Dodaj do ulubionych

4500 UPX bonusu na start w Upland

03.05.21, 12:57
Upland to gra oparta na łańcuchu bloków, w której użytkownicy mogą kupować, sprzedawać i handlować wirtualnymi nieruchomościami odwzorowanymi na prawdziwym świecie. Stając się „cyfrowym właścicielem ziemi”, użytkownicy mogą budować nieruchomości i zarabiać monety UPX. Projekt wykorzystuje blockchain do powiązania każdej nieruchomości w ramach platformy Upland z NFT.


Użytkownicy Upland.Me mogą sprzedawać swoje wirtualne aktywa NFT za pomocą sieci płatności Second Life o nazwie Tilia Pay, która obsługuje system PayPal jako główny mechanizm płatności. Tak więc gracze mogli technicznie kupować reprezentacje nieruchomości NFT w wirtualnym świecie Upland i sprzedawać je za prawdziwe dolary amerykańskie.

Jak działa Upland.Me?
Upland ma na celu zapewnienie czystego i płynnego doświadczenia użytkownika w Internecie, iOS i Androidzie, starając się przyciągnąć szeroką publiczność. Program Property-to-USD jest nadal w fazie beta, możliwość sprzedaży nieruchomości za USD jest obecnie dostępna dla 100 Uplanders. Zespół planuje jednak stopniowo zwiększać tę liczbę, a funkcja będzie ostatecznie dostępna dla wszystkich.

Oto jak to działa w przypadku beta testerów:

Gracze mogą wystawiać swoje aktywa na sprzedaż na platformie w USD.
Użytkownik przechodzi przez proces KYC (Know Your Customer).
Po sprzedaży nieruchomości NFT Uplander może przelać swoje zarobki w USD bezpośrednio na twoje prywatne konto Paypal.

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
r.upland.me/QwFC
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka