Dodaj do ulubionych

Przeprowadzka do Małopolski

07.05.20, 11:18
Witam
Będzie nietypowo smile,ale zacząć trzeba big_grin
Wraz z nastoletnią córką poszukuję tą drogą mieszkania a także opinii,docelowo nowego miejsca do startu na nowosmile
Bez różnicy, dom,mieszkanie,willa,"łorewa" oby czyste i dostępne finansowo big_grin
Lokalizacja?
Okolice Tatr, Zakopane, Kraków to ostateczność .
Zależy mi na dobrej komunikacji ponieważ nie jestem zmotoryzowana. Możliwościach zarobkowych większych niż 1 osoba na 100 miejsc pracy big_grin a jeśli do tego było by to miejsce choć trochę klimatyczne to nasza euforia sięgała by prawie zenitu .
Jesteśmy kulturalne,spokojne,odpowiedzialne (raczej mowa o mamie bo rzadko który nastolatek ma dużą ilość oleju w głowie big_grin)a co chyba najważniejsze przy wynajmowaniu cudzego dobra -bez nałogów i wypłacalne wink.
Generalnie chodzi mi o miejsce w którym ja się już kiedyś zestarzeję a przed córką jeszcze ósma klasa i wybór zawodu smile

P.S.
Coś dla odważnych jak my
Mam własne mieszkanie pod Białymstokiem w urokliwej miejscowości w sercu puszczy smile, blok otoczony zielenią,parkiem.
Mogę się zamienić big_grin
Za wszystkie odpowiedzi pomocne ( te mniej także wink) dziękujemy

Pozdrawiam serdecznie smile
Obserwuj wątek
    • ewelinapl Re: Przeprowadzka do Małopolski 10.05.20, 00:18
      Według mnie warto zakupić dom/ mieszkanie w stanie surowym i wykończyć je profesjonalnie tak jak chcemy smile Takie wykończenie pod klucz oferuje firma malhaus - nawet pod kątem hydrauliki czy elektryki, takze nie trzeba martwic sie ze bedzie trzeba wielu fachowcow z roznych firm - wszystko wykonuje jedna ekipa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka