Dodaj do ulubionych

Realne zarabianie przez internet

21.06.11, 10:42
Zapraszam do odwiedzenia strony www.realnezarabianie.blogspot.com/ gdzie znajdziecie usystematyzowaną wiedzę na temat realnego zarabiania przez internet. A dla niecierpliwych:

* CENTRUM REKLAMY- bardzo ciekawa propozycja, a przede wszystkim dobrze płatna

centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=dasiatko

* ZŁOTÓWECZKA

zlotoweczka.com/pages/ptp.php?refid=dasiatko

* ZIELONY MAIL

www.zielonymail.com/pages/ptp.php?refid=dasiatko

* CLICK MAIL

click.mail.pl/pages/ptp.php?refid=dasiatko

* BANKNOCIK

banknocik.com/pages/index.php?refid=dasiatko

* 20 $ 2 SURF- nie jest to polska strona, ale jest solidne tłumaczenie; pieniądze są naliczane w $ i po przeliczeniu na PLN wypłacane na konto np. PAYPAL (darmowa rejestracja, konto bezpieczne)

pl.20dollars2surf.com/?ref=269390

* IMPERIUM REKLAMY

imperiumreklamy.com/pages/ptp.php?refid=dasiatko

* ŚWIAT REKLAM

www.swiat-reklam.net/pages/ptp.php?refid=dasiatko

* SEJFIK

sejfik.com/pages/index.php?refid=dasiatko
Obserwuj wątek
    • mariusz3000 Re: Realne zarabianie przez internet 21.06.11, 14:02
      Bardzo ciekawy wpis. Odwiedzę tę stronę. Polecam także reklamę w internecie. Internet jest narzędziem, z którego korzystać mogą firmy małe i duże. www.ofertypromocje.pl/strona/dla_firm_wspolpraca_z_portalem.php tutaj informacje. Jakikolwiek biznes czy handel może się stać także internetowy. Dzięki promocji każdą firmę znajdą internauci zainteresowani promocyjnymi ofertami.
      • kolonme Re: Realne zarabianie przez internet 21.10.11, 16:15
        Sorry ale jak dla mnie siec afiliacyjna, choćby afiliant.com daje większą gwarancję. Zwłaszcza jak podchodzisz do zarabianie przez internet jako pewnego postępującego, zaplanowanego procesu i nie traktujesz tego w kategoriach "mnie się należy". W każdym wypadku istotna jest strategia działań i profesjonalne podejście.
        • tomke86 Re: Realne zarabianie przez internet 07.11.11, 11:28
          Ja mam surfbara czyli pasek z reklamami, kokosów nie ma ale idzie dorobić właściwie nic nie robiąc bo nie trzeba klikać na te reklamy

możecie sami spróbować, nic nie trzeba płacić, krótka rejestracja i już.

pl.20dollars2surf.com/?ref=457607
          • k.gosiek Re: Realne zarabianie przez internet 12.12.11, 14:08
            Witam!
            Chciałabym polecić strony na których można w miare szybko samemu uzbierac minimum do wypłaty. Najbardziej dla mnie jako samotnego klikacza jest opłacalna strona www.ayuads.com/?reg=52280. Jest tam nielimitowana liczba reklam, dziennie możemy tam wyklikać od 10-30 centów. Ile wyklikamy zależy od nas ile chcemy poświęcić na to czasu. Bardzo pomocne jest zainstalowanie toolbara z tej strony, informuje nas gdy są dostepne strony reklamowe. Minimum do wypłaty 5$ do uzbierania w miesiąc.
            Inną strona też godną uwagi dla samotnego klikacza jest www.clixsense.com/?3827058. Zarabiamy tam nie tylko klikając w reklamy umieszczone w zakładce view ads, ale także grając w grę clixgird. Możemy w niej wygrać od 10 centów do 5$. Minimum do wypłaty 2$ do uzbierania w 1,5 miesiąca bez wygranych.
            Ciekawą pozycją jest też www.openbux.com/?ref=gosiek29. Mamy do wyklikania tylko 4 reklamy dziennie. Minimum do wypłaty 2$ do uzbierania samemu w ok 1,5 miesiaca.
            Polecam tez surfbar pl.20dollars2surf.com/?ref=458080. Instalujemy baner który nalicza nam punkty za wyświetlanie reklam. Dodatkowo możemy zarabiać klikając w reklamy zamieszczone w dziale bonus za kliki, oraz klikając w zainstalowany baner gdy pojawi sie na nim napis surfer bonus. Dodatkowo mamy mozliwość zagrania w surf koło- dwa razy dziennie i bingo raz dziennie. Chociażby dla tych gier warto sie zarejstrować. Minimum do wypłaty 20$ do uzbierania samemu w 5-6 miesiacy. Strona całkowicie po polsku co ułatwia poruszanie się na niej. Dodatkowo warto klikać na stronach gdzie można wygrać kod 20$pas do tej strony.
            Takie realne pieniądze można zarobic na klikaniu:-))) Jak komuś wydaje sie mało to lepiej niech tej przygody w ogóle nie zaczyna.
    • btw92 Re: Realne zarabianie przez internet 30.12.11, 21:01
      Podałeś bardzo niewiele informacji i z tego nic nie wnioskujemy. Ja chcę Cię bardzo zaprosić do mojej struktury Agrabla dzięki czemu możesz Po prostu czerpać zyski z codziennych zakupów dzięki sprawdzonemu przeze mnie systemowi Agrabla ;) wybór kupowanych produktów i usług pozwala nie tylko zaoszczędzić kilkaset złotych, ale zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie! I ja jestem właśnie za czymś takim. Po więcej info zgłoś się na www.agrabla.pl :)
    • kame-rka-2 Re: Realne zarabianie przez internet 24.01.12, 09:05
      Ja jakiś czas temu znalazłam mega fajną opcję zarabiania przez internet. Pracuje jako videomodelka- do pracy wystarczy komputer, internet i kamerka internetowa i można zarabiać. Są dwa sposoby zarabiania : albo 10zl/h +15%obrotu bądź 50% obrotu. Ja zarabiam siedząc przed komputerem 2000-2500zł msc. Oczywiśćie można więcej ile kto chce nie ma ograniczeń. Praca jest legalna i ma sie umowę zlecenie. Dodatkowo firma jest sprawdzona i nie ma mowy o żadnych ściemach. Do wszystkiego ma się wglą w sensie do swoich zarobków dziennych albo do swoich statystyk . Najlepsze jest to , że każdy może sam sobie wybrac dyżury kiedy chce pracować. Oczywiśćie można też liczyć na dodatkowe bonusy i darmową sesję fotograficzną :) Już kilka moich koleżanek pracuje ze mną i są tak samo zadowolone jak i ja. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to chętnie odpowiem na każde pytanie rencia_fun@wp.pl albo zapraszam na stronkę www.zarabiajnakamerkach.pl/pl/
    • 0miszka Re: Realne zarabianie przez internet 27.01.12, 18:07
      Chyba najbardziej polecaną stroną jet 20$2surf, warto poczytać na forach opinie. Dowiecie się wtedy, że to naprawdę przynosi zyski, może nie ogromne, ale zawsze to coś, jeśli się zdecydujecie, kliknijcie w: pl.20dollars2surf.com/?ref=512676 Pozdrawiam!
    • japoneczka09 Re: Realne zarabianie przez internet 17.05.13, 21:28
      Witam jeżeli jest pan/i zainteresowana/y dorobieniem sobie przez internet
      zapraszam na mojego bloga gdzie zamieściłam informacje na temat stron na
      których zarabiam.
      Nie jestem przedstawicielem żadnej firmy i nie proponuje stron z których
      nie otrzymałam zapłaty lub trzeba czekać na zapłatę miesiącami.
      Mam dwie swoje sprawdzone strony na których zarabiam od pięciu miesięcy
      są w pełni wypłacalne i przelewy są realizowane natychmiast.
      Zarabia się na wyświetlaniu reklam,ankietach zadaniach i mini
      pracy.Strony nie wymagają żadnych wpłat i inwestycji.
      Rejestracja jak i uczestnictwo jest zupełnie darmowe.
      Potwierdzenia moich wypłat na stronie;

praca-zarabiaj-online.blogspot.com/
      • jabolopivolo Re: Realne zarabianie przez internet 06.06.13, 23:07
        Doskonały Sposób na Zarabianie
        Wystarczy poświęcić 2-3 godziny dziennie na Facebooku lub Twitterze.
        Jestem w Programie niecałe dwa tygodnie a zarobiłem 400 Dolarów USA.
        Nie Inwestujesz-Zarabiasz-Zyskujesz
        LINK SKOPIUJ W ADRES PRZEGLĄDARKI
        pelninaudu.info/jabolopivolo
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka