Dodaj do ulubionych

Zgarnij darmowy bonus za rejestrację.Płaci od 2012

04.09.22, 23:03
Załóż konto w Superpay me w ciągu kilku minut. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu i szczegółów płatności. Otrzymasz za to premię 0,20 $. Jak tylko to zrobisz, będziesz mógł od razu zacząć zarabiać.


Płatne ankiety
Superpay me oferuje ogromny zakres płatnych ankiet, z których możemy skorzystać. Jeśli klikniemy„Płatne ankiety” w górnym menu nawigacyjnym, zobaczymy wiele opcji. Kliknij „Dzienne płatne ankiety”, a będziesz miał do wypełnienia dziesiątki ankiet. Każda ankieta pokaże Ci, ile pieniędzy dostaniesz za jej wypełnienie. Zobaczysz również listę dostawców zewnętrznych, która będzie miała również listę ankiet gotowych do wypełnienia.


Oferta ściany
Możliwe jest zarabianie pieniędzy poprzez współpracę z partnerami Superpay me. W niektórych przypadkach możemy zarabiać, biorąc bezpłatne wersje próbne określonych produktów, grając w gry online, recenzując produkty i nie tylko. Niektórzy partnerzy płacą nam za zakup swoich produktów za pośrednictwem linków Superpay me.


Oglądaj filmy
Również w sekcji „Zaoferuj ściany” zobaczysz kilka opcji oglądania filmów za pieniądze. Widzimy w niej ile pieniędzy zarobimy na jednym filmie. Te filmy to głównie reklamy produktów, ale przynajmniej będziesz mógł wybrać kategorię filmu.


Konkursy
Co kwartał 20 najlepiej zarabiających użytkowników Superpay me otrzymuje premię pieniężną. Najlepiej zarabiający otrzymuje 350 USD. Osoba z drugimi zarobkami otrzymuje 200 dolarów, a osoba trzecia wygra 100 dolarów. W sumie co kwartał dostarczane są nagrody pieniężne w wysokości 1000 USD. Możemy zobaczyć ligową tabelę 20 najlepiej zarabiających, a także swoją pozycję w porównaniu z nimi.


Polecenia
Otrzymujesz unikalny link polecający, który możesz udostępnić rodzinie, znajomym.Otrzymujemy premię w wysokości 25% dożywotnich zarobków osoby poleconej.


Aplikacje mobilne
Nie ma dedykowanej aplikacji mobilnej do pobrania dla Smartpay me, ale działa doskonale na smartfonie lub tablecie. Dopóki mamy działające mobilne połączenie internetowe, oznacza to, że możemy wypełniać ankiety.


Kody promocyjne
Okresowo Superpay me będzie publikować kody promocyjne na swoich stronach w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku, Instagramie i Twitterze .Te kody promocyjne zasilają nasze konto darmowymi punktami, które możemy następnie wymienić na nagrody.


Wypłaty

Możemy zamienić swoje punkty na płatności PayPal, a próg wypłaty wynosi tylko 1USD. Można dokonywać nieograniczonej ilości wypłat. Wypłatę na PayPal zlecamy tylko raz dziennie.

Możemy także wypłacić środki na Wise, chociaż próg wypłaty wynosi 20USD. Wypłaty Bitcoin są dostępne od 30 $

Rejestracja
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
www.superpay.me/?ref=miron83
Obserwuj wątek
  • wierzbickigrzegorz Re: Zgarnij darmowy bonus za rejestrację.Płaci od 07.09.22, 21:45
   Zarabianie z Aplikacjami / Aż 8 bonusów.

   Bez Ryzyka / Minimalny Zysk 100-500 PLN z 1 bonusu.

   Aż 8 bonusów

   Wypłata po rozliczeniu, w tym samym dniu.

   Jesteś zainteresowany/a ? Napisz PRIV.

   wierzbicki.grzegorz.w@gmail.com
  • kamilos93 Re: Zgarnij darmowy bonus za rejestrację.Płaci od 17.09.22, 15:30
   Zarejestruj się u bukmachera Fuksiarz, wchodząc na zawodtyper.pl/fuksiarz-kod-promocyjny/ i zagraj swój pierwszy zakład bez ryzyka! Jeśli nie trafisz kuponu, to firma zwróci Ci połowę środków.

   Jeśli chcesz dostać zupełnie darmowe środki na grę, to wejdź na stronę Zawód Typer i znajdź w zakładce kody promocyjne hasło "Fortuna kod promocyjny". Za samą rejestrację konta po kliknięciu baneru reklamowego otrzymasz 20 zł na grę!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka