Dodaj do ulubionych

Płaci na paypal od 2011r. Bonus za rejestrację

04.09.22, 22:58
RewardingWaysjest własnością 99 Ventures, brytyjskiej firmy oferującej reklamy online na całym świecie oraz posiadającej i prowadzącej kilka witryn Get-Paid-To (GPT).

Jest to na przykład ta sama firma , do której należy Superpay.me.


Rewarding Ways oferuje kilka sposobów na zarabianie


Opcja 1 – Ankiety Rewarding Ways:
Jeśli lubisz wypełniać platne ankiety, Rewarding Ways ma wiele ofert. To jeden z najlepszych sposobów zarabiania na platformie.

Wszystkie ankiety są oferowane przez tak zwanych dostawców zewnętrznych, co oznacza, że otrzymujemy ankiety od wielu partnerów Rewarding Ways, a nie przez samą witrynę.

Zaletą strony takiej jak Rewarding Ways jest to, że ma dużo partnerów ankietowych, dzięki czemu można znaleźć tutaj wiele możliwości.


Opcja 2 –filmy do oglądnięcia:

Mogą to być różnego rodzaju małe, zabawne filmy lub reklamy, a dostępnych jest ich wiele.
Zaletą jest to, że oferuje nieograniczone filmy, które możemy oglądać w ten sposób zarabiać bez względu na to, gdzie mieszkamy.


Opcja 3 – Przyjmowanie oferty:

Tutaj można skorzystać z różnych ofert online. Może to być na przykład zarejestrowanie się na wersję próbną produktu lub strony internetowej, zapisanie się do biuletynów, pobranie aplikacji i nie tylko. W grze Reward Ways dostępnych jest wiele takich ścian.


Opcja 4 – Kody promocyjne:

Sposobem na uzyskanie kodu promocyjnego jest obserwowanie kont w mediach społecznościowych Rewarding Ways. Raz na jakiś czas jest publikowany kod promocyjny. Jeśli zobaczymy jeden z kodów promocyjnych, wpisujemy go w polu kodu promocyjnego po zalogowaniu się do Rewarding Ways.


Opcja 5 – Zapraszanie osób

Możesz zdobywać nagrody, zapraszając inne osoby do dołączenia do Rewarding Ways.Prowizja od Rewarding Ways jest 25% gdy zaproszona osoba aktywnie korzysta z witryny.


Zapraszam na pokład
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
rewardingways.com/?ref=miron83
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka