Dodaj do ulubionych

Łatwe I szybki zarabianie w internecie.

02.09.18, 09:55
Witam,
Chcialbym przedstawic wam super sposob na szybkie zarobienie pieniedzy dzieki jednej prostej czynnosci.
A mianowicie przez wpisywanie 4 cyfrowych liczb . Dzieki temu mozemy zarabiac.
Chcialbym zebyscie i wy sprobowali i podzielili sie swoim doswiadczeniem oraz wypowiedzieli sie czy warto. Ja uwazam ze nie ma nic prostszego I lepszego. Oto link do strony I rejestracji:
pelmoney.club/9294231126129/
Obserwuj wątek
   • dobryplan9 Re: Łatwe I szybki zarabianie w internecie. 03.01.19, 19:04

    Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50000 zł.
    Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

    Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

    To nie żaden żart!


    Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

    Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

    Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.

    Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

    To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

    - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

    Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

    KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

    "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

    CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

    To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

    Oto obecna lista:    1. Nr konta 13 1140 2004 0000 3102 6497 4495

    2. Nr Konta 44 1020 3916 0000 0802 0095 1301

    3. Nr konta 53 1020 3541 0000 5302 0072 3767

    4. Nr konta 42 1020 1332 0000 1102 0776 4337

    5. Nr konta 18 1090 1939 0000 0001 2182 9549

    PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

    KROK 2
    Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

    POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

    Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

    "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 50 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "

    Tomasz Watorek , Warszawa"

    Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"

    Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

    "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"

    Ryszard Bodler, Gdańsk

    "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"

    Marcin Kosztyń, Białystok

    Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

    A tutaj troszkę matematyki :

    Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

    Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

    Z tych 200 ludzi, udzie
  • dobryplan9 Re: Łatwe I szybki zarabianie w internecie. 03.01.19, 20:00

   Ta strona zarobi dla Ciebie 50000 zł! Zamykając ją "wyrzucasz" 50000 zł.
   Przeczytaj tę stronę do końca a gwarantuje, że nie pożałujesz! Nie zmarnuj swojej szansy!

   Nie przejmuj się, że tekst jest trochę długi! Warto przeczytać!

   To nie żaden żart!


   Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 50000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 50000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 75435 zł w miesiąc bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie, który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie!

   Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy będziesz mieć czas : )

   Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 50000 zł lub więcej). To zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta. Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłem konto! A moje konto wciąż rosło i dalej rośnie. Jak tak dalej pójdzie zostanę milionerem z jednego internetowego biznesu - czy jest to możliwe?! Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Nigdy nie zarobiłem mniej niż 24 000 zł z każdej okazji.

   Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES! Nie potrzebujesz niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości!

   To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:

   - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie),

   - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!

   Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuję ci mBank. Zobaczysz, że mając zaledwie 13lat możesz mieć już własne prawdziwe konto w banku.

   KROK 1
   Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem):

   "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej."

   CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM!

   To naprawdę proste! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroooko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

   Oto obecna lista:   1. Nr konta 13 1140 2004 0000 3102 6497 4495

   2. Nr Konta 44 1020 3916 0000 0802 0095 1301

   3. Nr konta 53 1020 3541 0000 5302 0072 3767

   4. Nr konta 42 1020 1332 0000 1102 0776 4337

   5. Nr konta 18 1090 1939 0000 0001 2182 9549

   PAMIĘTAJ! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą!

   KROK 2
   Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!), następną rzeczą, którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (na 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!

   POTRZEBUJESZ DOWODÓW?

   Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

   "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś 3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 50 000 o których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień! "

   Tomasz Watorek , Warszawa"

   Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto po kilku tygodniach to się załamałam! W tym dobrym znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych! I jak ja to teraz wydam tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej! Dziękuje jeszcze raz!"

   Justyna Tojan, Strzelce Opolskie

   "Byłem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto! Przez 3 tygodnie na moim koncie znalazło się 9 440zl. Na początku myślałem, że to jakiś błąd wkradł im się do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i kupiłem sobie super kompa! Nareszcie! Dzięki, dzięki, dzięki!"

   Ryszard Bodler, Gdańsk

   "Mam 14 lat i wziąłem udział w tym planie (dla ścisłości mam konto w banku od 13 lat), powysyłałem maile, zrobiłem stronę i ogólnie zapomniałem o tym. Po miesiącu sprawdzałem w Internecie stan mojego konta i normalnie spadłem z krzesła. Na moim koncie było ok. 35000 zł (byłem wtedy tak podniecony, że zapomniałem dokładnie ile było wtedy kasy na koncie). Bardzo, bardzo dziękuje!"

   Marcin Kosztyń, Białystok

   Kilka miesięcy temu, każdy z tych ludzi robił dokładnie to samo co Ty teraz w tej chwili, czytał to i się zastanawiał.

   A tutaj troszkę matematyki :

   Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej. Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

   Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

   Z tych 200 ludzi, udzie
   • sztossztos Re: Łatwe I szybki zarabianie w internecie. 15.01.19, 22:57
    Zainwestuj 5zł, zyskaj dużo więcej.
    Zamień 5 zł w całkiem pokaźną sumkę.
    Przeczytaj do końca to zaledwie parę minut a gwarantuje, że nie
    pożałujesz!!! Nie zniechęcaj się ;)
    To jest prostsze niż myślisz...


    Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po
    pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz
    troszkę pracy dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo
    jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział nawet do 15000
    zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłam 8000 w miesiąc bo
    poświęciłam 2 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób
    wymyślił Roberto T. Kiyosaki - najbogatszy inwestor na świecie,
    który w dodatku nie ma pracy... i tak się rozeszło aż trafiło do
    mnie i do Ciebie!
    Opowiem jakie to łatwe i proste, ale jeśli nie masz teraz 5 minut
    żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć kiedy
    będziesz mieć czas : )

    Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować zanim
    pochopnie "wyrzucisz" tyle forsy (co miesiąc 5000 zł lub więcej). To
    zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałam o tym znajomym, wyśmiali mnie...
    A jednak wzięłam w tym planie udział. Moi znajomi wyciągnęli się jak
    zobaczyli moje konto, a mówiłem od razu wejdźcie w to, wiadomo nawet
    znajomi czasami są nieufni. Hehe, teraz się z tego śmieją. Jak sobie
    przypomnę ich miny, jak opowiadali o tym gdy zajrzeli na konta.
    Zresztą mi też gęba opadła jak zobaczyłam konto! A moje konto wciąż
    rosło i dalej rośnie. Nawet teraz jak to pisze, dziwi mnie ile osób
    musi ciężko pracować by utrzymać dom, swoje dzieci lub po prostu
    zbiera na kino lub komputer. Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą
    wiadomość i przedstawił mi ten pomysł, dziękuję że nakłonił mnie do
    tego, aby zrobić jeden mały skok w bok od szarego życia i
    zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie
    ja na te pieniądze.

    Teraz udowodnię Ci, iż jest to LEGALNY BIZNES!!! Nie potrzebujesz
    niczego sprzedawać! Nie potrzebujesz rozmawiać o tym z przyjaciółmi,
    rodzina lub z nikim innym (chyba, że chcesz). W dodatku, jeśli
    jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć
    bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma
    rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt
    tysięcy złotych. Jeśli wierzysz, że każdy ma swoje pięć minut to po
    prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja
    szansa na zmianę Twojej przyszłości!

    To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia
    prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK. to
    zaczynamy, bo się rozgadałam. Ten program działa i nieważne z
    jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz
    lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebować specjalnej wiedzy lub
    talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz
    nigdzie dzwonić, klikać w bannery, lub SPAMować, NIE będziesz także
    płacić za reklamy itp. Wszystko czego potrzebujesz to:
    - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale
    nie koniecznie),
    - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!


    KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od
    siebie dać! Więc pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5
    ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jesli nic nie zainwestujesz - nic
    większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej
    zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak więc,
    przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z
    tytułem przelewu:

    "Proszę, dodaj mnie do swojej listy meilowej."

    CHCĘ, ŻEBYS WIEDZIAŁ (A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM
    LEGALNYM!
    To jest bardzo ważne, aby w tytule przelewu znalazło się
    zdanie "Proszę, dodaj mnie do swojej listy meilowej."

    To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z
    poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy
    wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie
    zdajesz sobie z tego sprawy.
    Oto obecna lista


    1. Nr konta: 89 1750 1312 6887 7159 0689 1121
    2. Nr konta: 49 1750 1312 6887 8300 1737 7852
    3. Nr konta: 71 1140 2004 0000 3102 3178 7520
    4. Nr konta: 71 1240 3321 1111 0000 2864 2547
    5. Nr Konta: 57 1050 1520 1000 0090 6743 6320

    PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy i dane
    wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych(nie wpisuj kodu pocztowego
    wogóle), a jeżeli dobrze przepiszesz(skopiujesz) numer konta to
    pieniądze i tak dojdą!!!

    KROK 2
    Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy
    (wraz z Tą dodatkową notką - TO BARDZO WAŻNE!!!), następną rzeczą,
    którą musisz zrobić to zrobić kopię tej strony (tekstu na niej
    zawartego),później numer konta 1 skasuj i przesuń numery kont o
    oczko w górę czyli nr 2 na 1 , 3 na 2 , 4 na 3, 5 na 4 , a pod
    numerem 5 dopisz swoje konto. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1.
    POZYCJĘ, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ
    ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst
    ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na
    swojej stronie WWW- tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osób (zapamiętaj,
    że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz
    zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi
    to zobaczy i możesz więcej zarobić!!!

    POTRZEBUJESZ DOWODÓW? Tutaj są przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE
    są to wszystkie, które brały udział w tym programie i które
    zainwestowały nic innego jak 5 zł i 30 minut swojego czasu.

    "Jaki wspaniały plan! Zrobiłem wszystko co mi poradziliście z jakieś
    3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o
    których mówiliście, ale te 9 135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze
    tydzień!! "

    Tomasz Watorek , Warszawa

    "Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIĘKUJĘ BARDZO
    BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie
    zapomniałam o ocalej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to,
    a te 5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam
    moje konto po kilku tygodniach to się załamałam!!!!! W tym dobrym
    znaczeniu! Było tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam
    tak szybko? Przecież za kolejnych 30 dni będę mieć tego więcej!!!
    Dziękuje jeszcze raz!!!!"


    Justyna Tojan, Strzelce Opolskie


    A tutaj troszkę matematyki :

    Kiedy wyślesz swoje maile (lub rozpowszechnisz tą stronę w inny
    sposób, będziesz na 5 miejscu listy. To najlepsza pozycja po to by
    zarobić poważne pieniądze! Żaden inny program nie daje tak wysokich
    i realnych pieniędzy z różnych powodów, które wytłumaczę poniżej.
    Jak długo będziesz wysyłać tą wiadomość do ludzi, którzy będą
    zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie
    na nie 25% ludzi. Ale bądzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to,
    że tylko 12,5%, dla utrudnienia.

    Gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z
    nich zrobi dokładnie to co Ty (12,5% z 40= 5). Ale tym razem twój
    numer konta przesunie się na 4 pozycje. Wtenczas już będzie o tym
    programie wiedziało 200 osób (5 x 40).

    Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1 000
    maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje.

    Z tych 1 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób
    (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie
    Twoje konto na 2 pozycje w liście.

    A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób, które się
    udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40)
    podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!!

    I teraz, z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich
    odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty będziesz na 1
    miejscu!!! Więc dostaniesz: 15 625 złotych!!! (3125 x 5zł).

    Więc, jak Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka
    dni, to będzie Twój czas na to by zbierać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka