej ex żądała w sądzie + sugerowała dodatkowe dopłaty. Gdy nie udało się dogadać na pierwszym spotkaniu, na drugim była już bardzo nieprzyjemna i sugerowała że robi nam łaskę że się jeszcze z nami spotyka (chociaż wg. prawa przysługuje zawsze 3 spotkania). Po czym powiedziała do nas, że kwota której żąda ex w sądzie jest wg. niej za mała i na miejscu ex żądałaby większych. W mojej opinii i z mojej wiedzy mediator powinien być bezstronny i obiektywny, a tej Pani zdecydowanie tych cech brakuje.
Jeżeli komuś przydzielą tę Panią do sprawy, sugeruję zmianę.
Niezadowolony Tata
Obserwuj wątek
  • asefvavgadvgfsbgv Re: Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odr 07.03.19, 19:09
   Właśnie jestem po 1.spotkaniu z tą -pożal się Boże p. mediator.
   Bez szczegółów.
   P. Katarzyna była dla mnie NIEMIŁA, gadała bzdury : przykład - córka, którą ojciec się nie interesował przez niemal 10 lat rzekomo jest BLIŻSZĄ "siostrą" dla syna żony, niż moim synem z którym się wychowywał 7 lat! (????? JAKIM sposobem? ktoś ma teorię?? wink ) nie chciała mnie słuchać.
   Stwierdziła, gdy chciałam dać BARDZO WAŻNE I w jaki sposób 2 osoby z otoczenia mojego dziecka mają NEGATYWNY i DESTRUKCYJNY wpływ na córkę -że i tak gadałam (yhy, taaaaa) 30 min i wystarczy a ona już WSZYSTKO wie. Ponadto WYDAŁA WYROK (!!!!) na mnie nie znająć FAKTÓW jeszcze przed przystąpieniem do mediacji.

   NIE POLECAM!!!!!!
   Wnieś o innego mediatora - u tej zawistnej, pełnej pogardy (NA PRAWDĘ) i ironii kobiety, stronniczej (a może opłaconej?) nie ma sensu marnować czasu.
  • originals Re: Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odr 24.02.20, 23:40
   Jeśli nie odpowiada Wam praca w/w Pani Mediator jest możliwość zgłoszenia nieprawidłowości do Sądu Okręgowego w którym pani jest mediatorem. Wówczas Sąd jest zobligowany do analizy zgłoszenia i ewentualnych konsekwencji.
   Pozdrawiam.
  • krzys12 Re: Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odr 29.10.20, 18:06
   Polecam Panią mediator Katarzynę Jaszczyńską w moje mediacji o rozwód była bezstronna, rzeczowa i nazywała wszystko po imieniu. Gdybym kilka lat wcześniej trafił na taką osobę, pewnie udałoby się nam uratować nasze małżeństwo. Pokazała nam w czym tkwił problem i uświadomiła jakie popełnialiśmy błędy. Jest osobą bezstronną i szukającą rozwiązania wyjścia w trudnej sytuacji. Chociaż małżonka nie chce zgodzić się na separację to i mam pogląd na to co działo się złego w naszym zwiazku

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka