Dodaj do ulubionych

Brickfy - 5€ bonus + 5€ za polecenie

12.10.21, 22:54
Brickfy to agregator pożyczek społecznościowych, który pochodzi z Estonii z wyraźnym hiszpańskim akcentem oraz z innowacyjną i bardzo ciekawą propozycją: skupia na swojej stronie internetowej najlepsze pożyczki i operacje P2B oraz nieruchomości od wybranych inicjatorów i rynków z całego świecie, w tym stare znane jako Bulkestate czy Inveslar i bardziej „egzotyczne” platformy i pomysłodawcy, tacy jak włoski Re-lender, Philippine Right Choice Finance czy rosyjski pomysłodawca Dozarplati m.in.
Brickfy jest agregatorem pożyczek społecznościowych (czyli stroną internetową, która kompiluje i wybiera najlepsze operacje z innych serwisów pożyczkowych P2P, udostępniając je inwestorom za pośrednictwem ujednoliconego rynku) specjalizujący się w wysoce dochodowych pożyczkach typu Peer to Business i operacjach finansowania społecznościowego nieruchomości, a tym samym będąc pierwszym agregatorem wielu typów, który oceniamy w TodoCrowdlending.

W ramach programu poleceń na start oferuje nowym użytkownikom darmowe 5€.
Jak otrzymać 5€ od Brickfy:
1. Rejestrujemy się pod linkiem:
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
www.brickfy.com/sign-up
a w polu referral code wpisujemy specjalny kod: o6a4w2
2. Potwierdzamy nasz adres email, a następnie po zalogowaniu do serwisu przechodzimy procedurę KYC - podajemy nasze dane (Credential Number - nr dokumentu tożsamości, state - województwo Smile ), w tym również nr naszego konta bankowego. To właśnie na to konto będziemy mogli zlecać wypłatę.
3. Podane dane weryfikujemy za pomocą dokumentu tożsamości, oraz wyciągu z banku (potwierdzającego adres).
4. Dokonujemy pierwszej wpłaty. Dane do przelewu znajdziemy w zakładce:
www.brickfy.com/deposit-withdraw
Brickfy ma siedzibę w Tallinie w Estonii i udostępnia użytkownikom adres e-mail info@brickfy.com oraz numer telefonu kontaktowego +372 58 55 77 65 w celu rozwiązania wszelkich pytań lub wątpliwości.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka