Dodaj do ulubionych

Zarabiaj nawet 9000zł/mc, a nie jakieś tam ankiety

20.04.11, 10:51
Witam, pracuję jakiś czas w nowym programie partnerskim w dodatku na co miesięcznej subskrypcji, w ten sposób buduję sobie dochód pasywny. Program jest nowy w Polsce dlatego jest "pole do popisu", a na zachodzie ludzie już zarabiają po kilkanaście tysięcy miesięcznie w przeliczeniu na złotówki, ja mam na razie 33 osoby co daje mi ok 2300zł miesięcznie, a za granicą mają ponad 70 osób to już w ogóle głowa boli, na początku w uczestnictwo programu wpłaciłem 25$ (jest to najtańszy pakiet produktów) ale one zwraca się po zaledwie 1 osoby więc co to jest 1 osoba, jak ja po krótkim czasie promowania mam 33 partnerów i pomagam każdej osobie w mojej grupie znaleźć dla niego klientów, to nie jest zwykły pp ponieważ każdy nasz partner przekazuje nam 2 kolejnych i tak o wiele szybciej można zarobić, plan w tym programie jest na prawdę przemyślany ;), tak jak powiedziałem program niedawno do Polski zawitał dlatego zapisując się teraz jest łatwiej, odpuście sobie buxy czy ankiety bo to strata czasu, po prostu wiem jak było u mnie, zarobiłem parę groszy i szybko sobie odpuściłem, zawsze szukałem takiego programu i teraz można powiedzieć, że zawodowo zarabiam przez internet, jak ktoś jest zainteresowany to pisać na GG: 34600238 a pomogę każdemu ;))
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka