Dodaj do ulubionych

Faucetpay - portfel oraz platforma zarobkowa

16.10.22, 14:03
FaucetPay to portfel który jest zsynchronizowany z przeogromną ilością darmowych kraników (na stronie znajduje się ich lista). Z większości z nich od razu dostajemy wypłaty instant na nasz portfel faucetpay.
Jak to działa?

1- Utwórz konto na FaucetPay
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
faucetpay.io/?r=1035550
2- Dodaj adresy portfela do swojego profilu użytkownika
3- Otrzymuj wypłaty z dowolnej strony internetowej korzystającej z platformy FaucetPay, podając im swój powiązany adres waluty.
Dodatkowo mamy możliwość zarabianiu na:
1. Daily Bonus – można na nim zbierać coiny co 40 minut.
2. Main reward – raz dziennie można tam zebrać kilkadziesiąt coinów.
3. PTC Ads – wystarczy kliknąć przycisk przy reklamie i za kilkanaście/kilkadziesiąt sekund można odebrać zapłatę za to.
4. Achivements – co kilka dni jest tam możliwy zbiór coinów i experience coinów.
5. Paid To Click – Klikając kolejną każdą reklamę dostajemy po upływie określonego czasu określoną ilość satoshi.


Polecam giełdę do tych kraników. Platforma YoBit umożliwia handel aż 497 kryptowalutami i tokenami. W przeciwieństwie do wielu giełd nie musimy przechodzić przez procesy weryfikacji KYC i AML, aby uzyskać dostęp do platformy YoBit i kryptomarketu.
Rejestracja

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
yobit.net/?bonus=uwrUL
Obserwuj wątek
  • kasazneta83 Re: Faucetpay - portfel oraz platforma zarobkowa 16.10.22, 14:05
   Pierwszą opcją (Faucet List) to kraniki kryptowalut.Wystarczy, że zarejestrujemy się w wybranych i możemy zacząć zbierać kryptowaluty które wypłacamy na portfel Faucetpay


   Następna opcja to płatne zadania (Offerwall), dzięki którym możemy zdobywać dodatkowe coinsy. Aby dostać wynagrodzenie musimy zainstalować aplikację na telefon lub wypełnić ankietę.


   Dostępna jest również wiele gier w zakładce Multiply BTC, a za ich pomocą możemy bardzo szybko powiększyć lub pomniejszyć aktualne saldo.


   Klikanie reklam (Paid To Click). Opcja ta dostępna jest, jeśli otrzymamy przynajmniej 5 płatności z różnych kraników w danym miesiącu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka