Dodaj do ulubionych

Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odradzam

22.01.19, 11:11
Sąd rodzinny w sprawie alimentów skierował nas do mediator pani Katarzyny Jaszczyńskiej, która przyjmuje w Krakowie przy ulicy Spokojnej. W pierwszym kontakcie wydawała się miła, jednak z mediacją nie miało to dużo wspólnego - bardzo szybko doszła praktycznie do takiej kwoty alimentów jakiej ex żądała w sądzie + sugerowała dodatkowe dopłaty. Gdy nie udało się dogadać na pierwszym spotkaniu, na drugim była już bardzo nieprzyjemna i sugerowała że robi nam łaskę że się jeszcze z nami spotyka (chociaż wg. prawa przysługuje zawsze 3 spotkania). Po czym powiedziała do nas, że kwota której żąda ex w sądzie jest wg. niej za mała i na miejscu ex żądałaby większych. W mojej opinii i z mojej wiedzy mediator powinien być bezstronny i obiektywny, a tej Pani zdecydowanie tych cech brakuje.
Jeżeli komuś przydzielą tę Panią do sprawy, sugeruję zmianę.
Niezadowolony Tata
Obserwuj wątek
    • asefvavgadvgfsbgv Re: Katarzyna Jaszczyńska, mediator, Kraków - odr 07.03.19, 19:09
      Właśnie jestem po 1.spotkaniu z tą -pożal się Boże p. mediator.
      Bez szczegółów.
      P. Katarzyna była dla mnie NIEMIŁA, gadała bzdury : przykład - córka, którą ojciec się nie interesował przez niemal 10 lat rzekomo jest BLIŻSZĄ "siostrą" dla syna żony, niż moim synem z którym się wychowywał 7 lat! (????? JAKIM sposobem? ktoś ma teorię?? wink ) nie chciała mnie słuchać.
      Stwierdziła, gdy chciałam dać BARDZO WAŻNE I w jaki sposób 2 osoby z otoczenia mojego dziecka mają NEGATYWNY i DESTRUKCYJNY wpływ na córkę -że i tak gadałam (yhy, taaaaa) 30 min i wystarczy a ona już WSZYSTKO wie. Ponadto WYDAŁA WYROK (!!!!) na mnie nie znająć FAKTÓW jeszcze przed przystąpieniem do mediacji.

NIE POLECAM!!!!!!
      Wnieś o innego mediatora - u tej zawistnej, pełnej pogardy (NA PRAWDĘ) i ironii kobiety, stronniczej (a może opłaconej?) nie ma sensu marnować czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka