Dodaj do ulubionych

WowApp - jak zarabiać na telefonie, opinie

04.12.21, 12:50
WowApp jest aplikacją chyba najbardziej rozbudowaną jeśli chodzi o możliwości zarabiania. Co ciekawe, jest wyposażona w komunikator, który wyglądem przypomina popularny Messenger czy WhatsApp i czatując z jakąś osobą można... zarobić. Tak, to prawda, jednak za samo pisanie z kimś zarobimy bardzo niewiele, dosłownie kilka groszy lub ułamki grosza. Użytkownicy WowApp otrzymują 70% zysków z reklam, a jakiś procent jest również przekazywany organizacjom charytatywnym. Aplikacja istnieje już bardzo długo, premierę miała w 2013 roku. Aplikacja WowApp jest dostępna do pobrania w Sklepie Play, App Store, a także jest wersja na komputer, ale aplikacji na komputerze brakuje wielu opcji, dlatego posiadanie apki na komputerze powinno być jedynie ewentualnym dodatkiem. Czy jest to aplikacja warta uwagi?
Aby zarejestrować się w WowApp - otwórz link: www.wowapp.com/w/michaal08

Jak zarabiamy w WOWAPP ?
Post znajduje się w poradnikach, tak wiec opisze wszystkie metody, ale i napisze, które metody można spokojnie sobie odpuścić, a na których warto się skoncentrować.

Aby ułatwić oszacowanie potencjalnych zarobków od razu napisze jaki jest przelicznik punktów na dolary. 100pkt to 1$, czyli 1 pkt to 1 cent, a 1 cent to ~4grosze

1. "Obejrzyj nagrania"- oglądamy reklamy trwające od 5 do 30 sekund w zamian za 0.1 punkta. - coś dla zabicia czasu, a nie zarabiania.

2. "Graj w Gry"- gramy w gry na przeglądarce internetowej. Konkurujemy w turniejach z innymi użytkownikami WOWAPP o miejsce w rankingu. Nasza nagroda za granie zależy od miejsca w rankingu. METODA NIEWARTA UWAGI- coś dla zabicia czasu, a nie zarabiania. Mega trudno wygrać, a nagrody za turnieje są symboliczne.

3. "Oferty"- rozbudowana i ciekawa opcja zarabiania. Mamy tutaj 6 dostawców płatnych zadań. Obścielcie polecam dostawcę "IronSourrce", "Fyber" oraz "Offer Toro" (kolejność nieprzypadkowa). Oferty 3 powyższych dostawców to w większości zadania polegające na zainstalowaniu jakiejś gry lub aplikacji ze SklepPlay. Przykładowo mamy grę Guns of Glory, a naszym zadaniem jest zainstalowanie aplikacji i rozbudowanie w grze zamku do poziomu 15 za co otrzymamy 1000 punktów. W zakładce "Oferty" mamy także dostawcę o nazwie "Appzilo" gdzie zmonetyzujemy naszą aktywność na social-mediach. Pozostali dostawcy zadań są w mojej ocenie nie warci uwagi.

4. "Ankiety"- opcja zarabiania dość kontrowersyjna mająca wielu przeciwników, choć tutaj ma potencjał... Nikt nie lubi kiedy robi ankietę po czym w połowie go wywala i zostaje z ZEREM na koncie. Aby uniknąć takich sytuacji polecam korzystać tylko z jednego dostawcy płatnych ankiet o nazwie "TapResearch" który wynagradza nas za każdą ankietę NAWET jeśli reklamodawca szukał kogoś o innym "profilu" to my i tak otrzymamy część wynagrodzenia jakie oferowane było za wypełnienie 100% ankiety (procent jaki otrzymamy zależy od tego ile czasu poświeciliśmy na ankietę).

5. "Cashback"- opcja chyba nie wymagająca długich opisów. Kupujesz na Allegro, pyszne.pl, CCC, mediaexpert i innych popularnych sklepach? Kupuj z poziomu aplikacji i zgarniaj swoje wynagrodzenie.

6. "UBI" Uniwersalny Dochód Podstawowy (Universal Basic Income - UBI)- zysk za używanie aplikacji dostępny do odebrania raz na 24h

7. "Program partnerski" mega rozbudowany 8 poziomowy program partnerski obejmujący wszystko od gier przez cashback po samo używanie komunikatora.

8. "Czas Gry"- na koniec moja ulubiona metoda zarabiania z bardzo dużym potencjałem. Tak samo jak w przypadku "Ofert" z punktu 3 instalujemy tutaj gry ze SklepPlay z ta jednak różnicą, że nie musimy być dobrzy w daną grę i nie musimy czegoś osiągać. Tutaj otrzymujemy wynagrodzenie nawet co minutę.
Na koniec zostawiam link do pełnej recenzji na moim blogu: www.forsazinternetu.pl/2021/08/wowapp.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka