Dodaj do ulubionych

Stomatolog dziecięcy- Kraków

25.04.06, 23:34
Cześć.
Szukam dentysty dla dwulatka. Mamy problem z próchnicą i to dość zaawansowaną.
Jesteśmy już po dwóch "lakierowaniach" ale w trakcie leczenia
przeprowadziliśmy się. Proszę więc o info. gdzie warto iść z dzieckiem do
dentysty. Mogą to być praktyki prywatne lub klinki dentystyczne. Za każdą
opinię i adres bardzo dziękuję. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • zaza_kr Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 19.05.06, 14:20
      My chodzimy do dr Marty Stupki - rewelacyjna. Przedewszystkim podejście do
      dzieci ma super, mój syn był u niej pierwszy raz w wieku prawie 3-ch lat i tak
      już od 5-ciu lat tam chodzimysmile. Muszę powiedzieć, że za każdym razem jak tylko
      umawiamy się na wizytę, widze niesamowity entuzjazm u mojego syna i to jest
      najlepszy dowód na to że lubi tam chodzić i nie ma niemiłych wspomnieńsmile. Więc
      spróbuj może z tą stomatolog.
      www.mm-stupka.com.pl/index.php?go=kontakt&en=en&more=1Powodzenia
    • mammaba Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 23.05.06, 13:21
      Polecam wspominaną tu już przychodnię na ul. Długiej, my chodzimy do pani
      doktor Moniki Kocoł - jest naprawdę bardzo miła, cierpliwa i ma bardzo dobre
      podejście do dzieci. Mój synek dostał od niej nagrodę (mały samolocik) i był
      wniebowzięty. Bardzo dobra metoda z nagradzaniem, bo teraz bardzo chętnie tam
      chodzi smile
      Stanowczo odradzam Juniordent na Gertrudy. Albo my źle trafiliśmy, albo tam w
      ogóle jest beznadziejnie. Była to nasza pierwsza wizyta z synkiem u
      stomatologa, nie wiedzieliśmy czego mozna sie spodziewać. Niby było ok, ale po
      zmianie gabinetu na Długą mówię: nigdy wiecej Juniordentu!
      Po pierwsze wizyta na Gertrudy trwała chyba 5 minut, po prostu dziecko szybko
      na fotel, przegląd, lakierowanie (nawet bez uprzedniego czyszczenia ząbków!) i
      do widzenia. Dentystka nie powiedziala NIC do dziecka, do mnie tylko tyle ile z
      niej wyciągnęłam. Na Długiej sympatyczna pani w rejestracji przywitała sie z
      moim synkiem, porozmawiała z nim, potem pani doktor opowiedziała mu co będzie
      robić, pozwoliła się trochę pobawić w gabinecie, cały czas była uśmiechnieta.
      Synek od razu ją polubił.
      Po drugie cena: na Gertrudy za lakierowanie 16 zabków zaplaciłam 80 zł, a na
      Długiej za ta samaą usługę zapłaciłam 30 zł (!!!). Różnica jest, prawda?
      Po trzecie: nagroda - niby byle co, a synek zachwycony.
      No i po czwrte: Pani doktor miała dla nas dużo czasu i wszystko mi dokładnie
      powiedziala co sie dzieje z ząbkami i co ona proponuje w dalszym leczeniu. Mój
      synek w tym czasie bawił sie grzecznie samolocikiem smile
      Co do oznowania - też sie tym interesowałam, bo mój synek ma przebarwienia na
      górnych jedynkach. Trafiłam na drugą super przychodnię stomatologiczną na
      Lelewela. Super dr Świątkowska (mam nadzieję że nie przekręciłam nazwiska)
      wytłumaczyła nam wszystko na czym ta metoda polega, przeglądneła zaąbki,
      poświeciła nam swój czas. Niestety u takich małych dzieci ona sie nie podejmuje
      ozonowania (no chyba ze u wyjątkowo spokojnego dziecka) , bo dziecko przez cały
      czas trwania zabiegu nie może sie w ogóle ruszyć. Powiedziała, zeby teraz
      lakierować a jak synek skończy 3,5 roku i będzie umiał współpracowac i
      usiedziec bez ruchu te pół minuty to wtedy mozna ozonować.
      Przegląd był za darmo, a jeszcze synek dostał nagrode w postaci kubeczka ,
      próbki pasty elmex i książeczki o myszcze Elince smile))
      Nam sie tam bardzo podobało, ale nie zmieniam dentystki, bo na Długiej tez jest
      bardzo przyjemnie.
      Pozdrawiam srdecznie!
      Kamila
    • mgosha Przegląd na Długiej 22.06.06, 22:00
      A ja mam pytanie: ile kosztuje przegląd ząbków na Długiej?
      I która pani doktor jest fajniejsza: dr Kocoł czy Kolaczyk?

--
      Gosia,
      Filip (8.09.2003) i
      Jacek (12.04.2005)
      • jessia Re: Przegląd na Długiej 22.06.06, 23:50
        Witam,

przegląd u p. Kołaczyk jest za darmo. W ogóle to ja byłam u niej teraz 3 razy z
        moja córeczka i jeszcze ani grosza nie zapłaciłam. Moja córka ma baaardzo dużą
        rezerwę jeżeli chodzi o dentystkę (chyba z tatą palnęliśmy głupotę przed
        pierwszą wizytą) i na razie p. Kolaczyk ("ciocia Jola") przystaje na "liczenie
        ząbków" a lapisowanie 2 ubytków kazała mi sama zrobić w domu, żeby mała nie
        skojarzyła wizytę u dentystki źle (to lapisowanie ma niedobry smak). Ponoć w
        gabinecie kosztuje to ok. 10 zł za zęba, ale ona mi po prostu wypisała receptę,
        pokazała jak mam zrobić, i kazała przyjść na wizytę potem, żeby sprawdzić, czy
        dobrze zrobiłam.
        Aha i za kazdym razem mała dostaje nagrodę.
        Pozdrawiam, (i oczywiście polecam)
        --
        Jessia (Milena 11.03, Pola 07.05, mama ang., reszta POL.)
        • a_noa do bomba001 23.06.06, 13:28
          Sprawdz prosze poczte gazetowa smile
          Albo jesli mozesz to podaj tutaj jakis namiar na Wasza pania doktor i napisz
          jakie ma ceny.
          Dziekuje z gory smile
          --
          www.ksiegarenka.pl
          • pestka14 Re: polecam panią doktor Małgorzatę Macheta 23.06.06, 13:52
            Wprawdzie leczę u niej swoje zęby (moja córeczka ma na razie tylko 2
            własne smile ), ale większość pacjentów pani doktor to dzieci. I z tego co
            zaobserwowałam, z reguły nie chcą się z nią dzieciaki rozstawać po zakończeniu
            leczenia. Wracają z poczekalni do gabinetu żeby się pożegnać.
            No i ma taki ekran zamontowany przy fotelu, na którym dla dzieci wyświetla
            bajki smile Przyjmuje na Ugorku na ul. Fiołkowej.
            Pozdr.
          • beba2 Re: Przegląd na Długiej 25.06.06, 21:35
            I dr Kołaczyk i dr Kocoł są super. My chodzimy do nich odkąd mlody skończył 2,5
            roku. Teraz ma 7,5 i dalej chodzi chętnie, bez najmniejszego problemu. Do tej
            pory dostaje nagrody smile
            Mam pytanie o ten gabinet w Bronowicach. Ponieważ tu mieszkam i sama ze sobą
            wybrałabym się gdzies na miejscu. Poprosze o namiary.
    • aneczka7711 Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 31.03.18, 21:55
      Na Ruczaju jest super klinika Luxdentica, byłam tam raz z synkiem, jak go dopadł ból zęba. Bardzo fajna pani dr nas przyjmowała, z podejściem do dzieci smile Byłam bardzo zadowolona z poziomu obsługi i z przeprowadzonego zabiegu. Maksiu nawet nie płakał, pani doktor umiejętnie go zagadała smile
    • marta_pitora79 Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 11.04.18, 21:27
      Jestem mamą 4 letniej dziewczynki.Mała została zrażona w wcześniejszych gabinetach stomatologicznych,miała parę ubytków w ząbkach i koniecznie musieliśmy je wyleczyć.Szukałam lekarza ze sercem po nocach i znalazłam właśnie CDC Cracow Dental Center. Mając 32 lat nie spotkałam się jeszcze z takim dobrym lekarzem.Pani dr Joanna Zasada leczy ząbki tak szybciutko, że dzieciak nie wie kiedy już jest po.Córeczka nasza tak bardzo się bała lekarzy że przechodząc obok ośrodka zdrowia momentalni zakrywała rączką twarz.To była masakra.Pani dr jej asystentka na pierwszej wizycie tak ją ''przekupiły rozmową" że mała weszła na fotel i został wyleczony pierwszy chory ząbek. Pozdrawiam i dziękuję.
    • agnieszka.sii Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 20.04.18, 13:25
      Pan dr Sławomir Gąszcz ma cudowne podejście do dzieciaków (dorosłych też - wizyta upływa w przemiłej atmosferze, mimo że ciężko coś czasem wtrącić w monolog pana doktorasmile ). Przyjmuje np. w Luxmedzie na ulicy Wadowickiej.

--
      www.spoko-motyw.pl/
    • matekwoj Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 26.06.18, 11:29
      Świetna pani stomatolog jest w gabinecie Steczko - www.steczkodentysta.pl
      Byliśmy z synem i lepiej nie mogło być. Bardzo się obawialiśmy jednak pani stomatolog świetnie poradziła sobie z okiełznaniem naszego Kuby.
    • kunkemarta Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 31.03.19, 16:44
      Znaleźć dobrego stomatologa dla dziecka wcale nie jest tak łatwo. Nam po próbach i błędach w końcu się udalo wink W przychodni Cichoń przyjmuje Pan Karol Ożóg. Bardzo sympatyczny facet, z podejściem do dzieci no i oczywiście dobry specjalista od małych ząbków wink
    • sumik75 Re: Stomatolog dziecięcy- Kraków 15.07.19, 21:19
      Z moimi dzieciakami chodzę do dentysty do stomatoogii dr Cichonia. Bardzo jestem zadowolona z opieki, stomatolog jest bardzo przyjazny i wie jak podejść do dzieciaczków. Także na pewno nie będę zbyt pochopnie zmieniać miejsca.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka