Dodaj do ulubionych

Gdzie robią łóżeczka dla starszych dzieci??

24.10.05, 15:05
Jak w pytaniu, Olka wyrasta ze swojego szczebelkowego łóżeczka, rozbija się w
nim tak, że nieraz sprawdzam czy po takim uderzeniu jeszcze oddycha...
Chcieliśmy kupic, albo zrobić na zamówienie łóżeczko trochę większe
gabarytowo, z tym, ze chcemy, zeby miało dodatkowa barierkę "w części głowy",
tak, żeby mi córcia w nocy nie spadła na podłogę.
Za wszelkie namiary z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
        • moniaskor Re: Gdzie robią łóżeczka dla starszych dzieci?? 26.10.05, 21:41
          My mamy dwie dziewczyny i kupiliśmy im świetne łóżko 3-warstwowe (firma Klupś)-
          jedno na dzień wjeżdża pod drugie, a pod nie wjeżdżają jeszcze 2 szuflady na
          pościel. Młodszej córce (2 lata) wymyśliliśmy zabezpieczenie sami- kupiliśmy ok.
          2 metry szerokiej na 35 cm dykty (takiej, z której robi się tyły szaf, półek,
          itp.) w kolorze łóżka. Rozcięliśmy ją na dwa kawałki: jeden długości krótszego
          boku łóżka, a drugi dłuższy od Weroniki i wkladamy je na noc między materac, a
          ramę łóżka. Na róg łóżka kupiliśmy taki gumowy kątowniczek do mebli, który
          trzyma obie dykty razem. Koszt chyba ok. 35 zł. w OBI, czy Castoramie docinają
          takie kawałki dykty jakie się chce. Pozdrawiam. Monika
          • kasia_ol1 do moniaskor 27.10.05, 09:45
            weszłam na stronę Klupsia. łóżko rzeczywiście świetnie wygląda i jest
            alternatywą dla mnie, żeby nie kupować piętrowego. czy możesz napisać gdzie je
            kupiłaś i za ile? ja mam dwóch chłopców, starszy 3,3 lata, młodszy 17 m-cy i też
            myślimy o zmianie łóżeczek.
            pozdrawiam
            • moniaskor Re: do moniaskor 27.10.05, 21:29
              Łóżko to można dostać w Krakowie jedynie w EntkiczkuPentliczku, ale w koszmarnej
              cenie i na Tandecie (Firma Dominos, ul. Krzywda 12, tel. 423-65-40). My właśnie
              na Tandecie kupiliśmy. Oczywiście trzeba zamawiać i czekać ok. 2 tygodni, ale
              warto. W Entliczku też nie można tego obejrzeć tylko trzeba zamawiać.
              Zapłaciliśmy za nie 770 zł Cena obejmuje kompletne łóżko z materacami),ale
              myślę, że już w takiej cenie go nie kupicie. Próbujcie. Targować się można z
              panami do bólu i co najważniejsze są elastyczni. Ja zaczęłam targ od 860 zł bodajże.
              Łóżko jak narazie (odpukać) rewelacyjne. Dziewczyny (2lata i 5 lat) zadowolone.
              Śpią jedna obok drugiej, na dzień niższe łóżko chowamy. Mogą one jednak stać też
              oddzielnie. Dolne łókżo ma rolki na tylnych nóżkach, więc w zasadzie wyjeżdża
              samo, szuflady też na rolkach i bardzo pojemne.
              Baliśmy się kupić im wysokiego piętrowego łóżka ze względu na naszą małą
              alpinistkę i dobrze zrobiliśmy (stwierdzam to po 3 miesiącach użytkowania).
              Młodszej córci, która śpi na niższym łóżku robimy na noc "zagródkę" z dykty
              meblowej w kolorze łóżka (opisywałam ją w którymś ze świeżych postów a propos
              zabezpieczenia dzieciaka) żeby nie spadła. Zanim ją wymyśliliśmy żartowaliśmy z
              mężem, że możemy jej wysuwać szufladę i wkładać do niej coś miękkiego, żeby w
              razie czego miała miękkie lądowaniesmile
              Życzę udanego zakupu. Pozdrawiam. Monika
              W razie potrzeby zapraszam na obejrzenie u nas na żywo.
              • kasia_ol1 Re: do moniaskor 28.10.05, 09:24

dzięki Moniczko smile
                wczoraj podzwoniłam jeszcze po sklepach wymienionych na stronach Klupsia i w
                jednym powiedziano mi 690 zł, ale w pozostałych 990-1100 szok jakie różnice. my
                czekamy do pierwszego wink i wtedy będziemy wiedzieli czy mozemy zamówić już czy
                po nowym roku sad
                jeszcze raz dziękuję smile
                • moniaskor Re: do moniaskor 28.10.05, 15:34
                  obawiam się, że to 690zł to cena bez materacy. Nam też najpierw przez telefon
                  pan powiedział cenę w okolicach 650zł, a jak pojechałam to pan mnie rozbroił
                  stwierdzeniem, że owszem tyle jeżeli nie chcę materacy. Ponieważ byłam już
                  zaprawiona w targowaniu cen (urządzaliśmy i remontowaliśmy całe nowo zakupione
                  mieszkanie), więc szybko wykorzystałam ten fakt, że pan przez telefon nie
                  dopowiedział wszystkiego i opuścił ostatecznie sporo. Pozdrowionka
                  • kasia_ol1 Re: do moniaskor 28.10.05, 21:45
                    byliśmy dzisiaj na Królewskiej. cena 690 zł jest sprzed kilku m-cy sad
                    materace są, ale nie wiadomo co z kółkami niższego łóżka i przy szufladach wink
                    pozdrawiam smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka